SĘP BRZESKO W KLASIE OKRĘGOWEJ

         LZS Sęp Brzesko po zwycięstwie 6:0 (0:0) z LZS Olimpią Smolnica zapewnił sobie pierwsze miejsce w tabeli grupy VI klasy A i awans do klasy okręgowej na 2 kolejki przed zakończeniem rozgrywek.

        2 bramki w zwycięskim meczu zdobył najskuteczniejszy napastnik Sępa Daniel Piska. Były to jego 24 i 25 bramka w obecnym sezonie. Po jednym celnym trafieniu do bramki przeciwnika zaliczyli Adam Raginia, Daniel Miszczuk, Gracjan Janowski i grający trener Krzysztof Duda.

       Sęp grał w składzie: Przemysław Rożuk w bramce, Kacper Bulanowski, Patryk Filipowicz, Dominik Olszówka (Krzysztof Kondalski), Gracjan Jaworski, Paweł Kołatkiewicz, Dominik Minta (Daniel Miszczuk), Damian Piska, Mateusz Piska, Krzysztof Duda (Adam Raginia), Krystian Kuźmiński (Tomasz Żółkiewicz).


reklama
      

       Radość z awansu była wielka. Cieszyli się piłkarze i liczni kibice. Wystrzeliły korki z butelek szampana, liczne gratulacje odbierali prezes Joanna Kołatkiewicz – Olszówka , trener Krzysztof Duda, kapitan drużyny Patryk Filipowicz i wszyscy zawodnicy i działacze tego zasłużonego w historii piłki nożnej na Ziemi Pyrzyckiej klubu, mogącego być dla innych przykładem godnym do naśladowania

          W najbliższą sobotę o 15.30 Sęp rozegra wyjazdowe derbowe spotkanie z Goplaną w Żabowie i zakończy tak udany sezon 2014/2015 meczem z GKS Golenice 20 czerwca o 16.30 na własnym boisku.

JG

3 odpowiedzi na SĘP BRZESKO W KLASIE OKRĘGOWEJ

  1. Anonim pisze:

    I super:)Brawo chłopaki 🙂

  2. Anonim pisze:

    Brawo chłopaki 🙂

  3. Anonim pisze:

    Kiedyś na Pyrzyce info były relacje z meczy i zdjęcia. Nie wiem co się stało, ale szkoda, że już nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.