Nadzwyczajna sesja RM: Ponad 100 tys. zł dla Żabowa

          Na poniedziałek (09.09) zaplanowana jest nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Pyrzycach zwołana na wniosek burmistrz Pyrzyc. Jej tematem będą zmiany w budżecie Gminy Pyrzyce.

         Zmiany dotyczą dwóch punktów, zwiększenia wydatków o kwotę 100 778,84 zł dla miejscowości Żabów.

          49 000 zł przeznaczonych ma być na zwiększenie rezerwy celowej na zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Żabowie. W sumie rezerwa wyniesie 249 000 zł. Koszt zakupu samochodu to 809 000,00 zł. Strażacy mogą otrzymać na ten cel dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie w kwocie 110 000,00 zł oraz z MSWiA w kwocie 450 000,00.


reklama
     

          Kwota 51 778,84 zł ma być przeznaczona natomiast na „Poprawę bezpieczeństwa i jakości życia mieszkańców poprzez wykonanie w świetlicy wiejskiej ogrzewania gazowego”. Całkowity koszt inwestycji to 61 778,84 zł, w tym 10 000,00 zł z Funduszu Sołeckiego Żabów.

7 odpowiedzi na Nadzwyczajna sesja RM: Ponad 100 tys. zł dla Żabowa

 1. Anonim pisze:

  Na miesiąc przed wyborami, jedna psiapsiółka chce pomóc drugiej i zwołuje
  sesję nadzwyczajną, aby tej kandydującej do Sejmu podarować wóz strażacki.
  Czy ktoś rozsądny może wyobrazić sobie posłankę z immunitetem, która na rauszu
  szaleje na trasie Pyrzyce a raczej Żabów Warszawa i zagraża życiu i zdrowiu użytkowników dróg.

 2. qqq pisze:

  Żabów to nie tylko straż pożarna.

 3. Anonim pisze:

  Cheja, mialem wczoraj okazje obejrzeć 15sesje rady miejskiej, przeciez to jest kabaret , majak nie wie jak prowadzic to przedstawienie ten po jego prawej stronie udaje ze cos wie i chciałby cos ale sam nie wie co, ten po jego lewej stronie nie ma czasu bo ma trójkę dzieci

 4. Anonim pisze:

  Pajor Kubicki jakz innej planety smieszne propozycje zgłasza o szkole,Pani burmistrz tak wlasnie powinna wam buraki odpowiadac bo jak na was troche kontre puści to gubicie sie i nie wiecie co odpowiedziec

 5. gamoń pisze:

  Pozdrawiam wszystkich polityków i trzymam kciuki aby wszystkim Wam żyło się lepiej.

 6. Anonim pisze:

  Mam pytanie do KPP w Pyrzycach.
  Dlaczego na ul. Jana Pawła II samochody parkują po jej prawej stronie pomimo zakazu zatrzymywania się wprowadzonego kilka tygodni temy zmianą organizacji ruchu.
  Czyżby na tej ulicy nie obowiązywało prawo drogowe, żadna ciężarówka ani wóz strażacki tamtędy mie przejedzie. Jeżeli tak to ma funkcjonować to należy wprowadzić tam zakaz wjazdu samochodów ciężarowych, samochodów straży pożarnej i ostrzeżenie przed otwierającymi się drzwiami zaparkowanych tam samochodów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.