Gladiator Arena 9 już za dwa tygodnie

  Emocje już opadają po KSW 33 a przed nami Nasza mała gala Gladiator Arena 9  przypominamy iż gala odbywa się na hali sportowej przy ul. Rolnej 5 w Pyrzycach start gali godzina 18 wejście kibiców już od 16.45 goście specjalny czyli Tomasz Narkun i Rafał Moks dostępni w strefie fana już od godziny 17 do 18 oraz godzinę po gali.
Bilety :
daleko masz aby kupić bilet ? nic straconego wejdź na www.gladiatorarena.pl przejdź do zakładki regulaminy tam jest regulamin GA9 i wszystko opisane jak zamówić bilety bez jeżdżenia 🙂 oraz oczywiście zapraszamy do zakupu biletów w punktach w Pyrzycach oraz w klubach zawodników czyli :
Berserkers Team Stargard Szczeciński , Boksterier Stargard Szczeciński,  Valliant Gold Team Stargard Szczeciński, Energy Gold Team Police, Hero Gold Team Gryfino, Husaria Fight Team Kozielice i Słubice, Berserkers team Barlinek, K.O.ZAK Gorzów Wielkopolski  zapraszamy
Bilety w cenie 30,40,60 oraz 500 zł jeszcze dostępne
UWAGA  końcówka biletów po 30 zł

Zapraszamy serdecznie do Pyrzyc mała gala ale emocji  nie zabraknie jeżeli to ominiesz będziesz miał/a  czego żałować , przypominamy 13 pojedynków MMA 8 na zasadach amatorskich i 5 zawodowych .
Walka wieczoru między Tomaszem Pilarskim(2:1) czarnym pasem BJJ pod braćmi Linke  oraz Łukaszem Szczerkiem(3:0) z Berserkers Team Stargard Szczeciński kolega klubowy Tomasz Narkuna podopieczny Tomasz Stasiaka oraz Gracjana Rynkiewicza zapewne przyniesie dużo emocji a zwycięzca może w przyszłości stoczy bój o pas GA.
Zaś w ośmiu pojedynkach zobaczymy zawodników reprezentujących miejscowych w barwach  Husaria Fight Team

ul_A3.indd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.