Wielki sukces zapaśników SPARTAKUSA na Mistrzostwach Zrzeszenia LZS

Na Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym LZS który odbył się 30.05-1.06.2014r. w Przysusze uczniowie Szkoły Podstawowej w Okunicy i Pyrzyc reprezentujący LKS SPARTAKUS Pyrzyce siedmiokrotnie stawali na podium.

W punktacji drużynowej dziewcząt zdobyli I miejsce, ponadto trenerzy tych grup Henryk Pełka i  Grzegorz Jasek razem z trenerami innych klubów z naszego województwa trzykrotnie stawali na najwyższym podium odbierając puchary za klasyfikację wojewódzką w stylu wolnym, klasycznym i zapasy dziewcząt.

kat. wag. 59kg – Boczula Jakub IX miejsce

1 odpowiedz na Wielki sukces zapaśników SPARTAKUSA na Mistrzostwach Zrzeszenia LZS

1. zapaśnik z Pyrzyc pisze:

A Husaria Kozielice chwali się ,że zdobyła na tych zawodach medale Mistrzostw Polski ,proszę czytać dalej na tej stronie (sport)to można przeczytać.Kto ma rację ?Bo tak rozumując to Spartakus znów zdobył kilka medali Mistrzostw Polski w zapasach.