Turniejowy Weekend AP SOKÓŁ

         Bardzo intensywnie minął ostatni weekend dla młodych piłkarzy AP Sokół z roczników 2004 i 2005 .
W sobotę 28 lutego wzięli udział w łączonym Turnieju wspomnianych roczników gdzie oprócz naszych drużyn do rywalizacji stanęły zespoły : ABC Futbolu Dębno ; Odra Chojna ; UKS Kostrzyn ; Brasil da Bola Stargard i Arkonia Szczecin .

Ostateczny wynik meczu był sumą wyników meczy obu roczników i tak :
Sokół – Arkonia 1:0
Sokół – ABC Dębno 1:2
Sokół – Brasil da Bola 2:0
Sokół – UKS Kostrzyn 3:0
Sokół – Odra Chojna 1:0
Ostatecznie zespół Sokoła zajął I miejsce zdobywając okazały Puchar .

reklama
        

        W niedzielę 1 marca na hali OsiR w Pyrzycach odbył się Zimowy Turniej chłopców rocznika 2004 i młodszych pod patronatem Pani Burmistrz Marzeny Podzińskiej . W tym turnieju oprócz trzech drużyn AP Sokół udział wzięło jeszcze 7 zespołów z terenu naszego województwa . Drużyny podzielono na dwie grupy , a wyniki wyglądały tak:

GRUPA A
Sokół I – Prawobrzeże Szczecin 3:0
Sokół I – Orzeł 2010 Wałcz 2:0
Sokół I – Błękitni Stargard 4:0
Sokół I – UKS Lipiany 5:0

Grupa B
Sokół II – Orzeł Międzyrzecz 0:1
Sokół II – Energetyk Gryfino 1:0
Sokół II – Salos Szczecin 0:0
Sokół II – Sokół III 2:3
Sokół III – Orzeł Międzyrzecz 0:1
Sokół III – Energetyk Gryfino 1:0
Sokół III – Salos Szczecin 1:2

          W półfinałach doszło niestety do bratobójczej walki pomiędzy drużyną Sokoła I i Sokoła III gdzie lepszym okazał się zespół I wygrywając 3:1 , a w finale Sokół I zmierzył się z Prawobrzeżem Szczecin gdzie po bardzo wyrównanym pojedynku a później po emocjonujących rzutach karnych zdobyli I miejsce w Turnieju , a nasze pozostałe drużyny Sokoła zajęły miejsca :
Sokół III czwarte a Sokół II siódme .

          Gratulujemy wspaniałych wyników chłopcom i ich trenerowi oraz składamy serdeczne podziękowania Pani Burmistrz za Patronat , a niezastąpionym jak zwykle bardzo zaangażowanym rodzicom wielkie DZIĘKI za perfekcyjną organizację i poczęstunek.

Prezes AP Mirosław Stasiak

7 odpowiedzi na Turniejowy Weekend AP SOKÓŁ

 1. anonim pisze:

  czy tylko w AP Sokół sa dzieci p.Michalskiego i tylko one bardzo intensywnie weekendy spędzają p.Prezesie!!!!!!!!!!?????????????????jak wcześniej było pisane że w akademii jest ok.120 dzieci a tu wiecznie Ci sami!

  • **** pisze:

   A w Gminie Pyrzyce jest 13 tysięcy ludzi a nie zadowolony ciągle anonim – przypadek ? Nie sądzę – w poprzednich wpisach było także o innych grupach . Czytaj wszystkie wpisy i zacznij się uśmiechać

 2. kasia pisze:

  O innych grupach wiekowych czytałam raz, a tak cały czas czytamy o tych samych chłopcach. Pan Prezes lansuje tylko jedne dzieci, dla niego Akademia to rocznik 2004 i 2005, a gdzie reszta dzieci Panie Prezesie????? z tego co wiem inny rocznik też miał pracowitą niedzielę i zakończył turniej z bardzo dobry wynikiem, ale Pana Prezesa to obchodzi?????????

  • :) pisze:

   nawet jak się czyta „wszystkie wpisy”to nie ma różnicy bo wszędzie jest to samo czyli jedna i ta sama grupa 2004 i 2005 i słynny TRENER ! a czy AP Sokół składa się p.Prezesie tylko z tego rocznika a może czas najwyższy przypomnieć sobie że są inne dzieci w Akademii!

 3. mamba1 pisze:

  maja inne problemy. jak utrzymac w tajemnicy przekrety wspomnianego pana radnego, o ktorych wie coraz wiecej ludzi.

 4. :) pisze:

  nawet jak się czyta „wszystkie wpisy”to nie ma różnicy bo wszędzie jest to samo czyli jedna i ta sama grupa 2004 i 2005 i słynny TRENER ! a czy AP Sokół składa się p.Prezesie tylko z tego rocznika a może czas najwyższy przypomnieć sobie że są inne dzieci w Akademii!

 5. GOŚĆ pisze:

  No zobaczymy ilu z nich pozostanie w SOKOLE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.