3 kolejka – Regionalna Klasa Okręgowa

Sęp Brzesko  0:0  Myśla Dargomyśl – 29 sierpnia 2012 r., godz. 17:00

        Podczas trzeciej kolejki rozgrywek Regionalnej Klasy Okręgowej w Brzesku spotkały się zespoły, które mają na koncie najmniej strzelonych bramek. Goście z Dargomyśla do tej pory nie zdobyli żadnej bramki, a drużyna Sępa może pochwalić się tylko jednym trafieniem. Oba zespoły solidarnie straciły po 6 goli. Te statystyki nie uległy zmianie również po środowym meczu, gdyż padł bezbramkowy remis, ale przynajmniej obie ekipy zdobyły po pierwszym punkcie.

Sęp Brzesko: Jaruga Kacper – Zieliński Mateusz, Chomik Dariusz, Lewandowski Marek, Zarębski Dariusz – Zieliński Bartosz (Miszczuk Daniel), Olszówka Dominik, Kołatkiewicz Paweł,  Tyburczy Piotr – Kuźmiński Krystian, Żółkiewicz Tomasz (Zarębski Eryk)

……………………………………………………………………….

.

Sokół Pyrzyce  1:1  Zieloni Zielin – 29 sierpnia 2012 r., godz. 17:00
1:1 Kawczyński Adam

Sokół Pyrzyce: Piwiński Krystian – Stankiewicz Tobiasz, Słabowski Przemysław (70′ Świątek Łukasz), Domowicz Artur, Okraska Wojciech – Kawczyński Adam, Kaczyński Piotr (46′ Mogielski Rafał), Pluta Radosław, Zaborowski Łukasz – Młodojewski Marcin, Dubik Ireneusz

……………………………………………………………………….

.

Dąb II Dębno  3:2  Wicher Przelewice – 29 sierpnia 2012 r., godz. 17:00
0:1 Ziajka Kordian
3:2 Baturo Marcin

14 odpowiedzi na 3 kolejka – Regionalna Klasa Okręgowa

 1. Anonim pisze:

  Czas na pierwsze punkty Sępa. Dargomyśl jest spokojnie do ogrania, tylko czy w Brzesku chce się jeszcze komuś grać? Słyszałem, że w niedzielę był problem z wyjazdem do Babinka.

 2. anonim pisze:

  czemu takie nie sprawdzone informacje piszesz???
  do Babinka z różnych przyczyn (wesele) nie pojechało 3 zawodników,
  Sęp grał jednym z silniejszych składów, jak nie idzie to nie idzie, dwa razy nie uznany gol, trzy nie podyktowane karne, poszły karne i tyle aaaaa i jeszcze mnóstwo żółtych kartek
  zapewniam Cię że ma kto grać

 3. anonim pisze:

  *miało być poszły kontry nie karne

 4. Anonim pisze:

  Tak? To podaj skład Sępa.

 5. anonim pisze:

  Jaruga, Ogiejko D., Chomik, Zarębski D., Lewandowski M. (Nowakowski), Olszówka, Tyburczy P., Kołatkiewicz, Miszczuk (Zarębski E.), Kuźmiński, Żółkiewicz (Piska)

 6. anonim pisze:

  czy to jest problem z wyjazdem??? myślę że nie

 7. Anonim pisze:

  Brak informacji powoduje, że wymyślane są różne historie. Dziękuje za podanie składu. Jeszcze mały skrót z meczu by się przydał. Powodzenia aż do derbów z Sokołem :).

 8. tatamatiego pisze:

  A MY DALEJ SWOJE. HEJ SOKÓŁ Z PYRZYC KOCHAMY CIE , BĘDZIEMY Z TOBĄ NA DOBRE I NA ZŁE , BĘDZIEMY WALCZYĆ PO ŻYCIA KRES,SOKOLE Z PYRZYC BAAAAAWIMYYY SIĘ!!!! LALALALALALALALALA.

 9. Pyritz pisze:

  Sokół wygra z Zielonymi. Pewne info:-)

 10. oset pisze:

  Pyritz pisze: Sokół wygra z Zielonymi. Pewne info:-)
  To podaj wynik i strzelców, od razu uzupełnię 🙂

 11. tatamatiego pisze:

  zgadza się. 2,5 kilo bez kości. pewne info 😀

 12. tatamatiego pisze:

  oj trochę za szybko dopisaliśmy te 3pkt. Panie Pyritz. Niestety ułańska fantazja skaleczyła Sokół i padł remis. Dobrze że nie wszedł kat który miał rozśmieszyć naszego bramkarza bo kto wie jak by się to potoczyło.

 13. pzy pisze:

  Dajmy spokój z tą „pyrzycką piłką” szkoda się ośmieszać.Żeby piłka tak zeszła na psy,masakra.Nawet nikt nie chce do tego dziadostwa grosza dołożyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.