Turniej mikołajkowy w Żabowie

Dnia 3 grudnia 2014 r. w hali sportowej w Żabowie odbył się Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej. Startowały w nim cztery drużyny: SP Żabów, MOS Ryszewko oraz dwie drużyny Goplany Żabów. Inicjatorem tego turnieju był MOS Ryszewko, a celem głównym integracja młodzieży. Organizatorami byli: SP Żabów, MOS Ryszewko i UKS „Copernikus”, którzy zapewnili puchary, nagrody rzeczowe i poczęstunek w postaci słodyczy i napojów.

Zwycięzcą turnieju została Goplana I (opiekun Tomasz Piasecki), a drugie miejsce niespodziewanie zajęła SP Żabów (opiekun Cezary Siepka) zasilona absolwentami szkoły. Trzecie miejsce zdobyła Goplana II (opiekun Tomasz Piasecki), a czwarte MOS Ryszewko (opiekun Krzysztof Stępień). O miejscach 2-4 zadecydowała mała tabela, bowiem trzy drużyny zdobyły po trzy punkty i liczyły się bramki. Sędzią zawodów był Cezary Siepka, a sekretarzem – Andżelika Siepka.