Sokół stracił punkty ale utrzymał lidera – Okręgówka (6 kol.)

Sokół Pyrzyce znakomicie rozpoczął pojedynek z Mieszkiem Mieszkowice prowadząc po kilkunastu minutach 2:0 po trafieniach Marcina Młodojewskiego. Do końca pierwszej połowy goście nie przejawiali większego zaangażowania w odrabianie strat. Początek drugich 45 minut fatalnie zaczął się dla gospodarzy. .

.

1590.72817600Bramkarz Sokoła Krystian Piwiński dostał czerwona kartkę za faul tuż przy linii 16 metra na zawodniku rywali. Wiktor Stankiewicz, który stanął między słupkami,  nie zdołał wybronić jedenastki. Osłabiony Sokół dwukrotnie miał stuprocentowe sytuacje na zdobycie kolejnego gola ale ich nie wykorzystał. Szczęście za to dopisało zawodnikowi z Mieszkowic, który z 30 metrów posłał piłkę tuż pod poprzeczkę pyrzyckiej drużyny. Remis 2:2 i stracone dwa punkty nie pozbawiły jednak Sokoła Pyrzyce przewodnictwa w klasie okręgowej, który z 14 punktami nadal jest liderem tabeli.

Sokół Pyrzyce  2:2  Mieszko Mieszkowice  14.09.2013 godz: 16:00
1:0 Młodojewski Marcin
2:0 Młodojewski Marcin
Sokół Pyrzyce:

2060.25436100Wicher Przelewice  1:2  Myśla Dargomyśl  14.09.2013 godz: 16:00
1:1 Baturo Marcin

Wicher Przelewice: Duk Mateusz – Kustra Marek, Bil Daniel, Bil Patryk, Piotrowski Damian (70′ Jakubczyk Patryk), Jabłoński Bartosz (75′ Ruciński Bartek), Antkiewicz Robert, Baturo Marcin, Kustra Dariusz, Antkiewicz Paweł, Ziajka Tomasz

————————————————————————————–

1910.03248000 Mechanik Warnice   1:0   Remor Recz  15.09.2013 godz: 15:00
1:0 Pieńkowski Tomasz

Mechanik Warnice:

.

2 odpowiedzi na Sokół stracił punkty ale utrzymał lidera – Okręgówka (6 kol.)

1. ja nieelegancki pisze:

Gdzie informacje o A-klasie…w ktorej śmaiło poczyna sobie Goplana, a wtóruje jej Sęp, gdzie info o B-klasie gdzie calkiem dobrze radzi sobie Gryf, a z meczu na mecz coraz lepiej prezentuje się Bonus. I może jakies info o zbliżających się derbach gminy w których Goplana podejmie Sępa…a nie tylko Sokół i Sokół…to juz nie te czasy kiedy w gminie liczyła się tylko ta drużyna…więcej obiektywizmu…:)