Jakub Woźniak wicemistrzem województwa

Podczas rozgrywanych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Młodzików w Lekkiej Atletyce w Szczecinie Jakub Woźniak w biegu chłopców na dystansie 1000m uplasował się na drugim miejscu.

W dniu 8 września 2012r. na stadionie im. Wiesława Maniaka reprezentant Ludowego Klubu Sportowego „Spartakus” Pyrzyce uzyskał tytuł wicemistrza z czasem 2:48,37s, ustępując jedynie reprezentantowi LUKS „Bałtyk” Dziwnów – Mateuszowi Kotłów, który wygrał z czasem 2:46,98s. Obok Jakuba, klub reprezentowała jeszcze Magdalena Matyjasik, która wygrała drugą serie biegu na 600m, w czasie nowego rekordu życiowego 1:52,24s, co w klasyfikacji ogólnej dało jej IX miejsce. Magda i Jakub są na co dzień uczniami Publicznego Gimnazjum w Kozielicach, a trenerem ich jest Dariusz Kufel.

2 odpowiedzi na Jakub Woźniak wicemistrzem województwa

1. jaro pisze:

W sobotę MAKRO w Poznaniu liczymy na medal POWODZENIA!

2. fan pisze:

Na makro bez medalu ale to świetny biegacz ,w ZS Kozielice dużo takich talentów sportowych jest.Nie dalej jak w środę syn (uczeń ZS Kozielice )
    Mówił jak zdecydowanie drużynowe powiatowe gimnazjalne zawody LA kozielickie gimnazjum wygrało.Tak trzymajcie młodzi sportowcy z Kozielic.