Ćwiczenia jednostek systemu ratowniczo-gaśniczego – fotorelacja

         W sobotę 19 grudnia w Pyrzycach przy ulicy Dworcowej odbyły się ćwiczenia jednostek wchodzących w skład systemu ratowniczo-gaśniczego zorganizowane prze Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach.

         – Takie ćwiczenia, zgodnie z  zarządzeniem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, mają odbywać co najmniej dwa razy w roku. – informuje Jerzy Wroński, Komendant Gminny OSP w Pyrzycach, który wraz z Januszem Świerczem był gospodarzem ćwiczeń. – Im więcej potu popłynie na takich ćwiczeniach tym mniej będzie krwi przy rzeczywistych działaniach – dodał komendant Wroński.


reklama
      

25 odpowiedzi na Ćwiczenia jednostek systemu ratowniczo-gaśniczego – fotorelacja

 1. bydle pisze:

  Jak to cwiczenia OSP, to co robią tu strażacy z PSP JRG Warnice, zapewne dzika karta, dla „Chicago Fire” naszego powiatu, nie ma co podpalic na lotnisku, to i pieknego wozu nie widzą ludzie…

  • Ochotnik pisze:

   Warnice wcale nie jest PSP tylko normalna jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej ale kto jest mało inteligenty bo myśli ze maja nowy samochodu to Państwowa Straż teraz OSP na nie kiedy lepszy sprzed niż PSP

 2. Anonim pisze:

  Mam nadzieje ze pan Jerzy W nie zostanie juz komendantem gminym potrzeba zmiany na tym stanowisku

  • Mariusz pisze:

   Pewnie że już nie zostanie, zmiana się szykuje konkretna, z tego co słyszałem to M. Maduzia namawia każdą osobę z zarządów OSP aby głosowali na B. Czarnofa strażaka z PSP oraz OSP Żabów.

   • ochotnik pisze:

    Maduzie na komendanta a nie Czarnofa, wszystko wie na wszystkim się zna zdolny jak żaden inny wokoło likwidują staż miejską w Pyrzycach nie wiadomo jak długo jeszcze popracuje to się chłop lękka o byt i szuka sposobu na życie!

    • ochotnik2 pisze:

     Maduzia niech spowrotem spada sprzedawać pralki i lodówki to mu wychodziło lepiej jak komendatowanie w straży miejskiej

   • jarek pisze:

    Maduzia namawia bo następny pupilek(York) pani burmistrz

   • wojtek strażak pisze:

    B Czarnof tak nadaje się na komendanta OSP jak gówno na skręcenie bata

  • ochotnik pisze:

   A co źle Ci się dzieje jak komendantem jest Jerzy W ?
   Nam ochotnikom jest dobrze,za jego kadencji powstały nowe strażnice sprowadził samochody, dokupili sprzętu itd. itp. wcześniej nie było nic więc skończ pier….ć bzdury.

   • Ochotnik2 pisze:

    Gdzie ochotnikom jest dobrze jak by bylo dobrze to by byl dalej a jest zle , gdzie sa nowe straznice ? Samochody moze posprowadzal ale do brzeska wszystkie szly , sprzet podawal swoim pupila a do innych jednostek nic nie dal w ktorych potrzeba i brakuje sprzety , nie uklada sie jemu wspolpraca z burmistrzem za malo ze maja juz go wszyscy dosyc ,bartek na komendanta .

 3. Bydle - Persona non grata pisze:

  Do Bydle bo prawdziwe !.
  Witam osobę z „otoczki” – ograniczoną o właściwym podpisie w stosunku do swojego prostackiego zachowania.
  Próbując wyrażać swoje beznadziejne poglądy na temat jednej z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych – Warnice, radził bym najpierw rozejrzeć się na swoim podwórku, to że Strażacy z tej Jednostki właściwie dbają o powierzone im mienie nie powinno być powodem do jakiegokolwiek szykanowania z twojej strony, aczkolwiek tak nieświadomy człek ja ty może tylko tyle 🙂 popisać sobie w
  komentarzach i być tzw. Hejterem! :). Co do stwierdzeń o „podpalaniu na lotnisku” to tylko ukazuje twoje prymitywne zachowanie jak i zazdrość do tego jak inni sobie radzą i działają. Nawiązując to tzw. „dzikiej karty Chicago Fire” to przyznaje tobie kartę „Ciasny Umysł Fire”. Zirytowały mnie także twoje słowa do Kolegi Ochotnika – tutaj chciałbym stwierdzić Panie Bydlaku ! że ironia to twoje drugie imię ,imię osoby pozbawionej szerszych horyzontów.

  Bez poważania
  Persona non grata

  • bydle pisze:

   Persona non grata- tą śmieszną jednostkę z Warnic, znam bardzo długo i można powiedzieć,że od podszewki, wiem co tam się dzieję, jak się angażują, gdzie i u kogo płaczą o byle pierdołę, więc nie zabieraj głosu i nie oczerniaj mojej wypowiedzi oraz znajomości tematu, gdyż działam w OSP od ponad 10 lat… dziękuje za przyznanie mi karty „Ciasny Umysł Fire”:D (powieszę obok plakatu Jarosława K.)Co do horyzontów to możesz odwiedzić zakątek ludzkiego ciała gdzie, tacy ja Ty całują go namiętnie, żeby coś osiągnąć…
   Popracuj nad ortografią, jeżeli kierujesz do kogoś wypowiedź…

   • Bydle - Persona non grata pisze:

    Wskaż choćby jeden błąd panie Miodek 😀
    Od podszewki to nawet nie znasz swojej „jednostki”,a pierdoła to masz na drugie imię – jak już wspomniałem rozejrzyj się dokładnie na swoim podwórku i nie pisz pierdół na forum, bo twoje zaangażowanie w życie straży jest banalne i bez większych perspektyw.
    Co do twojej prostackiej wypowiedzi, to tylko sam oczerniasz siebie i swoje otoczenie, a znajomość tematu jest tak głęboka jak wasz basen strażacki. Za twoje „10 lat” !!!! tylko stażu w straży = Virtuti Militari 😀 😀 …
    Wiem że zakątki wielu ciał odwiedzasz codziennie spijając lukier bez tubki wazeliny 😀 … A najgorzej jak żal dupę ściska w tym wypadku.

 4. Anonim pisze:

  Pan Jerzy duzo obiecuje przed a po to wszytkich ma gdzies

 5. Mieszkaniec Żabowa pisze:

  Gdyby Bartek został komendantem to juz calkiem były by puste zbiorniki w samochodach wyniesli by razem z Maduzia .

  • Anonim pisze:

   Mieszkaniec Żabowa dlaczego wypisujesz takie głupoty? Pewnie zazdrościsz,że chłopaki coś działają. Jak masz jakieś wątpliwości to co roku odbywają się zebrania sprawozdawcze i wtedy jest wszystko rozliczane i przedstawiane przed przedstawicielami gminy i PSP. Jak pójdziesz na to zebranie to nikt Cię nie wygoni.

  • Członek OSP Żabów pisze:

   Bartek jest odpowiednią osobą na komendanta i powinien nim zostać bo sa potrzebne zmiany. Widzę że raczej nie jesteś w OSP Żabów bo byś wiedział że w straży wszystko jest dobrze i nic nikt nie wynosi. A jeśli chodzi o to kto będzie prezesem to wybory są w styczniu i Cię zapraszam byś zobaczył kto będzie wybrany bo nikt nie mówi że to będzie Michał, jest jeszcze kilku ambitnych chłopaków odpowiednich na to stanowisko.

 6. ochotnik Ryszewko pisze:

  Wy durnie Pan Jerzy zalatwil auto chemiczne ktore dostalo Pyrzyce a my od nich Mercedesa nie ma co narzekac a kto CH* wie niech sie nie udziela

  • Anonim pisze:

   I powiedz na co jest potrzebne to auto chemiczne. Nigdy nawet nie zostanie uzupełnione odpowiednim sprzętem. Cieszysz sie tylko, że dostaniecie mercedesa, zabezpieczenia wężowe.Też będzie tylko stało i sie kurzyło. Szał w Ryszewku.

 7. Mariusz pisze:

  Jeżeli jesteście tacy mądrzy to zaproponujcie kandydata na Komendanta, bo niedługo zbliżają się wybory, jestem przekonany że Bartek sobie poradzi.

 8. Marek pisze:

  Bartek trzymam kciuki

 9. Anonim pisze:

  Bartek na komendanta !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.