Jakub Borecki najlepszym zawodnikiem Karate Kamikaze!

W sobotę 07.12.2013r. w hali sportowej MOSRiR przy ul. Twardowskiego 12b w Szczecinie odbył się Mikołajkowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin dla dzieci i młodzieży.
        Udział w nim wzięło 218 zawodników z 12 klubów województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i kujawsko pomorskiego – AKK AZS Shogun Szczecin, Bushi-do Bydgoszcz, nasi Kamikaze, SSK Shobu-kan Stargard Szczeciński, Sucholeskie Stowarzyszenie Sportowe „Fighter”, UKS Kamikaze Gryfino, Swarzędzki Klub Karate-do „Fighter”, AZS Politechnika Poznańska, LUKS Karate Gichin Goleniów, Kostrzyński Klub Karate, UKS Szkoła Polsko-Amerykańska, Klub Karate Samuraj Szczecin. Turniej został rozegrany pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Szczecin przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali mikołajkowe prezenty.

W klasyfikacji generalnej I miejsce i Puchar Prezydenta Miasta Szczecina zdobył klub Karate Kamikaze !!! Do zwycięstwa tego przyczynili się również zawodnicy sekcji Pyrzyce. Zdobywając następujące medale: Jakub Borecki – srebrny medal w kumite indywidualnym, brązowy medal w kata indywidualnym oraz brązowy medal w kata drużynowym. Iga Głowacka – brązowy medal w kata indywidualnym oraz srebrny medal w kata drużynowym. Filip Kościkiewicz – srebrny medal w kumite indywidualnym. Julia Dzwonnik – brązowy medal w kata indywidualnym.

Były to ostatnie zawody w tym roku. W klasyfikacji generalnej wszystkich zawodników klubu Karate Kamikaze, Jakub Borecki zdobywając 25,66 pkt. Został najlepszym zawodnikiem sezonu 2013/14. Drugie miejsce zajął również pyrzyczanin, Oskar Wiśniewski z sumą punktów 22,66. Trzecie miejsce przypadło zawodnikowi z Stargardu Szczecińskiego, Szymonowi Harwatowi  z sumą: 16,66 pkt.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów w roku 2014!