Turniej mikołajkowy w Żabowie

        Dnia 2 grudnia 2015 r. w godzinach popołudniowych w hali Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Żabowie odbył się Mikołajkowy Halowy Turniej w piłce nożnej chłopców rocznik 2004 i młodsi. Wystąpiływ nim drużyny: Bielice, Kłodzino i Żabów /2 drużyny/.

        Turniej został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „COPERNIKUS” pod czujnym okiem państwa Andżeliki i Cezarego Siepka.

          Ceremonii otwarcia dokonali: dyrektor Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportu pan Piotr Olech oraz dyrektor szkoły pan Mirosław Staciwa i choć wkrótce zgasło światło na ponad godzinę, to nie ostudziło to zapału uczestników. Tuż po 17 rozpoczął się turniej, w którym zwycięzcą- tylko dzięki większej liczbie strzelonych bramek – okazała się drużyna z Bielic pod opieką pana Leszka Domszy. Kolejne miejsca (II i III) zajęły drużyny z Żabowa pod opieką pana Cezarego Siepka oraz reprezentacja Kłodzina (IV) – opiekun pan Stanisław Warejko.


reklama
      

        Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i mikołajkowe niespodzianki, najlepsi zawodnicy dostali czekolady i gadżety ufundowane przez PMOS Pyrzyce, a kapitanowie drużyn odebrali puchary zgodnie z zajętym miejscem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.