Zmiana trenerów w Akademii Piłkarskiej

Zarząd Akademii Piłkarskiej „Sokół” Pyrzyce uprzejmie informuje, iż po dwóch latach współpracy z funkcji trenera grup 2004, 2005, 2006/2007 zrezygnował Pan Łukasz Michalski. Dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia w dalszej karierze.
Nowym trenerem grup 2004, 2005, 2006/2007 został znany wszystkim dzieciom w naszej Akademii Pan Bartek Urbanowicz.

Ponadto pragniemy poinformować, iż od nowego sezonu do trenerów Akademii Piłkarskiej „Sokół” Pyrzyce dołączył Pan Piotr Czekaj, który będzie prowadził grupę rocznika 2009 i młodsi oraz w zastępstwie kontuzjowanego trenera Łukasza Świątka będzie prowadził grupę rocznika 2001-2003 (trampkarze).


reklama
      

Pan Piotr Czekaj ma 27 lat. Ukończył Gorzowską placówkę AWF, która jest filią Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego w Poznaniu, o specjalizacji II Klasy trenerskiej. Pan Piotr Czekaj posiada licencję trenerską PZPN – A oraz odbył staże trenerskie w klubach piłkarskich występujących w ekstraklasie m.in.: Pogoni Szczecin, Lech Poznań oraz Arka Gdynia.

Wszystkim naszym trenerom życzymy samych sukcesów oraz radości z prowadzenia zajęć.

Ze sportowym pozdrowieniem
Hubert Łuszczyk
Prezes AP Sokół Pyrzyce

4 odpowiedzi na Zmiana trenerów w Akademii Piłkarskiej

 1. GOŚĆ pisze:

  Nie zrezygnował tylko go pożegnano.

  • Obserwator pisze:

   Nie zrezygnował tylko ucieka . Tak wielu ludziom zaszedł za skórę że już nigdzie nie mógł nic załatwić , bo wszyscy „decyzyjni” tak z miasta jak i z powiatu unikali go jak zarazy , a Ci którzy mieli go za „przyjaciela” szybko zmienili zdanie bo ich perfidnie wykorzystywał .

 2. :) pisze:

  A niby w Akademia wszystko gra tak twierdził w wywiadzie prezes a taki trener „rezygnuje”….bardzo dziwne

 3. sokół pisze:

  Nie rezygnuje ale dostał kopa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.