Żak Pyrzyce pożegnał się z Mistrzostwami Polski

01

W niedzielę 05 lutego w hali OSiR przy ulicy Rolnej w Pyrzycach rozegrano ostatnie spotkania 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Siatkowej. Niestety na tym poziomie rywalizację w mistrzostwach zakończyli nasi siatkarze.

W pierwszym meczu tego dnia bez niespodzianki Chemik Olszyn pokonał 3:0 Trójkę Nakło przypieczętowując zwycięstwo w całym turnieju. Siatkarze z Olsztyna podczas zmagań w Pyrzycach nie stracili nawet seta.

W drugim meczu spotkał się Żak Pyrzyce i Stoczniowiec Gdańsk. Oba zespoły pokonały Trójkę Nakło i w bezpośredniej konfrontacji miały rozstrzygnąć, który z nich awansuje do dalszych rozgrywek Mistrzostw Polski.

W pierwszym secie lepsi okazali się podopieczni Jagiełły i Toboły, niestety były to dobre złego początki. W kolejnej partii drużyna z Gdańska doprowadziła do remisu, zaś w trzeciej odsłonie meczu siatkarze Stoczniowca wysoko pokonali drużynę Żaka. Czwarty set od początku rozgrywany był pod dyktando naszych siatkarzy. Niestety 2, 3 punktowa przewaga stopniała i rywale zaczęli przechylać szalę zwycięstwa na swoja stronę, by ostatecznie los tego pojedynku rozstrzygnąć na swoją korzyść, nie dopuszczając do tie breaka.

1. tatamatiego pisze:

Szanowny Panie Adminie czy pierwszej fotografii możemy nadać imię.
    ,,ALE URWAŁ”

2. chemik pisze:

witam 🙂 cze moge prosić o zdjęcia na których jest chemik olsztyn !
    prosze o wysłanie ich na maila cihhhy18@gmail.com , jeśli to nie jest problem 🙂 dziekuję 😉

3. nakło pisze:

Witam czy też można prosić zdjęcia z całego turnieju zachajew@hotmail.com ,Dziękuję !!!