Młodość wsparta doświadczeniem. Kazimierz Lipiński popiera Justynę Łyjak!

             „Fabryką władzy jest strefa publiczna i ta fabryka musi pracować nieustannie, a nie raz na cztery lata” – tymi słowami Gabriela Tarde, będącymi swoistym podsumowaniem rządów Marzeny Podzińskiej, Kazimierz Lipiński rozpoczął list skierowanych do Pyrzyczan. W liście tym, napisanym dzień po mono-debacie, poparł on kandydaturę Justyny Łyjak na burmistrza Pyrzyc.

        Pani Justyna Łyjak zauważa potencjał rozwojowy Ziemi Pyrzyckiej, ludzki tj. potrzebę wykorzystania Ich kluczowych umiejętności i materialny, i ma odwagę po niego sięgać – argumentuje swoją decyzje K. Lipiński – Mieszkańcy Gminy Pyrzyce oczekują zdecydowanego przyśpieszenia rozwoju gospodarczego oraz poprawy warunków życia – dodaje, deklarując jednocześnie, że w II turze swój głos odda Pani Justynie Łyjak.

poparcie590

149 odpowiedzi na Młodość wsparta doświadczeniem. Kazimierz Lipiński popiera Justynę Łyjak!

 1. Anonim pisze:

  no Kaziu a ja cię popierałem a to błąd

 2. Anonim pisze:

  Panie Kaziu! Byłem przekonany, że stanie Pan po stronie stagnacji i kibelków za gruba kasę. Muszę napisać: tak pozytywnego zaskoczenia się nie spodziewałem! Pan, doświadczony polityk, trochę z drugiej strony światopoglądu wspiera młodą, mądra i z wizja kandydatkę! Szacunek!
  Pyrzyce Naprzód!

 3. Ocean Spokojny pisze:

  Brawo Panie Kazimierzu! Kolejna Pańska dobra decyzja. Tak trzymać. Pokazał Pan klasę.

 4. znajomy pisze:

  Bardzo odpowiedzialna decyzja Panie Kazimierzu. Nigdy nie wątpiłem, że przede wszystkim leży panu na sercu dobro naszej gminy i jej mieszkańców. Popieram!

 5. Anonim pisze:

  Dlaczego nie piszecie o potraceniu przez jednego proboszcza śmiertelnie człowieka w lipianach? Miał ponad 2 promile i uciekł z miejsca wypadku! To ze ksiądz to wszystko mu wolno?! Skandal!

 6. Anonim pisze:

  Dziękuję kolego Kazimierzu

 7. wieśniak pisze:

  Kaziu trup polityczny.

 8. Anonim pisze:

  Pani Łyjak jakie stanowisko obiecała pani panu Lipinskiemu po ukazaniu się apelu do mieszkańców całego powiatu.Zrobiła pan duży błąd prosząc go oto

 9. Anonim pisze:

  Kocham Pana, Panie Kazimierzu.

 10. - pisze:

  Dziękuję Panie Kazimierzu, bardzo dobry ruch.
  Podzia dość dokuczyła wszystkim dookoła, bo to niedobra kobieta jest…..

 11. Anonim pisze:

  No to pan zaszalal już lepiej byłoby poprzeć kogo się tam chce bez oficjalnych listów
  Wymieniane po pierwsze, po drugie, po siódme…. Traci sens
  No na kogo by miał zagłosować na p.P co już zna wszystkie karty po jednej kadencji i jest o krok madrzejsza
  Żałosne!

 12. Żenada pisze:

  Po wyborach wyjdzie na jaw co takiego Panu obiecała za ten apel, niech nikt nie ma złudzeń, coś napewno.

 13. ja pisze:

  a czego się spodziewaliście?? To jest polityka. WIększy handel niż na bazarach

 14. Karolina pisze:

  Tez słyszałam że za nic Pani Lipinski tego listu nie nspisal. Byl na rozmowach u starosty u Pana Stępnia i obiecali mu jakiś stolek za poparcie. Wstyd.

 15. 555 pisze:

  Odniosę się tylko do dwóch punktów:
  Ad.5.- wizyta ,,towarzyszy” z Warszawy była tylko częścią kampanii wyborczej i żaden rozsądny człowiek nie uwierzy w to co tam naobiecywali…..
  Ad.6. – W Bakerze bywał Pan tylko przy okazji otwarcia kolejnych hal -i tylko po to żeby poklepać się po pleckach i zrobić zdjęcie z Mariuszem i szwedami – a zarówno ludzie, ich traktowanie, jak i warunki (np. płacowe) nie interesowały Pana nigdy. Taka jest prawda.

  • Anonim pisze:

   Przez tyle lat rządów tych co obiecywali i nie dotrzymywali obietnic nie jesteś już w stanie uwierzyć, że może być inaczej, że można dotrzymać słowa. To smutne…

 16. Anonim pisze:

  Ta zabawa tymi wszystkimi ministrami jest żałosna… pomyślcie ludzie racjonalnie, czy naprawdę Waszym zdaniem wybór burmistrza Pyrzyc jest wydarzeniem na skale krajową?! Naprawdę myślicie ze nie maja nic innego do roboty tylko rozwój tej konkretnej gminy?! Gdzie byli Ci wszyscy ministrowie przed wyborami?! Tam gdzie ich kandydatka, czyli nie w Pyrzycach bo większość mieszkańców pierwszy raz ja zobaczyła dopiero na banerach… poza tym żadna sztuka sprowadzić ministrów, gdzie 4 z nich mieszka w okolicy i zadziwiające ze dopiero teraz dostrzegają ze trzeba coś zdziałać.

 17. Sawciu. pisze:

  Brawo Kaziu, dobra decyzja.

 18. Anonim pisze:

  Te pomagier!
  To by się jakoś nazywało
  Polityczna prostytucja

 19. wieśniak pisze:

  Uważam iż najlepszym kandydatem na burmistrza jest pani Pudzińska gdyż jest prawdziwym samorządowcem co do drugiej kandydatki to mam mieszane uczucia pchana na stołki po lini partyjnej brak jakiego kolwiek doświadczenia w pracy samorządowej.Brak programu dla rozwoju gminy Pyrzyce tyle co powiedzieli ministrowie a ile w tym prawdy to sam diabeł nie wie AMEN.

 20. Anonim pisze:

  Krzysztof Sikora Szanowny Kazimierzu, czy masz zamiar rządzić w Pyrzycach z fotela zastępcy Burmistrza ??? Gratulacje.
  A co…doswiadczony polityk, nauczył by młodego samorządowsca zarządzania gmina, to by było coś!!!

 21. anonim pisze:

  Remont świetlicy w Mechowie prawie 500tyś?

 22. Dr pisze:

  Brawo Panie Kazimierzu popieram w 100% Pana decyzję wielki szacun. Z Pana decyzji powinien wsiąść przykład Pan Jan i Pani Agnieszka. Życzę sobie i każdemu z osobna, aby Burmistrzem została Pani Justyna. Dosyć już straconych 4 lat w stagnacji i totalnym bałaganie w urzędzie😢

 23. Ryszard pisze:

  Zdziwiła mnie Postawa Pana Lipińskiego. Czyżby już zapomniał jakie świństwo zrobiło mu PiS w starostwie. Jak usunęli go ze stołka starosty na rzecz Pana Stępnia i to tuż przed wigilią. Oj krótka pamieć… Sadze ze to musi mieć drugie dno. Jaki stołek tym razem otrzyma??

  • Kris pisze:

   Panie Ryszardzie to nie PiS był winowajcą odwolania Pana Kazimierza ze stanowiska Starosty tylko koledzy partyjni czytaj PSL. Wielki szacunek dla Kazimierza, że nie wyraził zgody na pewne pomysły kolegów czytaj bylych kolegów partyjnych.

 24. Ta pisze:

  Zmiany w radzie jakieś są teraz mamy szanse zmiany burmistrza to po tylu latach coś zacznie morze się zmieniać w Pyrzycach na lepsze . Bo to co do tej pory z Pyrzycami zrobili czyli brak nawet minimalnej poprawy żadnego rozwoju niema i nie będzie no chyba że wybierzemy i damy szanse młodszej osobie . Obecna Pani burmistrz obiecała miejsca pracy i jakoś nic w tym kierunku się nie zmieniło jak nie było pracy tak i niema dalej brak nowych zakładów pracy i wizji żeby jakieś powstały niema . Mieszkańcy kilometrami dojeżdzają do pracy gdzie w innych latach mogli pracować w Pyrzycach i mieć więcej czasu dla rodziny . Nawet ci mieszkańcy co kiedyś mieszkali w Pyrzycach i teraz przyjadą do rodziny czy znajomych to mówią że zmian nie widzą . Jak zmienimy burmistrza przekonamy się czy w Pyrzycach zaczną powstawać nowe miejsca pracy , zakłady czy miasto zacznie się rozwijać i życie mieszkańców będzie lepsze i lepszy porządek powróci w Pyrzycach .

 25. Anonim pisze:

  Bajki tej pani Lyjak jak mowil klasy ciemny lud to kupi,a Lipinski szkoda pisac,zenada

 26. XYZ pisze:

  „I powiozą wszyscy pyrzyczanie Kazia Windą+ do Stróżewa”

 27. Anonim pisze:

  żałosna jest ta strona

 28. Aninim pisze:

  Taka strona jaki sondaż, już poprzednio wygrała tu odachowska a podzińska czwarta, redaktorek sam nabija głosy. Odsyłam do sondażu spotted Pyrzyce bo chyba jest 1000% bardziej wiarygodny.

 29. Anonim pisze:

  Kazik się już pogubił zupełnie. Biedny ;)))) Miał się wycofać po klęsce wyborczej i znowu nie wytrzymał i musiał się odezwać 😉

 30. Anonim pisze:

  Dziś Łyjakowa, Szymkowicz, Lipiński i J.M.O. były burmistrz skazany w pierwszej instancji za korupcje wyborczą witali razem na pyrzyckim stadionie ministra sportu, co za wspaniała drużyna PIS!!!!
  RAZEM MOGĄ WIĘCEJ !!!

 31. anonim pisze:

  Każdy mógł przyjść, także były.

 32. Ja pisze:

  A co to znaczy zamierane szkolnictwo?

 33. Anonim pisze:

  mam nadzieję, że jak zostanie Pani Justyno Burmistrzem to Pyrzyce będą czyste bo wstyd zapraszać rodzinę na świeta

 34. sokół pisze:

  CHyba że sama pozamiata.

 35. moim zdaniem pisze:

  Gdy nastanie nowa Burmistrz wymusimy zmianę prezesa PPK, nowy będzie zarabiał połowę tego co Wancerz a za resztę powstaną trzy etaty dla osób sprzątających miasto. Pani Podzińska do dużych inwestycji potrzebni są ludzie uczciwi, Pani pokazała, że nadzór nad ogrodzeniem i kibelek sprawiają trudności.

 36. anonim pisze:

  Wybór jest prosty; albo kolesiostwo Podzińska, Piotrowska, Ksel, Betyna,Roguszka albo Łyjak i jej radni wsparci merytorycznie przez Majaka i Odachowską.

 37. sroka pisze:

  karierowicze

 38. Anonim pisze:

  co z ulicą Głowackiego czego nie ruszają z robotami – nie można przejechać – miał ruszyć remont w październiku

 39. Anonim pisze:

  zapomniałem co z ul. Głowackiego, Staromiejską i Zagórską w Mielęcinie

 40. Anonim pisze:

  sa to drogi powiatowe

 41. Anonim pisze:

  Lyjak jest córką pana Budynka MIROSŁAWA jest osobą bardzo przemądrzałą dlaczego bo nie wzięla udziału w debacie mając wszystkich w d…pie Pracując w opiece społecznej jak traktowala ludzi biednych

  • Anonim pisze:

   a zapomniałeś co zrobiła Marzenka 4 lata temu? TEŻ NIE WZIĘŁA UDZIAŁU W DEBACIE,może o tym napiszesz anonimie bez honoru

  • Anonim pisze:

   no jak?na pewno nie gorzej niż obecni pracownicy, ja sie wchodzi to od razu traktują czlowieka jak wroga, i ta pożal się boże dyrektorka co nie orientuje się wogole w niczym, w czasie pracy udostepnia na fb posty Marzenki bo boi sie o swoją d..ę ze wyleci jako pierwsza. jeszcze nikomu w niczym nie pomogla, zal pl….z ttm OPS

 42. ksiądz pisze:

  wiesz ksiądz poniósł kare

 43. ksiądz pisze:

  hehe dużo inwestycji ostatnio marzena zrobiła

 44. Anonim pisze:

  W Nowielinie pan budynek miał uprawę pieczarek i co niech sam powie ile ludziom jest winien Justyna Łyjak jego córka tego ludzie nie wiedzą po trupach do władzy a potem niech robią robole

 45. Anonim pisze:

  a moja babcia nie dała mi spadku wszystko przepisała na wuja i idę do sądu – co ma piernik do wiatraka, zaraz będziemy odpowiadali za swojego brata, córkę, syna za całą rodzinę. Trzeba ich skreślić z życia i wywieź na sybir

 46. a.ja pisze:

  a teraz rozpoczynamy sagę rodzin kandydatek na burmistrza szwagier, szwagra mojej wujenki jechał po pijanemu – kogo ukarać?

 47. anonim pisze:

  Przedwyborcze spekulacje potwierdzają się chyba. Burmistrz Marzenka, wiceburmistrz Wiktor, Wiktor zdaje mandat radnego, Ryszard mocno popierający Marzenkę staje się radnym powiatu. Powstaje pytanie jakie stanowisko stworzone zostanie z pieniędzy podatnika dla Roberta? Układ zamknięty nie tylko z w/w beneficjentami może utrzymać się dalej. Chyba, że .. ;).

 48. Anonim pisze:

  rozdawałem ulotki na panią Justynę łyjak każdy mi się zapytał jaką pracę mi obiecała byłem zaskoczony tymi pytaniami my w mieście na nią nie idziemymamy dobrą obecną a ta chce połowę zmienić prac. w urzędzie cały czas budynki obiecują pracę

  • Anonim pisze:

   Znowu kłamiesz, pewnie Jadzie dała Tobie pracę za dużą kasę. W urzędzie nikt nie chce pracować. Zarabiają tylko ludzie Marzeny!!

 49. antykomuch pisze:

  Wancerz 185 tysięcy, Wojcieszek( OPS) 94 tysiące rocznie.

 50. anonim pisze:

  W skrzynce otrzymałem nową gazete Gazeta pyrzycka bardzo mi się podoba treść Pani Justyna Łyjak ma zdjęcie z Premierem i z Ministrami ciekawe

 51. kazik pisze:

  Myślę,że jeżeli taka osoba jak KL popiera p.Łyjak to jest smutne i żenujące.
  On nie powinien pokazywać się w Pyrzycach,wstyd mi za ciebie „człowieku”,o nie człowieku bo ktoś taki to ……Nigdy nie miał klasy.

 52. zadra pisze:

  Pani burmistrz proszę to wygrać.Ma Pani wielu przyjaciół i to co Pani robi dla Pyrzyc doceniamy.
  Jedna rada – nie wpuszczać Lipińskiego do Urzędu bo to największy szkodnik i hamulcowy dla Pyrzyc,zapomniał jak w Baniach przesiadał się do samochodu makówki i brykał aby tylko nie siedzieć w pracy a teraz śmie oceniać Pani pracę?ON samorządowiec,b…k jeden.

 53. Anonim pisze:

  „Pani burmistrz prszę to wygrać”, da P Ryśka i dla nas urzędników.
  Wszystkich petentów, a zwłaszcza P Kazimierza gonić
  gdzie pieprz rośnie i nie wpuszczać na salony UG.
  Urząd dla urzędników!!!

 54. Anonim pisze:

  Lipońskiego wszystkie g losy pójdą na p.Podzińską Serdakowskiego tyle co sięoriętujemy też

 55. Anonim pisze:

  Obyście nie byli w błędzie,ja swoj glos oddam na p.Justyne…..

 56. Anonim pisze:

  MŁODOŚĆ wsparta doświdczenie filozofia Lipińskiego bardzo popsuła pani Łyjak wygranie ii tury na burmistrza Pani Łyjak naobiecywała Lipińskiemu złote górya on chodząc po Pyrzycach chwaląc się czym będzie dziecinada

 57. JAŚ pisze:

  A co Pani Łyjak obiecała Panu Lipińskiemu kłamczuchu powiedz skoro wiesz.

 58. anonim pisze:

  Brudna kampania wyborcza skierowana przeciwko Kandydatce Justynie, 6 lat rządów Podzińskiej, która bardzo boi się tego, że ktoś zajrzy w papiery i zobaczy na co szły pieniądze i dlaczego tak dużo.

 59. Anonim pisze:

  Żenada żenada kampania na cmentarzu Pani Justyno

 60. Anonim pisze:

  Wielkim sukcesem obecnej Pani Burmistrz jest zainstalowanie Roguszki w PDKu i managera Irenusza Szymańskiego w podstawówce na Rejtana.Szymański w podzięce startował z listy betynowej(Warnice) do Powiatu.

  • Anonim pisze:

   Zobaczymy kogo zainstaluje Łyjakowa, po co takie brednie piszesz jak wiadomo że każdy swoich będzie wciskał, więc nie siej propagandy.

 61. Xxx pisze:

  Po dzisiejszej manipulacji KWW Pracujmy Razem na FB że Pani Odachowska zachęca do głosowania na Marzene Podzinska, obecna Pani Burmistrz straciła mój głos. Szkoda… bo bycie dobrym burmistrzem to nie wszystko, oj szkoda, zawiodłem się.

  • On pisze:

   Oj Radna z Zabowa….. Zarzuca Pani manipulacje innym a sam robi coś, co w manipulacji byłoby mistrzostwem świata. Gdyby nie fakt, ze ….kłamstwo ma krótkie nogi. Aż tak bardzo boi się Pani „normalnych” empatycznych władz? Wiedziałem, ze Pani komitet może wiele. Ale żeby tak kłamać w życiowe oczy?… dramat!

 62. Anonim pisze:

  Nigdy na Podzińską

 63. janek pisze:

  Kaziu to ja zaciągłem żone na wybory aby na ciebie glosowała a ty tak beszczelnie oddałeś głosy na inna partie jak można splamic tak swoją partię nigdy cie nie popre bo nie jesteś wiarygodny DWU LICOWIEC BYŁEM TWOIM FANEM TERAZ JESTEś dla mnie nikim

 64. Artisaniao pisze:

  Century to a kind of destruction:

 65. Seriesaoc pisze:

  from lat. manus – „hand” and scribo – „I write”) ]

 66. Arnottzay pisze:

  European glory, and even after

 67. Rachiooke pisze:

  bride, Julie d’Angenne.

 68. zenek pisze:

  Smutne Pyrzycki PIS juz nie ma wiekszosci w Radzie miastawygrala Borkowska ,to bylo do przewidzenia ,slaba kampania Osinskiej , szybki cwal Szymkowicza z Rady na zce Wojta Bielic ,wojenki w Radzie Miasta juz widze fanfary na biurku p Burmistrz ,i innych kobiet radnych tzw ,klakierow a przed wyborami beda zebrania wiejskie ,obiecanki ,deklaracje gry polityczne ukladanki !

 69. Fingerboardlcu pisze:

  new texts were rewritten

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.