GRZEGORZ ROGALEWICZ PREZESEM ZARZĄDU SZCZECIŃSKIEGO OKRĘGU PZW

        W Szczecinie obradował Okręgowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Wędkarskiego. Został on zwołany w trybie nadzwyczajnym, aby w związku z rezygnacją dotychczasowego prezesa Emiliana Pilcha wybrać nowego lidera wędkarzy w okręgu szczecińskim.

         Został nim Grzegorz Rogalewicz, długoletni prezes pyrzyckiego koła PZW „Wędkarz”. Nie był to wybór przypadkowy. Pyrzyckie kolo nr 41 PZW od wielu lat należy do najliczniejszych i najlepiej działających kół wędkarskich w województwie zachodniopomorskim.


reklama
      

         Grzegorz Rogalewicz trzecią już kadencję reprezentuje je w Zarządzie Okręgowym PZW w Szczecinie i należy do najaktywniejszych jego członków. Od dwóch lat jest również członkiem Głównej Komisji Rewizyjnej PZW. Uznano, że z powodzeniem pokieruje on pracami Zarządu Okręgowego wzbogacając jego działalność o nowe inicjatywy zgodnie z duchem czasu.

        W szczecińskim zjeździe uczestniczył prezes Zarządu Głównego PZW Dionizy Ziemecki. Na zaproszenie Grzegorza Rogalewicza odwiedził on także Pyrzyce. Spotkał się zarządem naszego koła wędkarskiego, podczas którego dyskutowano o aktualnych problemach polskich wędkarzy oraz obejrzał stawy na Sicinie (Czarnej Strudze), użytkowane przez pyrzyckie koło PZW.

            Zrewitalizowane ze środków Europejskiego Funduszu Rybackiego pyrzyckie łowisko zrobiło na prezesie Ziomeckim duże wrażenie. Wyraził on przekonanie, że jego funkcje rekreacyjne i edukacyjne mogą być wykorzystane także dla organizacji na pyrzyckim obiekcie imprez ogólnopolskich, będących okazją do promocji gminy Pyrzyce i powiatu pyrzyckiego w kraju.

JG

15 odpowiedzi na GRZEGORZ ROGALEWICZ PREZESEM ZARZĄDU SZCZECIŃSKIEGO OKRĘGU PZW

 1. Jurek pisze:

  Czy Pan Rogalewicz pochwalił się, że jego firma wykonywała tą inwestycję z środków Unijnych? Nieźle zarobił. Pochwalił się działacz?

  • Ar pisze:

   Znów jakiś mały zawistny ludzik, który pewnie sam nic nie zrobił, ma pretensje że ktoś coś zrobił. Najbardziej boli jak ktoś zarabi. Co za ludziska. Panu Rogalewiczowi za inwestycje należy się szacuneczek!

  • Anonim pisze:

   Mogła wykonać Twoja firma. Gdzie leżał problem?

  • Do Jurka pisze:

   Człowieku … to załóż firmę i korzystaj ze środków unijnych, przecież nikt Ci nie broni …zazdrościsz, że ktoś coś osiągnął czy jak ?

 2. kipa pisze:

  napisz projekt, pozyskaj środki, wykonaj inwestycje, rozlicz dotację. Zrób coś sam co pozostanie na lata dla innych.

 3. Obserwator (nie wędkarz) pisze:

  Tzw. tama teraz wygląda uroczo. Miło jest spędzić tutaj wolną chwilę. Jedynie przykro patrzeć na śmieci pozostawione przez WĘDKARZY. Boję się, że zdewastują („wędkarze”, wędkarze, tzw. miłośnicy natury, wieśniacy i im podobni) to co powstało.

 4. MM pisze:

  Dobrze, by było żeby był to portal informacyjny. Może warto pomyśleć o zablokowaniu komentarzy … większość z nich jest niestety zawistna. Ludzie, którzy piszą te zawistne komentarze, to jak zawsze „najlepsi, najmądrzejsi”. Może czas powstrzymać te języki.Pozdrawiam .

 5. wybraniec pisze:

  sami swoi szczególnie ten trzeci z lewej szczekacz i działacz
  były radny

 6. wybraniec pisze:

  przepraszam ale to ten drugi z lewej były radny i szczekacz pan W S

 7. M. Pawluk pisze:

  Może teraz pan Grzegorz wraz z pyrzyckim zarządem PZW zainwestują w montaż monitoringu za zbiorniku Sicina I , po podpaleniu jednego miejsca do grillowania i odpoczywania ( tj pierwszy od strony Nowielina ).
  Wypadałoby złapać podpalacza lub podpalaczy i niech płacą za głupotę ;/

  • Korba pisze:

   Monitoring za grubą kasę to specjalność ćwikły. Konkuręcji nie dopuści, choćby jedynie atrapy wieszała.

  • XXX pisze:

   monitoring? naprawde? kamery by tez zniknely 🙂 trzeba pamietac ze co postawi sie nowego to i tak znajdzie sie jedna osoba ktorej to nie bedzie sie podobalo.

 8. Kobra pisze:

  Nawet przy największym g… zanjdzie się ktoś kto powie że ładnie pachnie. Można robić byle co bo zawsze znajdzie sie ktoś komu to sie spodoba.

 9. zenio pisze:

  Grzegorz R. to ten sam co pobił męża właścicielki stacji tankowania kluczem francuskim? Nie ma co, ale macie „prezesa”…

 10. mieszkaniec Pyrzyc była pała pisze:

  Niestety ten sam,ciekawe co zrobi po wyborach na prezesa w Pyrzycach!!! nie może wystartować bo jego kadencja w Szczecinie kończy się miesiąc puzniej wiedzą o tym wędkarze niestety nie zatai tego , ja go nie chcę żeby kiedykolwiek wręcza puchar albo jakakolwiek nagrodę ,A W SZCZEGÓLNOŚCI NA DZIEŃ DZIECKA, to już kryminalista nie długo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.