Mieszko Mieszkowice  1:6  Sokół Pyrzyce  –  25 sierpnia 2012 r., godz. 17:30
0:3 Kawczyński
0:4 Dubik
0:5 Kawczyński
0:6 Kaczyński

Wygraną 1-6 z Mieszkiem Mieszkowice zakończył się pierwszy wyjazdowy mecz Sokoła Pyrzyce. Od pierwszej minuty na boisku niepodzielnie panował Sokół, który dość późno bo dopiero w 30 minucie wyszedł na prowadzenie. Rzut wolny z odległości około 18 metrów wykonywał Piotr Kaczyński, który precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce Gospodarzy. w 37 minucie spotkania w polu karnym faulowany zostaje Marcin Młodojewski, a sędzia bez chwili zastanowienia wskazuje na 11 metr od bramki. Do piłki podchodzi Irek Dubik i strzałem w lewy róg nie daje szans bramkarzowi. w 41 minucie spotkania świetne podanie otrzymuje Adam Kawczyński, który wychodzi sam na sam z bramkarzem i jest 0-3.

Po zmianie stron i mimo trzy bramkowej przewagi Sokół nie odpuszczał i cały czas kontrolował przebieg wydarzeń na boisku w 68 minucie w  pole karne wpada Irek Dubik, który niczym na treningu kiwa 3 piłkarzy mieszka i kończy akcję golem. 2 minuty później Adam Kawczyński po składnej akcji całego zespołu kończy dośrodkowanie strzałem z około 4-5 metrów. W 80 minucie spotkania po składnej klepce Sokoła około 19 metrów od bramki piłkę otrzymuje Piotr Kaczyński, który mierzonym strzałem nie daje szans bramkarzowi Mieszka i jes 6-0 . Niestety w 82 minucie spotkania i mogło by się wydawać zupełnie nie groźnej akcji gospodarzy w polu karnym fauluje przeciwnika Damian Mogielski, który za swoje przewinienie otrzymuje zółtą kartkę od sędziego i oczywiście rzut karny. Zawodnik mieszka ładnym technicznym strzałem podcina piłkę i strzela bramkę bardzo dobrze spisującemu się między słupkami Krystianowi Piwińskiemu.

To był naprawdę udany występ Sokoła i mimo wysokiej wygranej uważam że Mieszko urwie punkty nie jednej drużynie w tej klasie rozgrywkowej.
tatamatiego

Sokół Pyrzyce: Piwiński Krystian – Słabowski Przemysław (70′ Mogielski Damian), Stankiewicz Tobiasz, Domowicz Artur, Okraska Wojciech (70′ Świątek Łukasz), Kaczyński Piotr (78′ Kustosz Mieczysław), Pluta Radosław, Kawczyński Adam, Zaborowski Łukasz, Dubik Ireneusz, Młodojewski Marcin (55′ Mogielski Rafał)

——————————————————————-
.

Ogniwo Babinek  3:0  Sęp Brzesko  –  26 sierpnia 2012 r., godz. 13:30

Sęp Brzesko: Jaruga Kacper – Ogiejko Daniel, Chomik Dariusz, Lewandowski Marek (Nowakowski), Zarębski Dariusz – Miszczuk Daniel (Zarębski Eryk), Olszówka Dominik, Kołatkiewicz Paweł,  Tyburczy Piotr – Kuźmiński Krystian, Żółkiewicz Tomasz (Piska Daniel)

.

Wicher Przelewice  2:0  Orzeł Trzcińsko-Zdrój  –  26 sierpnia 2012 r., godz. 17:00
1:0 Ziajka Kordian
2:0 Ziajka Kordian

Wicher Przelewice: Duk Mateusz  – Janasik Łukasz  (60′ Bil Daniel ), Urbański Dominik, Bil Patryk, Piotrowski Damian – Piekarski Mariusz  (80′ Janasik Tobiasz), Starzyński Maciej, Baturo Marcin, Antkiewicz Paweł, Antkiewicz Robert (60′ Muskała Leszek), Ziajka Kordian

8 odpowiedzi na 2 kolejka – Regionalna Klasa Okręgowa

1. tatamatiego pisze:

JEEEESTEEEŚMY ZAWSZE TAM!!! GDZIE SOKÓŁ Z PYRZYC GRA!!!!

2. oset pisze:

Piknie, mamy w Pyrzycach lidera. Początek dobrej passy?

• tatamatiego pisze:

Nie che być hurraoptymistą ale jak feniks z popiołów odradzamy się na nowo. Tylko żeby jeszcze wiara na te mecze przychodziła.

3. Szczecin - Śródmieście pisze:

MY JESTEŚMY ZAWSZE TU I TAM GDZIE NASZA POGOŃ GRA MŁODE WILKI NA ZAWSZE POGOŃ & LEGIA TAKICH BRACI SIĘ NIE TRACI Pozdrowienia ze Szczecina.

4. El Ninio pisze:

coś pięknego! tatamatiego na prezydenta ;D pozdro Pączek 😀

5. daduss pisze:

Sęp niestety przegrał 3:0 a nie jak wyżej jest napisane wygrał. Kulawy start sezonu dla Brzeska. Gratulacje dla chłopaków z Sokoła. Piękny początek. Oby tak dalej.