Turniej Małych Mistrzów

        W dniu 17 listopada w hali OsiR przy ul. Rolnej 5 w Pyrzycach, odbyły się zawody  piłkarskie dzieci rocznik 2006 i młodsi  „TURNIEJ MAŁYCH MISTRZÓW”. W  zmaganiach udział wzięło siedem drużyn: Sokół Pyrzyce I, Sokół Pyrzyce II, Gavia Choszczno, Fair Play Szczecin, Smyk Stargard,  Akademia Mistrzów Futbolu I Szczecin, Akademia Mistrzów Futbolu II Szczecin.

        Każda z drużyn rozegrała po 6 spotkań trwających 12 minut. Fantastyczna  gra dzieciaków na parkiecie przenosiła pozytywne emocje na trybuny, gdzie każda z drużyn miała swoją grupę zapalonych i zdzierających swoje gardła fanów. Po rozegraniu łącznie 21 spotkań wszyscy uczestnicy  otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Każdy zespół otrzymał również okazały puchar. W turnieju tym najważniejsza była wyśmienita zabawa  dzieciaków. Wyniki sportowe zeszły na drugi plan.


reklama
        


Z kronikarskiego obowiązku podajemy klasyfikację końcową:
1.  Gavia Choszczno 14pkt.
2.  Sokół  Pyrzyce I 13pkt.
2.  Smyk Stargard   13pkt.
4.  Akademia Mistrzów Futbolu I 12pkt.
5.  Akademia Mistrzów Futbolu II 4pkt.
6.  Sokół Pyrzyce II 2pkt.
7.  Fair Play Szczecin 1pkt.

2 odpowiedzi na Turniej Małych Mistrzów

  1. MaSz pisze:

    Turniej fajny, dzieciaki bawiły się super, wynik sportowy był: czego więcej trzeba?:D

  2. Anonim :D pisze:

    Było naprawdę fajnie! wszystko było świetnie zorganizowane. Widać ile pracy włożyli rodziny naszych małych sokołów. Dzieci naprawde dobrze sobie radzą i napewno z nie jednego wyrośnie zawodowy piłkarz. Oby tak dalej i więcej takich imprez! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.