Zapaśnicy „Spartakusa” medalistami MP LZS

W dniach 13-15 kwietnia 2012 roku w Karolewie, woj. warmińsko-mazurskie, odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w zapasach styl wolny kadetów i juniorów. W zawodach startowało 232 zawodników z 37 klubów reprezentujących 12 województw.

LKS „Spartakus” Pyrzyce w klasyfikacji klubowej wywalczył III miejsce za LUKS Suples Kraśnik i LKS Mazowsze Teresin.

Indywidualnie pyrzyczanie zdobyli 3 medale. Srebrne wywalczyli Piotr Kędziora (50 kg) i Piotr Soroka (54 kg), a brązowy Mateusz Maćkowiak (63 kg).

Punktowane miejsca zdobyli: Maciej Stankiewicz (50 kg), Michał Tytoń (60 kg), Krystian Lenarcik (120 kg), Marcin Semko (100 kg), wszyscy V miejsce oraz Mateusz Wojtyła (120 kg) VII miejsce.

(E.K.)

Zdjęcie nr 1: od lewej Sebastian Grabowski – trener, następnie medaliści – Maćkowiak Mateusz, Kędziora Piotr, Soroka Piotr oraz Eugeniusz Klimczak- trener.

Zdjęcie nr 2 : stoją od lewej – Eugeniusz Klimczak, Danielewicz Paweł, Semko Marcin, Czaja Jakub, Tytoń Michał, Piechnik Cezary, Żukowski Patryk, Piotrowski Mateusz, Wojtyła Cezary, Lenarcik Krystian, Piwoni Maciej;
klęczą od lewej – Piotr Soroka, Sebastian Grabowski, Piotr Kędziora, Stankiewicz Maciej, Maćkowiak Mateusz.