Mini piłka nożna chłopców

Dnia 29 kwietnia 2014 r. na stadionie OSiR w Pyrzycach odbyły się rozgrywki grupowe oraz finały Powiatowego Turnieju w mini piłce nożnej chłopców (II rzut). W rozgrywkach grupowych w grupie I zwycięzcą została SP Kłodzino przed SP Żabów, a w grupie II zwyciężyła SP z OI Pyrzyce przed ZS Bielice. W półfinałach Żabów pokonał Pyrzyce 2:0, a Bielice – Kłodzino 1:0.

W finale zmierzyły się zatem drużyny z Żabowa i Bielic. Po celnym strzale Kacpra Dzięgielewskiego mistrzem powiatu został Żabów, a II miejsce przypadło Bielicom. W meczu o III miejsce Pyrzyce pokonały Kłodzino 4:1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Kamila Szrama.

Skład zwycięskiej drużyny: Grzywacz Jakub – Berdzik Michał, Nizio Bartosz, Piotrowski Maksymilian, Filipowicz Oskar, Szram Kamil, Antczak Jędrzej, Dzięgielewski Kacper, Urbaniak Jakub, Wsolak Igor.