MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2001

         W dniach 6-8.11.2015 r. odbył się w Warszawie 29. Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców- WOLA CUP, podczas którego rywalizowało 14 drużyn z kraju oraz dwie drużyny z zagranicy. Był to następujące drużyny: Resovia Rzeszów, Czarni Radom, Slavia Svidnik, Plas Kielce, Kadra Wielkopolski, Mos Wola Warszawa I i II, Olimp Ostrołęka, Wifama Łódź, Gwardia Wrocław, Metro Warszawa, VC Dresden, Gwardia Legionowo, Trójka Kobyłka, MKS MDK Warszawa oraz Kadra województwa Zachodniopomorskiego.

         Zmagania na parkietach hali „Koło” toczyły się przez trzy dni. Rozegrano w sumie 48 spotkań, z których wiele zakończyło się tiebreakiem.

        Nasze województwo reprezentowała kadra rocznika 2001- kategoria młodzik. Powołania do gry w tym turnieju otrzymali uczniowie kl. II GMS w Pyrzycach: Jakub Dub, Dawid Młynek, Dawid Toboła oraz Rafał Lal- uczeń PG w Pyrzycach. Wszyscy zawodnicy to uczniowie realizujący program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych pod okiem Dariusza Jagiełło oraz Rafała Krzentowskiego.


reklama
      

         Turniej ten był doskonałym momentem do sprawdzenia swoich umiejętności siatkarskich, zdobycia kolejnego doświadczenia rywalizując z najlepszymi drużynami z kraju w kontekście nadchodzących regionalnych rozgrywek Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, które odbędą się w dniach 11-13.12.2015 w Bydgoszczy.
Reprezentacja naszego województwa ukończyła rywalizację na bardzo dobrym VI miejscu.

Rafał Krzentowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.