Trzecie podejście do podwyżki cen śmieci. Ma być jeszcze drożej!

          Pod koniec zeszłego roku (w październiku i grudniu) Rada Miejska w Pyrzycach dwukrotnie odrzuciła projekt podwyżki opłat za wywóz śmieci. Stawki miały wzrosnąć z 22,60 zł do 26,50 zł w przypadku odpadów segregowanych. Za odpady zmieszane mieszkańcy naszej gminy mieliby zapłacić 53,00 zł za miast 45,20 zł. Tym razem zaproponowane są opłaty jeszcze wyższe!

         Podczas styczniowej sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach radni będą rozważać podwyżkę opłat za śmieci segregowane do wysokości 27,60 zł miesięcznie od każdego mieszkańca, zaś za śmieci zmieszane do wysokości 55,20 zł. Ewentualny przyjęcie projektu będzie oznaczało wzrost opłat o ponad 22 %!

Początek sesji RM w Pyrzycach o godz. 13:00 w czwartek 28.01.2021 r.
Obrady można będzie oglądać pod adresem: http://pyrzyce.esesja.pl/

8 odpowiedzi na Trzecie podejście do podwyżki cen śmieci. Ma być jeszcze drożej!

 1. Anonim pisze:

  To złodziej jedne chcom na podnieś śmieć to złodziej jedne jak tak można podnos pewnie złodziej nie mają co do penis sobie dolozyci

 2. zenek pisze:

  Zero ,odsniezania ,zero rozwoju miasta tylko kumoterstwo mieszakncy gminy maja dosc dzisiaj 8-2 w miescie lodowisko w gdzie piaskarki ,no gdzie !

 3. Anonim pisze:

  MPo oświadczenie – nie odśnieżamy chodników na prośbę rodziców ciągnących dzieci do przedszkoli i szkół na sankach.
  Wszystko robimy dla mieszkańców, to co robimy.

 4. Anonim pisze:

  No proszę jaka ona mundra, prawie jak Trzaskowski.

 5. Anonim pisze:

  A w gminie, kolejny wałek z wykorzystaniem środków unijnych. Coolturalni wcale nie tacy kulturalni będą robili za słup. Gmina w zmowie z WIR sięgnie po środki unijne przeznaczone nie dla JST lecz dla organizacji pozarządowych. Jak to zrobią? Właśnie do tego wykorzystają coolturalnych, a radni na najbliższej sesji „klepną” w dobrej wierze uchwałę dot. dzierżawy gruntu gminnego. Ciekawe co na to, instytucje kontrolne.???

  • Anonim pisze:

   Co w tym złego jeśli pozyskamy środki unijne?

   • Anonim pisze:

    SERIO??? CZYLI JAK POZYSKAMY, TO TO JUŻ NIE JEST PRZEKRĘT???
    Myślenie jumaka z Pyrzyc Pawła B, jak kradł w Niemczech i przywiózł do Pyrzyc to już było OK, bo przecież dla Pyrzyczan taniej sprzedał. Pozyskał czyimś kosztem :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.