Nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego

        Zachęcam uzdolnionych sportowo chłopców do podjęcia nauki w Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego o profilu piłka siatkowa chłopców Pyrzycach. Gimnazjum rozpocznie edukacje od 1 września 2012 r.
        Dokumenty do szkoły należy składać w sekretariacie gimnazjum publicznego ulica Rejtana 6 wpisując w podaniu nazwa szkoły Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Pyrzycach. Wypełnić należy deklarację podpisaną przez rodziców którzy w ten sposób wyrażają zgodę na uczę-szczanie syna do klasy {I, II lub III} gimnazjum sportowego.
Informacji na temat szkoły udzieli Wojciech Pardała pod numerem telefonu  501  214  658reklama
        


 

34 odpowiedzi na Nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego

 1. tatamatiego pisze:

  Piękna sprawa .

 2. a jak! pisze:

  dlaczego nie zauwaza sie pilki noznej , za Olecha spadek z ligi a przeciez Olech jest od awansow do wyzszych lig

 3. tatamatiego pisze:

  ja myślę że rozszerzyć szkołę o jeden profil chyba można. Jeśli działacze się postarają to mogą cel osiągnąć . Problemem może być tylko Kadra Pedagogiczna która poprowadzi zajęcia z piłki nożnej.

 4. Anonim pisze:

  Szkoda, że o dziewczynkach nikt nie pomyślał.

  • Anonim pisze:

   dla dziewczynek utworzy się klasa w roku szkolnym 2013/2014

   • Dorota pisze:

    Tak? Jestem w 2 klasie gimnazjum sportowego w Człuchowie i marzy mi się SMS w Pile. Chciałabym spróbować swoich sił do LO ale nie słyszałam o tym, że dla dziewcząt też będą tworzone klasy.. bardzo się cieszę, iż rozpatrzono tę sprawę z utworzeniem klas żeńskich!

 5. stały czytelnik pisze:

  Witam. Ta szkoła to nagroda dla pyrzyckiej siatkówki za wyniki na przestrzeni wielu lat.Bardzo pozytywna opinia Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej i wskazanie na Pyrzyce przyczyniła się do możliwości powołania takiej szkoły. W każdym województwie mogą powstać tylko 3 takie szkoły. W naszym oprócz Pyrzyc będą to Kołobrzeg i Świnoujście dla chłopców ,dla dziewcząt Szczecin, Police i Wałcz.Być może dla innych gier zespołowych także są takie szkoły. Pozdrawiam.

 6. parytet pisze:

  Szkoła tylko dla chłopców? to dyskryminacja…

 7. a jak! pisze:

  Nie bedzie problemu zapamietac , kiedy byl pogrzeb pyrzyckiej pilki noznej , EURO 2012

 8. tatamatiego pisze:

  słuchaj. nie napinaj się tak bo ci gumka w majtkach trzaśnie. właśnie takie rzeczy robione są po to żeby takich pogrzebów nie było. Według mnie Ludzie którzy odważyli się zrobić taki krok zasługują na najwyższy szacunek. A co do piłki nożnej nie martw się Sokół był jest i będzie. czy się to tobie podoba czy nie.

 9. a jak! pisze:

  nie jestes jasnowidzem , nie zlosc sie , zamartwiam sie nad pyrzycka pilka nozna i tyle , zgadzam sie z Toba

 10. tatamatiego pisze:

  nie złoszczę się 😉

 11. niewiem pisze:

  Usłyszałam że do tej szkoły mogą również zapisywać się dziewczyny młodego wieku , ale w tym ogłoszeniu zamieszczona jest inna informacja , która zdaje się dotyczy wyłącznie chłopców zacytuję ,,Rozpoczynamy rekrutację do Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego dla chłopców” czy to znaczy że dziewczyny ze szkół podstawowych które idą do klasy I gimnazjum, lub już chodzące do Gimnazjum nie mogą się zapisać ? Jeśli jest tak jak napisałam, jest to nie sprawiedliwe dla dziewczyn , które chcą rozwijać swoją pasje sportową. Sama idę teraz do Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach i chciałabym zapisać się właśnie do tej szkoły sportoej, ale z tego co przeczytałam nie jest to zbytnio możliwe…

 12. ojciec pisze:

  Pyrzycka piłka nożna zresztą jak cała Polska piłka nożna to jest delikatnie mówiąc wielkie dno ,po co to nam oglądajmy siatkówkę ,piłkę ręczną ,lekkoatletykę itp. tylko nie piłkę nożną. Niech żyje siatkówka, bo pyrzycka siatkówka wielką jest i jej trenerzy zresztą też !!!

 13. jasiek pisze:

  Piłki nożnej tam nie będzie bo to jest finansowane przez polski związek piłki siatkowej a nie przez pzpn.A jak skończą szkołe to gdzie będą grać w ŻAKU.BO po gimnazium co dalej tylko do ŻAKA.

 14. parytet pisze:

  A ja mam wątpliwości, czy powołanie szkoły tylko dla chłopców, nie jest dyskryminowaniem dziewcząt?

 15. Anonim pisze:

  Już samo powołanie szkoły tylko dla siatkarzy jest dyskryminacją!

 16. Anonim pisze:

  Piękna z nazwy,SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO, i co dalej,pozostaną ci sami trenerzy,opiekunowie,nauczyciele i nagle dzieci zaczną po mistrzowsku grać w siatkówkę? ojciec,a co do wielkości pyrzyckiej siatkówki to mi odpowiedz:ile to już lat Pyrzyce dobijają się do upragnionej II ligi? a to tylko szczebel wyżej od najniższej.

  • Anonim pisze:

   prosty człowieku, po mistrzowsku to ta młodzież już gra…
   mieszkasz w mieście a nie wiele wiesz i tylko się mądrujesz ?!
   porażką jest taki mieszkaniec jak ty

 17. stały czytelnik pisze:

  Anonim szkoła mistrzostwa to nie 2 liga.Widzę ,ze wcale nie wiesz nic o sukcesach młodzieży siatkarskiej Żaka.Szkoła dlatego w Pyrzycach bo to jeden z najlepszych ośrodków szkolenia młodzieży nie tylko w województwie. Tak za nic nie otrzymuje się rekomendacji Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej. A 2 liga to seniorzy tam trzeba wyłożyć sporo kasy,żeby zaistnieć.

 18. Anonim pisze:

  No to odpowiedzcie mi koledzy,jaka przyszłość tych przyszłych mistrzów po ukończeniu szkoły w Pyrzycach czeka,nie mając kluby przynajmniej na szczeblu II ligowym.

 19. Anonim pisze:

  prosty człowieku, po mistrzowsku to ta młodzież już gra…
  NO TO PO CO TO ZEPSUĆ????

 20. stały czytelnik pisze:

  Perspektywa gry w wyższej lidze to jest w Szczecinie,Świnoujściu,na razie nie w Pyrzycach.Nie ma na to pieniędzy.Tam można iść do szkoły ponadgimnazjalnej i dalej rozwijać się sportowo.Czas pokaże jak to będzie rozwiązywane.

 21. Anonim pisze:

  no i stało się ! GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO jest faktem.
  dziś rada miejska wykazała się mądrością i dalekowzrocznością i głosami 12:1, utworzyła szkołę. Szacunek i gratulację dla Burmistrza Pyrzyc, za podjęcie wyzwania, w dość trudnej sytuacji miasta.

 22. tatamatiego pisze:

  i zobaczycie że za kilka lat siatkówką Pyrzyce będą stały. Bardzo dobrze chociaż wolę kopaną gratuluję pomysłu i osiągnięcia celu. Teraz wypada cierpliwie czekać na pierwszą perełkę na miarę Sławka Kudłaczewskiego. pozdrawiam.

 23. kibic pisze:

  A kim jest Sławek Kudłaczewski – reprezentantem Polski? Jestem kibicem i nic nie słyszałem… No ale ja kibicuję tym najlepszym w naszym kraju.

 24. oset pisze:

  Póki co w reprezentacji Polski mamy fizjoterapeutę z Pyrzyc, Rafała Antczaka, kto wie może dzięki szkole doczekamy się również zawodników. Miło by było!

 25. jasiek pisze:

  Kibic to ty mało wiesz kim był i jest Sławek Kudłaczewski-streich i wielu innych siatkarzy pochodzących z Pyrzyc.

 26. kibic pisze:

  Przecież napisałem, że nie wiem, bo jestem kibicem najlepszych w Polsce…Wg mnie warunkiem sine qua non (niezbędnym) istnienia tej szkoły jest ukształtowanie MISTRZÓW POLSKI. W przeciwnym wypadku, to nie będzie szkoła MISTRZOSTWA SPORTOWEGO, tylko po prostu szkoła sportowa. Chyba że chcecie zdeprecjonować znaczenie słowa: mistrz. Mistrzostwo – do czegoś zobowiązuje… Z przyjemnością będę kibicować siatkarzom z Pyrzyc, jeśli będą reprezentowali narodowe barwy i wtedy uznam, że faktycznie ta szkoła zasługuje na to miano…

 27. hff pisze:

  Piła nożna w Polsce to kedno wilkie gówno . i dobrze sie siatkówka się rozwija

 28. stały czytelnik pisze:

  Od nowego roku być może szkołą będzie przyjmować dziewczynki do klasy 1. Podobno takie są plany.Ciekawe czy będą chętne dziewczyny do klasy 1.

 29. wiśnia123423655565 pisze:

  TA SZKOŁA JEST ZAJE#*STA

 30. Anonim pisze:

  Tak,prawdopodobnie w roku szkolnym 2013/2014 będzie nabór dla dziewczynek.

 31. Anonim pisze:

  szkam dziewcyyny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.