Pierwsze zwycięstwo Sokoła Pyrzyce

Przed meczem z Czarnymi Lubanowo, Sokół Pyrzyce był na ostatnim miejscu w tabeli rozgrywek Klasy Okręgowej, grupy Szczecin Płd. Przed własną publicznością piłkarze mieli szansę odnieść pierwsze w tym sezonie zwycięstwo i szansę wykorzystali.

Goście do Pyrzyc przyjechali w dziesiątkę i od samego początku grali w osłabieniu. Mimo to już w 5 minucie zdołali strzelić jako pierwsi gola w spotkaniu. Prowadzenie utrzymali do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron worek z bramkami dla gospodarzy rozwiązał Daniel Skrzypczak doprowadzając do remisu. Potem do bramki Czarnych trafiali Łukasz Zaborowski i Sebastian Mikuła. Wynik spotkania na 4:1 ustalił Skrzypczak po raz drugi pokonując bramkarza rywali.

Już w najbliższą sobotę odbędą się derby gminy Pyrzyce. Sokola Pyrzyce podejmie Sęp Brzesko. Początek meczu 15:30, 26 września.