Wojewódzki Turniej dzieci w zapasach – Międzyzdroje

24 października w Międzyzdrojach odbył się Turniej zapaśniczy dzieci  z roczników 06 i młodsi oraz dwie kategorie wagowe w dzieciach 04-05, tj 33 kg i 37 kg. W Międzyzdrojach zjawiła się skromna 11 osobowa ekipa Husaria Fight Team Kozielice wraz z trenerem Wojciechem Antczakiem.

Dzieci z roczników 06 i młodsze walczyły dzielnie w kilku kategoriach wagowych gdzie nie zabrakło debiutantów wśród Husarzy. Zaś w dwóch kategoriach starszej grupy, które zostały mocno obsadzone przez zawodników z województwa Husarze zaprezentowali się bardzo dobrze w kategorii 33 kg srebrny medal wywalczył Bartosz Ochroński oraz brązowy krążek przypadł Mikołajowi Kowalczykowi i w 37 kg brązowy medal zdobył Eryk Pacyna. Warto wspomnieć , że w tym samym czasie w dalekich Chęcinach(koło kielc) walczyły kadetki z roczników 99-01 tam wraz z Białogardem pojechały dwie kadetki z HFT Kozielice tj Dominika Tyczka oraz Jagoda Krawczyk. Dominika w kat 52 kg zajęła dalekie miejsce przegrywając dwie walki , zaś jej starsza koleżanka uplasowała się na wysokim 5 miejscu przegrywając bój o medal z reprezentantką Polski w kategorii wagowej 70 kg.