Wojewódzka Liga Młodzików 2014/2015 r.

        W rozgrywkach Polskiego Związku Piłki Siatkowej biorą udział uczniowie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Pyrzycach reprezentujący klub MLKS Żak Pyrzyce. Klasy Pierwsze i drugie walczą z zespołami z województwa w rozgrywkach MŁODZIKÓW, klasy trzecie rozgrywają mecze w lidze KADETÓW.

        W lidze młodzików przyjęto system rozgrywek turniejowy i trwa on od 09.11.2014 roku. Rozegrano w 8 turniejów eliminacyjnych gdzie zajęliśmy 5 miejsce. Różnicą jednego seta przegraliśmy awans do finałów wojewódzkich gdzie drużyny będą rywalizować o medale i prawo udziału w rozgrywkach ogólnopolskich.

reklama
        

           W pierwszym Turnieju Finału B w dniu 10 stycznia 2015 roku Koszalinie nasi zawodnicy odnieśli 3 zwycięstwa z Darłowem, Szczecinkiem i Koszalinem kwalifikując się po pierwszym Turnieju na I miejscu w tabeli. Drugi taki sam turniej odbędzie się w Pyrzycach 21-22 luty 2015 roku . na Turniej ten zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki młodzieżowej w Pyrzycach.

Zespół młodzików reprezentują: Marcin Kazimierczak, Mateusz Drapała, Mikołaj Piotrowski, Oskar Legiędź, Krzysztof Sałamacha, Gracjan Kozłowski, Kamil Penier, Cezary Iwaszko, Oskar Filipowicz, Dawid Toboła, Dawid Młynek, Jakub Dub, Wiktor Majda, Rafał Lal . Trenerami są Kępka Andrzej i Rafał Krzentowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.