II miejsce Spartakusa Pyrzyce

Dnia 10.11.2012 w Wolinie odbył się już 6 Międzynarodowy Turniej w Zapasach w Stylu Wolnym o Puchar Burmistrza Wolina. W turnieju nie mogło zabraknąć reprezentantów Spratakusa Pyrzyce, w którego skład wchodziły kluby : Spartakus Pyrzyce, LUKS Płonia Okunica i debiutujący Husaria Fight Team Kozielice. Złączenie klubów w jedność znacznie przyczyniła się do zdobycia II miejsca drużynowo , nie znacznie ulegający tylko AKS Białogard.

Złoty medal zdobył Górski Michał w kat. 55 kg. Srebro wywalczyli: Wójcik Gracjan w kat. 25 kg, Raginia Jakub w kat. 27 kg, Pełka Jakub w kat. 29 kg, Soroka Hubert w kat. 30 kg, Żółtański Jakub w kat. 37 kg, Jeżow Oliwia w kat. 50 kg, Kuźnicki Wojciech w kat. 65 + kg a brązowe medale: Wieczorek Kacper w kat. 25 kg, Ludwiczak Patryk w kat. 25 kg, Szymański Kacper w kat. 27 kg, Krzychała Łukasz w kat. 30 kg, Pawłowska Monika w kat. 30 kg, Turkiewicz Maciej w kat. 31 kg, Litwicka Julia w kat. 33 kg, Sarnat Amelia w kat. 33 kg, Kasprzak Ola w kat. 50 kg.

Piąte miejsca zajęli: Kileka Agata w Kat. 30 kg, Smoręda Jakub w kat. 33 kg, Hatłas Radosław w kat. 33 kg, Pawłowski Kamil w kat. 45 kg, Szwedo Tomasz w kat. 45 kg, Boczuła Jakub w kat. 50 kg.

W.A.

6 odpowiedzi na II miejsce Spartakusa Pyrzyce

1. Pyrzyczanin pisze:

2 razy brązowe ?pomyłka admin:)

2. Darek pisze:

Widać sekcja Spartakusa działa tak jak działała.
    Życzę wszystkim duzych sukcesów

3. kibic pisze:

sekcja zapasów Spartakusa nie działa tak jak działa bo dla nich tylko medale są ważne nie ważne ,że w kategorii startują 2 osoby jest medal i to jest ważne dla tego klubu i się chwalą na cały powiat