ZS KOZIELICE V-ce MP w zapasach szkół

5.09.15 to dzień w którym odbywa się  mnóstwo imprez  dożynkowych  w różnych miejscowościach,  a w  tym samym czasie w Stargardzie Szczecińskim odbywały się kolejne Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych zorganizowanych przez zarząd LKS Feniks Stargard Szczeciński.

Wielkim sukcesem zakończył się ten prestiżowy turniej dla zawodników Husaria Fight Team Kozielice reprezentujący Zespół Szkół w Kozielicach, którzy zdobyli V-ce Mistrzostwo Polski Szkół Podstawowych na 26 szkół zaś w Gimnazjach uplasowali się na 3 miejscu na 34 gimnazja . Drużynowo Husaria Fight Team Kozielice trenowana przez n-la w-fu Wojciecha  Antczaka  zajęła  wysokie 3 miejsce na  28 klubów. Gratulacje dla wszystkich zawodników  i  zawodniczek którzy również zdobywali indywidualne medale godnie reprezentując i szkołę i klub.