B klasa – 8 kolejka

       Mocnym akcentem zakończyły rozgrywki B klasy zespoły z gminy Pyrzyce. Jako gospodarze okazali się bardzo niegościnni dla przyjezdnych.

.

.

.

Gryf Nowielin 6:0 Polonia Gryfino – 28 października, godz. 14:00
1:0 Antczak Wojciech
2:0 Antczak Wojciech
3:0 Szymkowicz Mariusz
4:0 Antczak Wojciech
5:0 Świętanowski Marek
6:0 Słota Arkadiusz

       Najbardziej rywali zdemolował Gryf Nowielin sześciokrotnie trafiając do bramki Polonii Gryfino, nie dając przeciwnikom szans na uratowanie honoru w postaci chociażby jednej bramki. Zresztą zasłużenie bo ich kibice dowiedli, że na szacunek nie zasługują i nawet jedna bramka byłaby niesprawiedliwa za ich zachowanie. Takiego buractwa w Nowielinie chyba jeszcze nie wdziano! Oczywiście do zespołu zastrzeżeń nie ma!

Gryf Nowielin: Słota Krzysztof – Stefańczyk Piotr, Niekorek Marek, Słota Andrzej, Tyrajski Igor, Bułanowski Grzegorz (58′ Świętanowski Marek), Betyna Robert, Gaik Patryk (70′ Słota Arkadiusz), Rudziński Radosław, Szymkowicz Mariusz, Antczak Wojciech.


…………………………………………………………………………..

Bonus Rzepnowo 5:2 Osadnik II Myślibórz – 28 października, godz. 14:00
Wilgocki Patryk 4x
Urbanowicz Bartek

       Bonus Rzepnowo na stadionie w Pyrzycach z obawą podszedł do lidera, tracąc jako pierwszy bramkę. Okazało się jednak że Osadnik II Myślibórz nie jest taki straszny. Przed przerwą padłą wyrównująca bramka, a po zmianie stron golkiper przyjezdnych jeszcze czterokrotnie musiał wyciągać piłkę ze swojej bramki.


……………………………………………………………………………

Goplana Żabów 4:1 Piast II Karsko – 28 października, godz. 14:00
1:0 Kantor Rafał
2:0 Waseruk Roman
3:0 Wojciechowski Patryk
4:1 Kuzdak Paweł

       Goplana Żabów w pierwszej połowie spotkania bezpardonowo potraktowała Piast II Karsko, aplikując gościom 3 bramki. Po przerwie goście zdobyli honorowego gola, ale w ostatniej akcji meczu gospodarze zaliczyli czwarte trafienie.

Goplana Żabów: Jankiewicz Adam – Muller Krystian, Wojciechowski Tomasz, Sykuła Arkadiusz,Kantor Adrian – Rzeźnikowski Ariel, Dołgopoł Krzysztof, Grzybowski Sebastian,Waseruk Roman – Kantor Rafał, Grzybowski Łukasz
Rezerwa – Wojciechowski Patryk,Kuzdak Piotr.

       Po rundzie jesiennej najwyżej w tabeli B klasy, z 15-oma zdobytymi punktami, jest Bonus rzepnowo zajmujący 3 miejsce. O punkt mniej ma Goplana Żabów będąca na 4 pozycji. 11 oczek pozwala Gryfowi Nowielin zajmować 6 miejsce w tabeli. Lider ma 16 punktów tak więc na wiosne wszystko jest możliwe lub jak kto woli nie ma rzeczy niemożliwych.

1 odpowiedz na B klasa – 8 kolejka

  1. Mlody pisze:

    hahah steryd musi być 😀 innych to nie będę wymieniał 😀 hahahahhaha !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.