Wojtek Piwowarczyk mistrzem województwa

08 marca w Policach odbyły się mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego w biegach przełajowych z udziałem 191 zawodników z 21 klubów.

Wśród nich była czwórka pyrzyckich lekkoatletów reprezentujących barwy LKS Pomorze Stargard. Najlepiej z nich spisał się Wojciech Piwowarczyk, który zadebiutował w tym roku w kategorii seniorów, zdecydowanie wygrywając bieg na 5000 metrów. Wicemistrzynią województwa została Dominika Wiśniewska, która zajęła drugie miejsce na dystansie 3000 m juniorek. Na piątych pozycjach ukończyli swoje biegi Magda Matyjasik (2000 m juniorek) i Jakub Woźniak (3000 m juniorów).