PIERWSZE POTYCZKI DZIEWCZĄT Z GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

         14 lutego 2015 żeńska reprezentacja GMS wzięła udział w III Walentynkowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt- SILVER CUP 2015, który odbył się w Zespole Szkół w Baniach. W turnieju wzięły udział następujące drużyny: Libero Banie I i II, Piętnastka Szczecin, Gimnazjum Dębno, Piast Pyrzyce oraz GMS Pyrzyce.

          Dla naszych dziewcząt był to pierwszy duży i wyjazdowy turniej. Był on dobrym sprawdzianem umiejętności techniczno- taktycznych z zakresu piłki siatkowej. Podopieczne Rafał Krzentowskiego zrealizowały założone cele walcząc z bardziej doświadczonymi zespołami. Przezwyciężyły stres a mecze rozgrywały na swoim dobrym poziomie. Podczas turnieju zawodniczki zdobyły doświadczenie związane z oprawą turniejową oraz ceremoniałem prowadzenia meczów.

reklama
        

         Nasze gimnazjum reprezentowały uczennice klasy I i II: Błażejewska Ewa, Jaworska Laura, Bystrzak Wiktoria, Pawicka Sara, Kujawa Paulina, Zdunowska Lila, Żyguła Martyna. Wyróżniającą się zawodniczką GMS była Wiktoria Bystrzak, która otrzymała pamiątkową statuetkę. Podziękowania za pomoc i opiekę podczas turnieju dla rodziców: Pana Błażejewskiego i Pana Żyguły.

Rafał Krzentowski

1 odpowiedz na PIERWSZE POTYCZKI DZIEWCZĄT Z GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

  1. Wlazły pisze:

    Ale jakie miejsca zajęły dziewczyny z pyrzyckich gimnazjów ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.