Sokół Pyrzyce – Świt Skolwin

Kolejną porażkę zanotowali na swoim koncie piłkarze Sokoła Pyrzyce. Tym razem ulegli Świtowi Szczecin 1-3 i tym samym znaleźli się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli.

Pierwsze 45 minut pyrzyczan nie wyglądało źle, drużyna stworzyła kilka klarownych sytuacji, po których mogła nawet zdobyć bramkę. Świetnie spisujący się między słupkami bramkarz Sokoła obronił nawet rzut karny. Druga połowa meczu niestety zakończyła się katastrofą w ciągu niespełna dwudziestu minut nasz bramkarz musiał wyciągać trzykrotnie piłkę z własnej siatki.
Bramki dla drużyny Świtu kolejno zdobywali:
0:1 – 50′ – Ratkowski
0:2 – 63′ – Kolec
0:3 – 70′ – Gejdyk
Jedyną bramkę dla Sokoła zdobył w 89 minucie spotkania Damian Pansiuk.

Sokół wystąpił w składzie:
Piwiński, Słabowski (86 min Kustosz), Okraska, Stankiewicz, Domowicz, Winiarz, Kaczyński (62 min Kuzdak), Mogielski, Zaborowski, Dubik, Panasiuk.

Trudno jednoznacznie stwierdzić co jest wynikiem tak złej postawy Pyrzyczan. Drużyna trenuje 3-4 razy w tygodniu. Frekwencja na treningach to średnio dziesięciu zawodników piłkarze mają siły, które pozwalają im biegać po boisku pełne 90 minut jednak po utracie bramki drużyna zaczyna grać nerwowo, piłkarze na boisku nie mogą znaleść wspólnego języka co powoduje niepotrzebne spięcia. Być może powodem jest skład w jaki Sokół występuje w tej rundzie ponieważ jest to najmłodsza drużyna występująca w pyrzycach przynajmniej od 3 lat

Za tydzień w Gminie Pyrzyce derby. 28-04-2012 o godzinie 16:00 w Brzesku miejscowy Sęp podejmie Sokoła. Niestety będą to chyba najsmutniejsze derby w całej swojej historii ponieważ drużyna zza miedzy
wspólnie z Sokołem Pyrzyce są czerwonymi latarniami V ligi . Mimo wszystko piłkarze dostarczą nam wielu emocji ponieważ derby rządzą się swoimi prawami.

tatamatiego

6 odpowiedzi na Sokół Pyrzyce – Świt Skolwin

1. BAZA pisze:

To będą derby straceńców. Oby tylko nie skończyły się remisem bo będzie można pochlastać. Może zwycięzca się podbuduje i zacznie piąć w górę tabeli.

2. sokół pisze:

Co to za tłumaczenie że młoda drużyna.Trener do dupy nie oszukujmy się wyliczcie mi osiągnięcia tego pana jako trenera bo jakoś nie mogę nigdzie znaleśc.Światowid Łobez gra juniorami i jakoś wygrywa.Zapisał się jako jedyny co spuścił drużynę z 4 ligi do okręgówki.Jakieś tłumaczenia że nie ma kasy to chore,zawodnicy odchodzą z drużyny coś nie tak w drużynie się dzieje czas na zmiany.

3. przemek. pisze:

pączuś a co ty byś zrobił? jakieś doświadczenie w końcu masz. obserwujesz te mecze jako jeden z nielicznych przez cały czas i nie odpuszczasz sobie tego marnego bądz co bądz Sokoła. co myślisz?

4. tatamatiego pisze:

ale ja nie mam recepty na sukces. rozmawiałem chyba ze wszystkimi mniej lub bardziej związanych z Sokołem. jedni mówią że to wina trenera drudzy że to przez brak kasy. nie chce bronić nikogo ani nikogo oskarżać ale drużyna kondycje ma więc chyba trener nie jest winien. Kasa ? Pogoń Szczecin ma pieniądze i co? Ja sam w dzień meczu mówię że jeśli nie wygrają przestaje chodzić na mecze ale wiem że każdy z tych chłopaków daje z siebie maxa. Może spróbujmy przez jakiś czas nie narzekać i nikogo nie zwalniać. Niech Sokół poczuje że w tych trudnych chwilach mają nasze wsparcie. bez odbioru…..

5. zp27 pisze:

jeśli się nie mylę to: Piwiński,Słabowski,Okraska,Kaczyński,Mogielski,Dubik,Panasiuk,co do pozostałych to nie jestem pewien,mają za sobą występy w IV lidze,więc jakieś umiejętności i doświadczenie mają,nie tłumaczmy tego wiekiem.