PIŁKARSKIE TALENTY

        W dniach 23-24 listopad mali piłkarze Sokoła Pyrzyce z rocznika 2005  wraz z trenerem Łukaszem Michalskim uczestniczyli w prestiżowym turnieju piłkarskim, który rozgrywany był w Gdańsku. Na starcie rozgrywek stanęło 14 drużyn z całej polski między innymi Widzew Łódź, Zawisza Bydgoszcz, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Jagiellonia Białystok. Cała impreza rozgrywana była bez jakichkolwiek punktacji. Liczyła się dobra zabawa i sportowa rywalizacja.

W wyniku losowania Sokół Pyrzyce mógł sprawdzić swoje umiejętności na tle następujących drużyn:

Sokół Pyrzyce 3:1 Zawisza Bydgoszcz
Ciekawa, pomysłowa gra chłopców  w pierwszym meczu  sprawiła, że strzelamy 3 bramki i na „dzień dobry” pokonujemy jedną z najlepszych drużyn w kraju w tej kategorii wiekowej. Była to pierwsza i ostatnia porażka Zawiszy w tym turnieju. Bramki w meczu zdobyli: Karol Tomaszewski, Miłosz Zalewski, Bartek Kruszewski.


reklama
        


Sokół Pyrzyce 3:4 Arka Gdynia
Mecz walki o każdy centymetr boiska, olbrzymie zaangażowanie. Niestety chłopcy schodzą z boiska pokonani, ale pozostawiają po sobie świetne  wrażenie.  Popis strzelecki Bartka Kruszewskiego, który zdobył 3 bramki.

Sokół Pyrzyce 7:0 Polonia Warszawa II
100 % skuteczność, grad bramek i „one man show” Kuba Jędrzejewski, który strzela w tym meczu 4 bramki! Kolejne trafienia dorzucili Filip Pawlak, Bartek Kruszewski oraz Nikodem Węgrzynowski.

Sokół Pyrzyce 0:2 AS Pomorze
Zadyszka, indolencja strzelecka sprawiła, że po dobrym meczu chłopcy  przegrywają z gospodarzami turnieju Akademią Sportową Pomorze.

Sokół Pyrzyce 1:2 UKP Zielona Góra
Fajny, szybki mecz i niestety nieuznana bramka w ostatniej sekundzie sprawiła, że po raz kolejny schodzimy pokonani. Bramka: Dominik Świątek

Sokół Pyrzyce 2:2 Olimpia Grudziądz
W ostatnim meczu, pierwszego dnia turnieju chłopcy  za wszelką cenę chcieli zakończyć zwycięstwem. Po wyrównanym spotkaniu, tracimy bramkę w ostatniej sekundzie i kończymy sobotnie zmagania remisem. Bramki: Kuba Jędrzejewski, Olek Bulanowski.

Sokół Pyrzyce 3:3 Lechia Gdańsk
Niedzielę chłopcy zaczynają wyśmienicie. Fenomenalny mecz obu drużyn, szybka gra, dużo podań, piękne bramki! Przez większość obserwatorów był to najlepszy mecz turnieju. Bramki: 3 x Bartek Kruszewski.

Sokół Pyrzyce 2:1 Polonia Warszawa I 
Ostatni mecz, zwycięstwo na koniec fajnego turnieju  po trafieniach Miłosz Zalewskiego oraz Bartka Kruszewskiego.

Watro podkreślić świetną organizację, hala sportowa , baza noclegowa, zabawa w Loopy`s Word czy wizyta na stadionie PGE Arena sprawiły, że chłopcom przez 3 dni nie znikał uśmiech z twarzy.

        Sokół Pyrzyce: Mroczek Kuba, Mroczek Adam, Bulanowski Olek, Zalewski Miłosz, Kruszewski Bartek, Jędrzejewski Kuba, Tomaszewski Karol, Wegrzynowski Nikodem, Świątek Dominik, Pawlak Filip, Kazimierczak Błażej.  Trener Łukasz Michalski.

       Wielkie podziękowania dla pana Jacka Pakuła z firmy EMBUS za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu transportu dla małych piłkarzy Sokoła.

Łukasz Michalski

6 odpowiedzi na PIŁKARSKIE TALENTY

 1. Anonim pisze:

  Wspaniale chłopaki tak dalej, dobrze że komukolwiek chciało się Wami zająć.

 2. Anonim pisze:

  Bravo dla chłopców i ich trenera.
  Widać, że ich pasja przynosi efekty
  Pomyślności i świetlanych perspektyw.
  PS.A jednak wyjazd do Trójmiasta „wypalił” 🙂

 3. Anonim pisze:

  Panie Łukaszu, gratuluję i życzę sukcesów w pracy trenera!!! Fajnie że poświęca Pan swój wolny czas chłopcom i że efekt treningów rozsławia Pyrzyce w Polsce. Super!

 4. Out pisze:

  Ekstrakalsę widzę…

 5. Stasiak Mirosław pisze:

  A to nie koniec piłkarskich emocji , których dostarczą nam Ci chłopcy pod wodzą trenera Łukasza Michalskiego . W dniach 7/8 grudnia wyjeżdżają na turniej do Kołobrzegu , gdzie spotkają się z drużynami Kotwicy Kołobrzeg , Stilonu Gorzów , Gedani Gdańsk , Akademii Piłkarskiej Szczecinek . Barlineckiej Akademii Futbolu oraz Gwardii Warszawa . Życzymy powodzenia i wielu pozytywnych emocji.

 6. Stasiak Mirosław pisze:

  Tak jak pisałem poprzednio – chłopcy rocznik 2004/2005 pod kierunkiem trenera Łukasza Michalskiego ponownie pokazali swoją klasę na turnieju piłkarskim w Kołobrzegu , gdzie pokonali takie drużyny jak Barlinecka Akademia Futbolu , Akademię Piłkarską ze Szczecinka , zespół Gedania z Gdańska oraz zespół Kotwica III Kołobrzeg zajmując po dwóch dniach piłkarskich zmagań ostatecznie 3 miejsce . Najlepszym piłkarzem turnieju zdaniem organizatorów i trenerów wszystkich drużyn został zawodnik Sokoła Jakub Geldner – serdeczne gratulacje dla Kuby ,wszystkich zawodników Sokoła 2004/2005 ,rodzicom oraz twórcy tego sukcesu – Łukaszowi Michalskiemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.