PAMIĘTAJĄ O FLORIANIE KRYGIERZE

        W hali sportowo – rekreacyjnej przy ul Kopernika w Lipianach, rozegrany zostanie w najbliższą sobotę tj.10 marca, turniej piłki nożnej oldbojów poświęcony pamięci o zmarłym przed laty trenerze i działaczu sportowym MKS Pogoń Szczecin, Florianie Krygierze. Udział w turnieju zapowiedzieli byli wspaniali piłkarze Pogoni między innymi Andrzej Miązek, Zbigniew Kozłowski, Mariusz Kuras, Jacek Krzystolik. Krzysztof Urbanowicz.

        Do udziału w turnieju zaproszenie przyjęło dziesięć zespołów; Stal Szczecin, Osadnik Myślibórz, Samorządowcy z Pyrzyc, Lekarze, Dziennikarze, Chemik Police, Stal Lipiany, Pogoń Barlinek oraz dwa zespoły Pogoni Szczecin.

Warto poinformować, że będzie to druga edycja turnieju poświęcona pamięci o znakomitym działaczu Pogoni Szczecin, odbywająca się poza opłotkami Szczecina – w Lipianach..

Początek turnieju o godzinie 12.00.

 August Kimbar

krygier2013

25 odpowiedzi na PAMIĘTAJĄ O FLORIANIE KRYGIERZE

 1. Anonim pisze:

  co na to OSiR

 2. lewak pisze:

  Wszystkie imprezy przeszły do LIPIAN OSiR nie ma pana Jankowskiego i klapa.

 3. Kibic pisze:

  A pyrzyckiej hali w sobotę i niedzielę były wspaniałe turnieje dla młodych piłkarzy. Na prawdę super! Trzeba było przyjść!

 4. mirek strożewo pisze:

  jankowski nadaje na polcji w prokuraturze jak taki człowiek sie nazywa KONFIDENT-ty przyku..sie.

 5. Anonim pisze:

  OSiR był głównym organizatorem weekendowych zawodów dla młodych piłkarzy. Wielkie brawa i wielki szacunek! Takiego turnieju jak dzisiejszy SOKÓŁ CUP nie było jeszcze nigdy. Kto nie był niech żałuje.

 6. slawek3300 pisze:

  Gdzie można przeczytać i zobaczyć relację z tych młodzieżowych potyczek ?

 7. Kibic pisze:

  Raczej dziecięcych. Mam nadzieję, że na tej stronie :).

 8. Anonim pisze:

  cudze chwalicie,swego nie znacie. To co działo się w weekend na obiektach OSiR-u jest nie do opsania. Fenomenalne imprezy! Brawo OSiR! Brawo zarząd Sokoła!

  • mirek nie jankowski pisze:

   za pytam sie kiedy osir cos zrobi sam od siebie.to juz jest koniec i nie bedzie nic po OSiR sami do tego doprowadzili a mirek to ujawnił .to po ile kasy za turniej polsko-niemiecki zostało dla was ?

 9. stały czytelnik pisze:

  A dlaczego piłkarskie środowisko Lipian nie może zorganizować turnieju na cześć pana Krygiera. Jak są pomysły to i w Pyrzycach i w Lipianach imprez może być sporo.OSiR w Pyrzycach naprawdę bardzo dobrze organizuje i wiele imprez proponuje.

 10. tatamatiego pisze:

  Dziękujemy za Pogoń Mistrzu Florianie.

 11. mały pisze:

  chcemy zorganizować turnie na hali pani dyr.mówi tak trzeba zapłacić za hale albo osir bedzie wspól organizatorem to jest madre i dobre.te dni juz sa policzone czas zaczac od zwolnień lekarskich zobaczymy kto bedzie pierwszy.

  • Anonim pisze:

   „Mały” a jak Ty sobie inaczej to wyobrażasz? Wynajmujesz hale na „swoją” prywatną impreze to trzeba płacić to chyba logiczne,tak ?
   Nie chcesz płacić za hale… OSiR jest wspołoraganizatorem ,a ludzie procujący tam pomagają Ci ja przygotować, tak ? Wszystko jasne i klarowne… nie mam pojęcia co Ciebie tak dziwi.
   Na zwolneinie to Ty chyba muisz się udać, bo główka słaba i boli.

   • mały pisze:

    a co ty sobie hale wybudowałas za swoje ? nie! za kase podatników moje i twoje .to mam pytanie to za ile chodzi o kase wynaja osir w sobote hale ?.a co ja dla siebie organizuje turniej, gramy w siatke już 15 lat tylko wy robicie problem.pracownik osir smiech na sali jedna pani co drzwi otwiera i słupki nie wie jak zamontować

    • Anonim pisze:

     Pytanie kiedy i za ile to chyba pytanie nie do nas- „mały” Imprez(turniej) w sobote i niedziele były organizowane prze OSiR,więc nie rozumiem Twojego pytania… Pamiętaj ,że po imprezach jak w ostatni weekend,gdzie przewineło się spokojnie około 500-600 osób trzeba później posprzątać, a patrząc na wielkość obiektu trochę to trwa. Wynika z tego ,że ta pani nie jest tylko do rozkładanie siatek i otwierania drzwi dla Ciebie.
     ps. w siatkę to gra Zagumny i Wlazły..Ty co najwyżej może próbujesz odbijać.

     • mały pisze:

      pytanie nie do nas-ty jestes pracownikiem osiru to pracuj a nie siedzisz na kompie pani jus…no.

     • Kibic pisze:

      Tak, tak wszyscy, którzy są za OSiRem to dla ciebie pracownicy. Te ponad tysiące podpisów to też sami pracownicy OSiR. Obudź się!!!

  • Kibic pisze:

   Przecież radni kazali OSIrowi zarabiać to co taki zdziwiony jesteś? A turniejów robią dużo i to bardzo fajnych.

   • mały pisze:

    np-polsko -niemiecki 43 tyś kurde nie wiem jak można tyle kasy wydać na organizacje dwu dniowego turnieju i ty uważasz że OSiR dobrze działa i te twoje 1000 tyś podpisów wstyd mi za ludzi co to podpisali wałek za wałkiem.

 12. mały pisze:

  radni kazali budowac basen lipinskiemu i co wybudował .wez nie pisz jak niewiesz.osir ma nie zarabiać nie po to on jest.osir ma wypracowac kase np 30 tys .i to jest ta róznica

 13. Anonim pisze:

  „Mały” aż ciężko za Tobą nadążyć- fantasta, wizjoner, wszechwiedzący… Skoro, ja jestem pracowniekiem OSiR-u to Ty pewnie jesteś…hm… Pan „super wiem,że nic nie wiem” radny Błaże…ski.
  „Kończ waść, wstydu oszczędź”

 14. marian. pisze:

  chodziła pani michalska i prosiła o podpis to podpisałem /bo zamkna osir/ ale po artykule w gazecie to radni mają racje!!,lewy turniej-kasa bokiem,drzewa wielka lipa,puchary -lewe faktury,co tam się działo !ROZWALIĆ TO .czy pani michalska może napisać dla czego tak mnie oszukała.marian paliwoda.

 15. żak-pyrzyce pisze:

  czytam i myśle że mały ma racje, spartakus organizatorem mistrzostw polski w (sumo) to mam pytanie ile kasy wypracował osir w te dni ? dwa dni hala nie zarabiała a mogła komuś wynająć za kasę jak jej brakuje osir-owi.

 16. lewak pisze:

  W zapasach nie ma sukcesów to przerzucono się na sumo, mało klubów uprawia sumo to i medal pewniejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.