Marcin Niedziela laureatem Nagrody im. Andrzeja Kozickiego

          31 marca 2016 r. wręczono po raz pierwszy Nagrodę im. Andrzeja Kozickiego. Idea tej nagrody zrodziła się wśród członków Przelewickiego Stowarzyszenia Edukacyjnego „Wyrównajmy Szanse”. Andrzej Kozicki dał się poznać jako wspaniały, pełen pasji i zaangażowania społecznik. Z jego inicjatywy w 2005 r. doszło do utworzenia w/w Stowarzyszenia, w którym przez 4 kadencje pełnił funkcję prezesa zarządu. Był organizatorem i współorganizatorem licznych konkursów, turniejów, uroczystości, wycieczek, projektów, warsztatów fotograficznych oraz różnego rodzaju imprez nie tylko szkolnych, ale i środowiskowych. Współpracował z wieloma instytucjami i organizacjami.

         Wychodząc z inicjatywą Nagrody im. Andrzeja Kozickiego, Stowarzyszenie chce nagradzać młodych ludzi, dla których praca społeczna jest pasją życiową.


reklama

         Kapituła Nagrody oceniła 4 wnioski i w tym roku przyznała ją Marcinowi Niedzieli za poświęcanie swojego wolnego czasu i energii na rzecz mieszkańców Przelewic a także społeczności szkolnej Zespołu Szkół nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyrzycach, za działalność w Stowarzyszeniu „Bo Jak Nie My To Kto” i w Sołectwie Przelewice, za zaangażowanie w działanie OSP w Przelewicach, której członkiem jest od 6 roku życia. Gratulując nagrodzonemu, podkreślano, że jest on osobą życzliwą, pogodną i zawsze uśmiechniętą.

        Wręczenie Nagrody odbyło się w siedzibie Stowarzyszenia Laureat otrzymał dyplom uznania, pamiątkową statuetkę i nagrodę pieniężną.

        Życzymy Marcinowi, by nadal był chętny do pomocy i otwarty na ludzi i ich problemy.


reklama
     

5 odpowiedzi na Marcin Niedziela laureatem Nagrody im. Andrzeja Kozickiego

 1. Ania pisze:

  Pan Kozicki był wspaniałym człowiekiem:) i świetnie uczył 🙂

 2. Anonim pisze:

  Wspanialy człowiek,ludzki,pomocny,miał wielkie serce,był moim wychowawcą:-)

 3. ea pisze:

  Andrzej był super kolegą i wspaniałym dziennikarzem. Miałam tą przyjemność współpracować z Andrzejem i współtworzyć Tygodnik „7 Dni Pyrzyc”. Trudno mi było uwierzyć, że odszedł…

 4. wierzbięta pisze:

  Też Go b. dobrze wspominam, przez kontakty w prasie lokalnej Wielka szkoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.