Nieudany start „Żaka Pyrzyce” w 1/8 Mistrzostw Polski

04

        03 lutego w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach przy ulicy Rolnej o godz. 16:00 rozpoczęły się rozgrywki 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Siatkowej. W turnieju biorą udział 4 zespoły.
W meczu otwarcia gospodarze „Żak” Pyrzyce podejmował „Chemika” Olsztyn. Niestety mecz ten nie ułożył się po myśli naszych siatkarzy, którzy ulegli rywalom w trzech setach (18:25. 19:25, 17:25).

– Wiadomo 3:0, trochę smutno. Bardzo się obawiałem tego meczu, „Chemik” Olsztyn to bardzo mocny, poukładany zespół.  Przewiduje, że to był nasz najtrudniejszy rywal. – przyznał trener Dariusz Jagiełlo. – U nas szwankuje to, że mamy szóstkę, siódemkę zawodników i potem jest jakaś przerwa … To było dzisiaj widać. Po zmianach nie było lepszej gry, a jeszcze trudniej zdobywało się punkty, ale zobaczymy jak będzie w sobotę i niedzielę –


reklama
        reklama


        „Żak” Pyrzyce: Lal P., Świętanowski M., Klyn J., Nowak P., Kaźmierczak K., Kamieniecji M, Gołębiowski., Szymański T., Adach J., Kuźnicki M., Krzek M. – libero. Trenerzy: Jagiełło Dariusz, Toboła Robert.

Zapraszamy na mecz Ż z utro mecz z Trójką Nakło w sobotę okołó godz. 18:00 w hali OsiR przy ulicy Rolnej w Pyrzycach. Wcześniej o godz. 16:00 zagrają „Chemik” Olsztyn i „Stocznia” Gdańsk.

Artur Kuca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.