A klasa – 4 kolejka DERBY na korzyść Brzeska!!!!!!!

Goście okazali się w meczu derbowym między Goplaną Żabów i Sępem Brzesko, choć to gospodarze jako pierwsi, i to już po 5 minutach, objęli prowadzenie. Goplana mogła nawet podwyższyć wynik ale nie wykorzystała błędu Pawła Świątka, który stracił piłkę po próbie zwodu i pozostawił bramkarza samego przeciw dwóm zawodnikom rywala. Ci jednak prezent zmarnowali ostatecznie trafiając z kilku metrów zaledwie w poprzeczkę bramki Przemysława Rożuka.

Ta niefrasobliwość zemściła się i po kontrze Sępa na boisku było już remis 1:1. Cała pierwszą połowę Sęp prowadził grę, a Goplana wyprowadziła jedynie kilka kontr, za to bardzo groźnych. Ostatecznie na przerwę zasłużenie z prowadzeniem schodzili gości. Idealną sytuacją zmarnował co prawda Daniel Piska z 8 metrów przenosząc piłką wysoko na pustą bramką, a chwilę później za zagranie ręką sędzia wskazał jedenastkę dla Sępa, którą skutecznie egzekwował Piotr Tyburczy.

260.84200300 13010.22817000Goplana Żabów   1:2   Sęp Brzesko   21.09.2013, godz: 15:00