SEZON HALOWY ROZPOCZĘTY

         Mocnym akcentem rozpoczęli sezon rozgrywek halowych zawodnicy z Akademii Piłkarskiej SOKÓŁ Pyrzyce . W pierwszym swoim turnieju rozegranym w dniu 8 listopada w Człopie chłopcy z rocznika 2004/2005 po emocjonującej walce zdobyli I miejsce.

        W rozgrywkach grupowych pokonali takie drużyny jak Gwardia Koszalin , Celuloza Kostrzyn , Orzeł Wałcz I , Olimpia Szczecin ( dziewczyny z rocznika 2002/2003 ) i AP Złotów . W półfinale spotkali się z drużyną Orła Wałcz II z którymi wygrali , a w finale spotkali się z kolejną dziewczęcą drużyną biorącą udział w tym turnieju a mianowicie Women Orzeł Wałcz 2010 ( rocznik 2002/2003) .


reklama
      

        Kolejnym turniejem rozegranym 9 listopada już w Pyrzycach był turniej chłopców z rocznika 2006/2007 pod hasłem „Chrońmy Przyrodę „ , którego patronem i sponsorem nagród był Starosta Powiatu Pyrzyckiego Pan Wiktor Tołoczko , w którym udział wzięły dwie drużyny Sokoła z tego rocznika oraz Brazil Da Bola Stargard , Gavia Choszczno , dwie drużyny Smyk Stargard , Odra Chojna oraz Arkonia Szczecin . Turniej wygrała Brazil Da Bola na nasze Sokoły zajęły kolejno 6 i 8 miejsce .

        We wtorek 11 listopada rozegrany został kolejny turniej piłkarski i jak wskazuje data był to turniej z okazji odzyskania niepodległości , którego patronem i współorganizatorem był Burmistrz Pan Marek Olech . W turnieju oprócz dwóch drużyn Sokoła z rocz. 2005/2006 wzęło udział jeszcze 10 drużyn z terenu naszego jak i lubuskiego województwa . Po wyczerpujących i bardzo emocjonujących meczach nasi chłopcy zajęli kolejno I i VI miejsce .

        Gratulujemy naszym młodym piłkarzom tak wspaniałego i spektakularnego rozpoczęcia halowego sezonu i czekamy na kolejne turnieje których na pewno będzie jeszcze wiele .

        Pozdrawiam wszystkich sympatyków Akademii Piłkarskiej SOKÓŁ Pyrzyce dziękując bardzo serdecznie za wszystkie przejawy sympatii , a rodzicom naszych wspaniałych młodych piłkarzy gratuluję takich dzieci i bardzo mocno dziękuję za wielką nieocenioną pomoc w organizacji opisanych turniejów .

Z wyrazami szacunku Prezes AP SOKÓŁ Pyrzyce Mirosław Stasiak

Człopa 3Pyrzyce 1Pyrzyce 2Pyrzyce 3Pyrzyce 4Człopa 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.