Hall of Fame 2013

        Galeria Sławnych i Zasłużonych Ludzi Sportu Ziemi Pyrzyckiej wzbogaciła się o kolejne wybitne postacie pyrzyckiego sportu. Tradycyjnie podczas Gali Hall of Fame, zorganizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pyrzycach w sali sportowej przy ulicy Rolnej, Kapituła w składzie: Jan Rola, Ewa Bogacka, Stanisław Janicki, Krystyna Marszałek, Janusz Michalski, Marek Olech i Roland Żwierełło w dniu 22 lutego 2013 roku ogłosiła tegorocznych laureatów.

              Do zaszczytnego grona działaczy, trenerów i sportowców rozsławiających Ziemię Pyrzycką dołączyli:

        Józef Frątczak, długoletni działacz LZS „SĘP” Brzesko, zawodnik a od 2003 roku Honorowy Prezes Klubu LZS „SĘP” Brzesko, współtwórca budowy boiska sportowego w Brzesku;

       śp. Leszek Słoninka, trener wielu dyscyplin sportowych – lekkoatletyki, piłki siatkowej, tenisa stołowego; twórca klubów sportowych „Piast” Pyrzyce, „Żak” Pyrzyce, „Tęcza” Tetyń odznaczony za działalność zawodową i społeczną m.in. Krzyżem Kawaleryjskim Ordery Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Złotą Odznaką Zasłużonego Działacza Sportowego: jego imię od 2006 roku nosi stadion miejski w Pyrzycach;

Jerzy Streich, 9-krotny medalista Mistrzostw Polski w piłce siatkowej z drużyną Stal Stocznia Szczecin, reprezentant Polski i uczestnik Mistrzostw Europy juniorów w piłce siatkowej.

oset

16 odpowiedzi na Hall of Fame 2013

 1. Anonim pisze:

  Sodomia i gomoria.

 2. Król Julian pisze:

  Słoninka to jakieś jaja, partia posadziła go na stołku i przez 30 lat nic innego nie robił. Oznaczenia wtedy wszyscy aktywiści partyjni dostawali.

 3. mieszkaniec pisze:

  I impreza za imprezą oczywiście za darmo

 4. tatamatiego pisze:

  Panie Józefie. Moje gratulacje. Za Pańską charyzmę, podejście i miłość do swojego Klubu. Szacunek.

 5. Anonim pisze:

  Uważam że są lepsi działacze jak Frątczak to jakieś jaja z ludzi.Mamy stadion im Słoninki najlepszy trener Słoninka jeszcze może Dom Kultury nazwiemy im Słoninki wszechstronny gościu.

 6. ~~ja pisze:

  NAZWANIE STADIONU IM. SŁONINKI TO JAKEŚ NIEPOROZUMIENIE. TEN PAN NIE MIAŁ NIC WSPÓLNEGO Z POWSTANIEM TEGO STADIONU!!!

  • Anonim pisze:

   A co wspólnego w powstaniem hali w Pyrzycach mieli polscy olimpijczycy, których imię nosi? Jak nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pisz!

 7. tatamatiego pisze:

  całe szczęście że banda dyletantów i laików takich jak wy o tym nie decyduje kto został wyróżniony i kogo imieniem został nazwany obiekt. używacie sobie do woli będąc anonimowymi chuliganami. a tak naprawdę nie macie pojęcia ile dany człowiek jest warty w swoim środowisku. Bo ważne jest tylko to że wasz Kolega czy Znajomy nie jest w tym gronie i trzeba sobie poużywać.

 8. WOLNY SŁUCHAĆNIE pisze:

  zESPÓŁ SUPER

 9. Kontrolo pisze:

  Kasa idzie idzie idzie… Lampy w Pyrzycach gasną. A burmistrzunio uśmiechnięty od ucha do ucha, wspomnij o fryzjerze, to wtedy się zbufa.

 10. Anonim pisze:

  impreza w 90% została zorganizowana dzięki „kasie” od sponsorów,więc „kontrolo” nie pisz głupot jeżeli nie znasz faktów,a lampy gasną ,bo pan Kazik przez 12 lat zadłużył nas na grube bańki… ciekawe czy wtedy tak szczekałeś.

 11. Kontrolo pisze:

  90% Sponsorzy, haha. A kto jest niby sponsorem w 80%… Gmina?:):):) Oj Ty zagorzały zwolenniku piłkarskiego pokera.

 12. Anonim pisze:

  inaczej,bo chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
  90 % środków została pozyskana z zewnątrz od ludzi dobrej woli, którzy chcą,żeby w Pyrzycach jeszcze coś się działo,a Ty zapewne jesteś za „zaoraniem” tego miasteczka.W
  Powtórze… nie znasz faktów, nie wypowiadaj się na forum.

 13. sympatyk burmistrza pisze:

  Anonim a ile ty dałeś.WPyrzycach sponsorzy nie bądżmy śmieszni.

 14. Kontrolo pisze:

  CHyba ide do fryzjera… coś mi pejsy w polityce przeszkadzają

 15. siostrzenica pisze:

  Wy wieśniaki,nie macie pojęcia o czym piszecie.Mój wujek nigdy nie należał do partii, był prawdziwym z krwi i kości pedagogiem,miał głęboko zakorzenioną wiarę katolicką, był ,,człowiekiem”,który widział w młodzieży potencjał.Bardzo dużo czytał,kochał przedmioty ścisłe i umiał je wytłumaczyć,nie mówiąc o sporcie.Był ogromnym propagatorem lekkoatletykii b.dużo czasu poświęcał na organizowanie czasu wolnego dla dzieci i młodzieży poprzez zawody sportowe.Kochał dobrą muzykę i był bardzo dowcipny,kawalarz.Kto go nieznał to niech nie wypisuje tych bzdur.W obecnym czasie tacy ludzie to skarb.Z poważaniem siostrzenica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.