Pyrzyczanie znów zapłacą więcej za śmieci?

         Podczas dzisiejszej (29.10) sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach radni będą rozpatrywali projekt uchwały wprowadzający podwyżkę opłat za śmieci w wysokości ok. 17%.

        Obecnie stawka za odpady segregowane, ustalona w styczniu tego roku, wynosi 22,60 zł miesięcznie od każdego osoby zamieszkującej dany lokal czy dom. Według projektu na być podwyższona do 26,50 zł.

         Jeśli nie segregujemy śmieci wg nowej propozycji zapłacimy 53,00 zł od osoby zamieszkującej nieruchomość, zamiast dotychczasowych 45,20 zł.

         Początek sesji godz. 13:00

3 odpowiedzi na Pyrzyczanie znów zapłacą więcej za śmieci?

  1. a72 pisze:

    Polacy nie znoszą demokracji , kochają mieć nad sobą bat. Uważam, że mogliśmy mieć złoty róg zostanie nam się tylko sznur! Młodzież pokolenie komórek i szybkiego żarcia słuchają chorej z nienawiści lesbijki Lempart, lider pyrzyckiej opozycji, ekspert od fikołków, rolnictwa i w ogóle wszystkiego Wiktor narcyz pokazuje chamstwo w mediach społecznościowych, byle tylko przewrócić rząd i znowu zostać Starostą.Co do śmieci to gmina nie ma wyjścia, ludzie nie potrafią segregować, śmiecą i konsumują na potęgę!

  2. ZAGADKA pisze:

    A oto zagadka.
    Gdzie jest najdroższa woda s sieci wodociągowej w województwie zachodniopomorskim ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.