A. Odachowska potwierdziła aspiracje do bycia burmistrzem Pyrzyc

        Szanowni Państwo, zdecydowałam się startować w wyborach na burmistrzynię Pyrzyc, aby odpowiedzialnie zadbać o rozwój naszej gminy.

        W życiu prywatnym i zawodowym realizuję wiele projektów, pozyskuję fundusze na inwestycję i skutecznie realizuję działania aktywizujące mieszkańców obszarów wiejskich i małych miasteczek w naszym województwie. Doświadczenie, współtworzenie działań w grupie i liczne rozmowy ponad podziałami politycznymi sprawiają, że jestem skuteczna w tym co robię.

        Proponuję Państwu abyśmy razem zbudowali nowoczesną gminę przyjazną nam wszystkim bez względu na wiek, stopień niepełnosprawności, pochodzenie czy też status społeczny.

       Zawsze jestem z ludźmi i dla ludzi działam.Mam w sobie dużo energii i chęci by pomóc w rozwoju naszej gminy, ale decyzję wyboru pozostawiam Państwu..,

Proszę o głos 21 października 2018 roku

Z wyrazami szacunku

Agnieszka Odachowska


reklama
     

126 odpowiedzi na A. Odachowska potwierdziła aspiracje do bycia burmistrzem Pyrzyc

 1. Zpyzpy pisze:

  Każdy byle nie PiS. Popieram

 2. a pisze:

  Dobrze że jest tylu kandydatów, mamy z kogo wybrać.

 3. Eri pisze:

  Oby weszły jakies zmiany. Bo przy padzinskiej…

 4. Anonim pisze:

  tej pani dziękujemy

 5. Anonim pisze:

  No w końcu będę miał na kogo zagłosować, bo już myślałem, że nie pójdę na wybory.

 6. Pyrzyczanka pisze:

  Tylko ona. Ta kobieta potrafi wiele zdziałać. Pozyskyje wiele funduszy z różnych źródeł. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

 7. Anonim pisze:

  Widziałem ulotkę!Niezależna politycznie. PSL TAK!
  Co za jaja!

 8. Ekototo pisze:

  Tylko proszę po wygranej nie wciągać tego farbowanego lisa z SLD. Ten pseudo zastępca obecnej burmistrz ma funkcję wręczania kwiatów na pochodach. Pani P. za wkręcenie mam nadzieje, że wyborcy odpowiednio podziękują. Pamiętamy! Życzę wygranej, już czas zrobić coś dla Pyrzyc.

 9. toudi pisze:

  Ło Boszeeee !!!!
  Lewacki lis w konerwie z PSL

 10. ? pisze:

  To ilu będzie tych kandydatów? Pięcioro? Jeśli tak to Pani Odachowska jest najlepszą alternatywą!

 11. Anonim pisze:

  czołowa ateistka Pyrzyc

 12. Średni Pyrzyczanin pisze:

  Bardzo szanuję a w zasadzie szanowałem Panią Agnieszkę…. „symaptyzuję z partią Razem”????
  Nie, mimo opłacenia z obozu przeciwnego wachalem się… już teraz nie, nie wacham się…..
  Agnieszko poszłaś złą drogą….
  Teraz już nie szanuję bardzo, szanuję boś Ty, Pani Agnieszko, jest człowiek.
  Pozdrawiam

 13. Ajaga pisze:

  Skoro p. Odachowska taka dobra i poza podziałami, niezależna politycznie to mogła zarejestrować własny komitet a nie wchodzić w D….PSL. Nie ładnie p. Odachowska. To kogo na zastępcę!!!! Mirella D. ???? Przewodnicząca PSL w powiecie. Niech Pani ludzi nie oszukuje na starcie.

  • Jacek stary. pisze:

   Żenada p Odachowska chyba ze Piotrowska bedzie pani pomagac np :nosic parasolke w czasie deszczu.Ja na pewno nie dam sie nabrac na pani deklaracje mieszkancy wiedza kogo pani reprezentuje .

 14. Anonim pisze:

  W końcu mam kandydatkę na Burmistrza inaczej nie poszłabym na wybory. Nie mogę już patrzeć na to nic nie robienie dla samego miasta Pyrzyc.Może ktoś w końcu posprząta te brudne Pyrzyce.
  Masz mój głos.

 15. qq pisze:

  Jakie to wszystko jest żałosne…

 16. Ela pisze:

  Rozważam bardzo poważnie tę kandydatkę na burmistrza. Jeszcze się zastanawiam, ale chyba zagłosuję na P. Odachowską.

 17. Kami pisze:

  Jestem za!!!!! Wierzę w Panią i dobro miasta i ludzi! Powodzenia:)

 18. xxxx pisze:

  Ta Pani ma wizje . Gorzej z realizacją . Jestem na nie

 19. ......... pisze:

  Kto to jest Pani Agnieszka Odachowska. Znam Panią Agnieszkę od lat i obserwuję jej działania. Kobieta operatywna i bardzo kreatywna.Nie obcy jej jest los ludzi, zawsze pomocna, miła i uczynna i wszędzie gdzie się pojawia otaczają ją właśnie ludzie, zwykli ludzie, bo pani ta nie robi wyróżnień. Nie raz uczestniczyłem w jej wykładach spotkaniach i szkoleniach zawsze dobrze przygotowana, skromna i kompetentna.Nie znam bliżej Pani Agnieszki ot tak jak zwykły uczestnik wielu wydarzeń ale bije od niej ciepło i ta siła w tej małej kruchej osobie, która wprawia w osłupienie. Bardzo cieszę się, że właśnie ona zdecydowała się wystartować na burmistrza Pyrzyc. Temu miastu jest potrzebna zmiana i to jak najszybciej. Temu miastu potrzeba osoby, która zagwarantuje mu rozwój bo to nasze miasto umiera. Tu potrzeba prawdziwego gospodarza, takiego co ma wizje bo miasto żeby żyło musi się w nim rozwijać przemysł co daje nowe miejsca pracy i dodatkowe zaplecza muszą zacząć funkcjonować.Wiem, że będzie dobrym burmistrzem nie tylko dla mieszkańców samych Pyrzyc ale i mieszkańców naszych wsi. Życzę jej powodzenia ma mój głos i całej mojej rodziny.

 20. Anonim pisze:

  Bardzo dobrze ktoś to ujął. Ja bym dodał tylko jedno. Żeby ci wszyscy jej kontrkandydaci razem wzięci pomogli w życiu ludziom tyle co ona sama to dobrze by było 🙂

 21. wyborca pisze:

  Ja głosuję na Panią Podzińską, zostawia przedszkola bo zawsze słucha rodziców, odbuduje fontannę, którą zlikwidowała bo słucha mieszkańców i radnego Majaka,odbuduje basen bo kocha dzieci.Ma wspaniałych fachowców w swoim komitecie; Piotrowska, Ksel, Wilman, Gola – to ludzie instytucje.Zawsze pamięta o swoich znajomych z SLD i PO. Nigdy nie ingeruje w konkursy na stanowiska kierownicze, Pani Marzena jest najlepsza. Zapewnia także o swoim otwarciu na współprace i dialog.

  • Leo pisze:

   Jadzia jest super i ma super wielbiciela Rumpelastiltskina! O tak jak bardzo kocha dzieci i nie jest jej obojętny ich los w piwnicach miejskiej podstawówki! Jadzia jest The Best i miała kiedyś własny szyb naftowy.

  • Ela pisze:

   Pani Podzińska rzeczywiście jest wyjątkowa. Takiego beznadziejnego burmistrza Pyrzyce jeszcze nie miały. Powiem tak, prawie każdy byle nie ona.

  • Anonim pisze:

   Naprawdę? Nie wiedziałem o tych sukcesach. To ja też na nią zagłosuję.

  • Nie dla Podzińskiej! pisze:

   Ksel wolne żarty, koleżanka! Wszystkie przetargi ksel wygrywa , nie dziwi cię to? Marionetki do teatru nie do rządów!!! Młodzież ucieka daleko od Pyrzyc trzeba to zmienić!!!

 22. Anonim pisze:

  Najbardziej wyjątkowa to jest Żabusia .

 23. Anonim pisze:

  Ma wizję rozwoju w Pyrzycach przemysłu górniczego, hutniczego,wlokienniczego,drzewnego,stoczniowego,zbrojeniowego, turystycznego i filmowego. To by było na tyle o tej kandydatce.

 24. Pogorzelec pisze:

  Ta pani się nie nadaje na burmistrza jak była zastępców burmistrza nie szanowała ludzi i nie było z jej strony żadnej pomocy

 25. Anonim pisze:

  Ciekawe, kto okaże się „czarnym koniem” w wyborach na burmistrza Pyrzyc

 26. Anonim pisze:

  Zobacz anonim co oznacza „czarny koń” a kotów i Arabów do tego nie mieszaj

 27. Anonim pisze:

  Zginął baner wyborczy Odachowskiej,ktokolwiek widział- ktokolwiek wie.

 28. Anonim pisze:

  Jednego jestem pewien z tej całej ekipy tylko Agnieszka Odachowska nadaje się do pełnienia tej funkcji. Reszta nic nie ma ciekawego do zaoferowania.
  Mieszkańcy Pyrzyc już mają dosyć obietnic bez pokrycia. Teraz właśnie to przerabiamy zmarnowana kadencja a tyle można było zrobić.Tyle środków przeszło nam koło nosa.Stawiam na A.Odachowską i wierzę że mieszkańcy też jej zaufają.

 29. Anonim pisze:

  Obecna władza pozbyła się prawie wszystkich doświadczonych pracowników. Ludzie uciekają z Pyrzyc nie godząc się na traktowanie poniżej poziomu. Jeśli coś się nie zmieni ratusz przeniosą do Brzeska z oddziałem w Żabowie.

 30. wyborca pisze:

  Jest jeszcze Pan Serdakowski.

 31. Anonim pisze:

  Agnieszko,masz duże poparcie społeczne i ktoś się Ciebie bardzo obawia i w prymitywny sposób chce z Tobą konkurować.

 32. Ciotka Klotka pisze:

  Oddam swój głos na Panią Agnieszke. Obecna kadencja radnych i burmistrza chyba najgorsza. Widmo zamknięcia przedszkoli, zastraszanie, brak inwestycji. Pyrzyce to miasto, które kiedyś było takie piękne….Może coś się zmieni. Pani Agnieszko proszę mnie nie zawieźć. Pozdrawiam.

 33. Anonim pisze:

  A ja na Serdakowskiego

 34. Anonim pisze:

  Jakie pierdoły tu niektórzy popychają to głowa boli 🙂 Wiem jedno i się cieszę że zdecydowała się startować. Wygra te wybory i nie pomogą tu żadne wycia skomlenia i pomówienia. To będzie nasz burmistrz na jakiego gmina Pyrzyce czeka od dawna. Powodzenia.

 35. all pisze:

  Takie krótkie,enigmatyczne informacje o osobie przyszłego burmistrza chyba nikogo nie przekonają, że ta pani jest właściwym kandydatem na to stanowisko i żeby zagłosować na tą osobę właśnie.
  Z tą niezależnością jest różnie. Jak się ubiega o stanowisko, to oczywiście niezależna, a w praktyce to różnie bywa.
  Zbyt mało wiadomości o kandydatce np. staż zawodowy, pełnione funkcje w przeszłości, dokonania, by oddać głos przy urnie wyborczej. Że miła, uśmiechnięta, życzliwa – to jednak mało. Nie wysiliła się ta pani, by mnie przekonać.

 36. bodzio: pisze:

  Czekam na debatę kandydatów na burmistrza

 37. bodzio: pisze:

  Debatę profesjonalną a nie ustawioną

 38. Beata pisze:

  Samemu trzeba się trochę zainteresować kim jest osoba ubiegająca się o tak ważne stanowisko. Większość osób wydających pozytywną opinię na pewno to zrobiła. Ja również to zrobiłam i wiem , że swój głos oddam na p. Odachowską.

  • Anonim pisze:

   to jednak kandydatom powinno zależeć, żeby ludzie wiedzieli z kim mają do czynienia. prosze nie opowiadac glupot ze trzeba samemu dociec kto jest kto xD to jest dopiero poczatek kampanii, mam nadzieje, ze niebawem dowiemy sie wiecej o kandydatach.

 39. Ela pisze:

  Najlepiej innym zarzucić głupotę, od siebie nic nie dawać ,niesamowita madrość. Zachęcam do interesowania się wyborami ,a najważniejsze wziąć w nich udział

 40. obserwator pisze:

  Obejrzałem prezentację KWW M.Podzińskiej w telewizji bezstronnego dziennikarza Piotra – z tym zapleczem próg wyborczy będzie szczytem, wygląda na to, że wiary w cud tam nie ma.

 41. wyborca pisze:

  Ja obecnie się chce spacerować ulicami Pyrzyc,jeszcze nie tak dawno człowiek był niezauważalny a dzisiaj,piękne gesty,uśmiech na twarzach,pokłony !!!! a Wiecie kto to taki? NASI KANDYDACI !!!! OBŁUDA ,pod koniec października wróci wszystko do normy i za ok.cztery lata to samo

 42. Anonim pisze:

  Ludzie, był ktoś na tych śmiesznych dożynkach ? Nigdzie zdjęć obejmujących tłum nie mogę znaleźć. Kilka ryji tylko z urzędu . Udały się czy dno ?

 43. Dr pisze:

  Obstawiam 2 turę Agnieszka i Kazimierz

 44. kazik pisze:

  Kazik już miał swoje 5 minut panu dziękujemy.

 45. Anonim pisze:

  A ja obstagiem Kazimierz i Justyna

 46. mintaj pisze:

  Zapominacie, że Pyrzyce ( gmina, powiat) jak na województwo do niedawna opanowane jeszcze przez platfusów i kodomitów zawsze było bastionem PiS-u, ta partia osiągała tutaj najlepsze wynik w każdych wyborach. Druga tura będzie pojedynkiem Pani Łyjak z Panią Odachowską.

 47. Anonim pisze:

  Napewno. Co jedna to lepsza polityczka. Narodzie opamietaj się. Karierowiczki i partyjne dziewczynki.

 48. obserwator pisze:

  Prezydent Duda i Agata w USA, duma rozpiera i aż miło popatrzeć, a totalsi krzyczą KONSTYTUCJA jakby to była BIBLIA.Przypominam tą komuszą konstytucję podpisał prezydent Kwaśniewski który wódki i pacierza nie odmawia.

 49. Anonim pisze:

  Piszecie różne popierduchy, lepiej się zdecydujcie na kogo zagłosować, bo coś mi się wydaje, że te wybory to będzie bardziej loteria niż wybory przy tym rozbiciu głosów a pewnie co niektórym to pasuje.

 50. Anonim pisze:

  Święta prawda!Dodając do tego POmyleńca Komorowskiego, który biegał
  w buciorach po świętych dla Japończków miejscach i prawił w USA
  o bigosie, to są dwa odległe od siebie światy.

 51. obserwator pisze:

  Jest jeden dziennikarz w Pyrzycach, Panie Remigiuszu szacunek za pełną informację o kandydatach.

 52. lub pisze:

  Dlaczego w Pyrzycach tak śmierdzi szambem politycznych zależności, nie głosujmy na tych którzy już byli.

 53. Anonim pisze:

  W lokalnej prasie PSL przedstawil zdjęcie nowej lokomotywy która moim zdaniem doprowadzi do niedawna prężnie działające PSL na boczny tor Panie RB to wstyd WIELKI WSTYD

 54. Anonim pisze:

  Feministka jna na burmistrzynię startuje, ale na plakacie już sobie wpisała, że na burmistrza startuje.

 55. mieszk z letnina pisze:

  W gazecie pyrzyckiej ukazal się artykuł się artykuł że Cząstka Danuta startuje na radną do powiatu z komitetu pani Odachowskiej Była już radną w gminie za Olecha i tylko brała dietę za siedzenie a teraz w powiecie jest kultura gdzie nasza letninianka tej kultury nie ma i co może zrobić dla powiatu Bylo pytanie do mieszkańcow LETNINA BRZESKA I POZOSTAŁE WIOSKI nikt nawet nie chciał słuchac

 56. fred pisze:

  Każdy ma prawo startować.

 57. obcy pisze:

  Słyszałam że niedługo będzie debata kandydatów na burmistrzów. Pani Agnieszko tylko niech Pani nie da się wplątać w tą debatę ponieważ będzie ona nie obiektywna. Jest Pani doświadczonym samorządowcem i wie, że debata powinna być przeprowadzona przez dziennikarzy niezależnych nie z naszego powiatu. Pozdrawiam – idę z mężem oddać na Panią głos.

 58. Anonim pisze:

  nie głosujcie na panią Odachowską to glos oddany na obecną burmistrz
  te panie obecnie ściśle ze sobą współpracują i będą współpracować
  po wyborach a tego mieszkańcy powinni uniknąć

 59. Anonim pisze:

  2 tura Odachowska – Lipiński

 60. TakaJa pisze:

  Pani Justyno, poznanie administracji od strony księgowej np. w OPS to nie to samo co zarządzanie gminą. Ja nie posądzam Panią, że robi Pani to dla pieniędzy, ale jestem przekonana o tym, że samodzielnie nie podejmie Pani żadnej decyzji.
  Poza tym, jak już to wygląda….
  Justyna Łyjak – burmistrz
  Mirosław B. – ojciec – radny Rady Miejskiej
  Janusz B. – brat ojca – radny Rady Powiatu
  kto jeszcze pytam się!!!!
  wiem, każdy ma prawo kandydować, ale…co to, rodzinny biznes…nie wygląda to najlepiej.

 61. obcy pisze:

  Do Pani Taka.ja w Urzędzie Miejskim też są koligacje, ale Pani tego nie widzi. Przecież wyborcy mają prawo wyboru, jeżeli będą słabi w/w to odpadną czego Pani się boi- To Pani Taka.ja jest chyba wyrocznią. Życzę żeby Pani Taka.ja nie była pesymistyczną wyrocznią. Ja zagłosuję w I turze na Panią Agnieszkę, ale II turze też. Agnieszka górą!!!!!

  2 tura Odachowska – Lipiński

 62. ty.obcy pisze:

  ja stawiam na Kazia- wygra wioskami i częścią miasta Ja zagłosuję w I turze na Pana Kazia, ale II turze też. Kaziu górą!!!!!

  2 tura Lipiński -Odachowska

 63. rat pisze:

  Wszyscy byle nie obecna burmistrz ,zmarnowane cztery lata brak inwestycji , nic sie w Pyrzycach nie zmieniło , ogrodzenie placu zabaw na szkolnej sie rozpadlo nawet barierki na 1 Maja nie ma kto naprawic a najwazniejsze to pani burmistrz tak bardzo chciala po zamykac przedszkola pobliczne w pyrzycach na czyja korzysc…………Naszczescie rodzice staneli murem i oby o tym pamietali przy wyborach.Kazdy burmistrz niewiem czemu ; pod koniec kadecji zjawia sie w FIrmie Backer i obiecuje remont ulicy Glowackiego?????????????

 64. na pisze:

  Polecam obejrzeć wystąpienie Mateusza Morawieckiego w Sejmie przy próbie odwołania przez totalsów minister Zalewskiej. Wszystkiego się dowiecie i odechce się głosować na koalicję PO-N, Powiat komuszy na plus.

 65. KUKIZ 15 pisze:

  PO czy W PIS JEST TYLE SAMO KOMUCHÓW DLATEGO BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA LUDZI Z KUKIZ 15.

  • Rolnik pisze:

   To u nas jeszcze się tacy uchowali? Młody sędzia walczący niezłomnie o JOWy startuje z listy PiS. Nawet on widać zwątpił w Pawła K.,albo liczy na okruszki ze stołu gołębiarzy .

 66. anonim pisze:

  Kto ukradł Złote Ogrodzenie!

 67. Edi z Dworca pisze:

  Tylko nie pani Odachowska

 68. Anonim pisze:

  Odachowska już była zastępcą burmistrza i co zrobiła tylko balety balety i więcej nic w Domu dziecka w CZERNICACH co robiła czego p.Dusza św.p ją odwołał mieszkańcy wszystko wiedzieli a teraz dopiero by było żle bo co może zrobić taka osoba która nie ma pojjjjecia zielonego o rządzeniu

 69. Pyrzyczanin pisze:

  Ta Pani to jedna z lepszych kandydatek bije na głowę obecną B…

 70. Anonim pisze:

  Tylko nie PSL i pani Odachowska na tych Listy PSL nie głosujcie

 71. Anonim pisze:

  Milczący Serdakowski jezdzi na lawecie po Pyrzycach i obdarowuje uśmiechami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.