Olech świadkiem koronnym? Rośnie napięcie przed drugą turą wyborów

        Na spotkanie z Jerzym Markiem Olechem umawiam się w redakcji Pyrzyce.Info. Wiem, że jego dzisiejszy dzień nie skończył się przed 20.00. Dalej trwa kampania wyborcza, czy jednak sensacje, jakie narastają przed finałową turą wyborów, mocno zaszkodzą Olechowi? W poniedziałek miała odbyć się debata z udziałem obojga kandydatów na urząd burmistrza. Pani Marzena Podzińska nie wyraziła chęci udziału. W odpowiedzi, twierdzi między innymi, że nasza redakcja ma zamiar dyskredytować jej osobę i prowadzić w debacie „wolną amerykankę”.

Jerzy Marek Olech: Decydując się na start, trzeba liczyć się z różnymi komentarzami, nie tylko tymi przychylnymi, ale również trzeba umieć odpowiedzieć na trudne pytania. Nigdy nie unikałem żadnych debat, spotkań, zawsze starałem się być do dyspozycji mediów i prowadziłem z nimi dialog, mimo że panowie dziennikarze dawali mi mocno odczuć swoją niechęć do mnie.

Anetta Głuchowska-Masłyk: No… nie zawsze pan rozmawiał, czasami dziennikarze szukali pana w mieście lub otrzymywali informację o odmowie spotkania, na kilka godzin przed wywiadem.
JMO: Nigdy nie zrezygnowałem z udziału w debacie z tchórzostwa, zawsze to były względy obiektywne. Jako burmistrz mam swój kalendarz, ale zdarzają się sprawy nieprzewidziane. Dlatego dziwne jest dla mnie stwierdzenie mojej kontrkandydatki, że ktoś może być nieobiektywny…a może po prostu nie chce mówić.

A.G-M: A pan chce mówić ?… Co powie Ryszard Forbrich – Fryzjer, na pytania lokalnych dziennikarzy o pańskie powiązania z mafią? To odbije się mocno na pana pozycji, jako kandydata, wie pan?
JMO: Nigdy w okresie swojej kariery sędziowskiej, nie wypierałem się znajomości z Fryzjerem, bo znałem go. Nie będę powtarzał tego jak mantry, ale znał go nawet ówczesny Prezes PZPN Michał Listkiewicz i gościł na salonach. Była to osoba powszechnie widziana i funkcjonująca formalnie w strukturach polskiej piłki. Szczycę się tym, iż jako chłopak z małej miejscowości sędziowałem na wszystkich ważniejszych stadionach w Polsce, o wysoką stawkę, m.in.mecz Wisły-Kraków z Odrą Wodzisław o mistrzostwo polski.
Nie zostały mi postawione żadne zarzuty korupcyjne i nie uczestniczyłem w żadnym procederze, dlatego nie wstydzę się swojej przeszłości sędziowskiej. Wszystko, co zostało na temat mojej osoby powiedziane, państwo znacie.

A.G-M: Muszę pana zapytać o jeden szczegół, mówi się w niektórych środowiskach, że ma pan status świadka koronnego w korupcyjnej sprawie, w której centrum jest Ryszard F. – Fryzjer?
JMO: Jest to bzdura i kłamstwo, jeżeli ktoś tak twierdzi, to są pomówienia, mające na celu zdyskredytowanie mojej osoby! Dla niektórych to niemożliwe, że funkcjonowałem w piłkarskiej rzeczywistości, a mi nie postawiono żadnych zarzutów, choć skazano w tym okresie sześć osób. Nigdy nie nosiłem złotej korony na głowie i nie mam powodów jej nosić.

A.G-M: Wróćmy do wyborów. Posłużę się opiniami internautów: „Wybór między Podzińską a Olechem, to jak wybór między dżumą a cholerą”. Niezadowolonych z wyników w pierwszej turze jest więcej. Ale Czytelnicy zastanawiają się, czy już pan pohandlował stanowiskami, jakie będą zmiany, co z wiceburmistrzem?
JMO: Budując koncepcję mojej pracy burmistrza, nie będę handlował stanowiskami, tak jak to czynią partie polityczne, dlatego startowałem cztery lata temu pod hasłem gospodarz nie polityk. W doborze pracowników, będę zawsze kierował się ich wiedzą doświadczeniem i umiejętnościami. Jeżeli chodzi o osobę pani Podzińskiej, uważam że jej brakuje jeszcze doświadczenia i czucia samorządu jako takiego. Bo samorządności trzeba uczyć się przez wiele lat, nie da rady zrobić tego w ciągu dwóch i pół roku.
Samorząd to materia żywa, to ludzie i ich różne codzienne problemy, które trzeba pomagać rozwiązywać, bo nawet te najmniejsze są dla człowieka największymi.

A.G-M: Jak zamierza pan pozapinać wszystko w budżecie na 2015, skoro obniżone zostały podatki od nieruchomości i rolny, prawdopodobnie będą wypłaty odszkodowań za sprawy sądowe z pracownikami, ponadto Geotermia wystosowała roszczenie o zwrot podatku od budowli od 2008, a skąd wpływy?
JMO: Na pewno podatki na niższym poziomie spowodują mniejszy dopływ środków do budżetu roku 2015. Jednak budżet na 2015 został opracowany i złożony, udało się go spiąć, jest to budżet wybitnie oszczędnościowy, ale nie brakuje w nim też kilku inwestycji, bo one teraz muszą być realizowane, w oparciu o środki zewnętrzne. Główny nacisk w swojej działalności będziemy kładli na ich pozyskanie i współfinansowanie inwestycji, głównie dla rozwoju przedsiębiorczości. Ze sporów sądowych, nie jest zakończona jedynie sprawa z byłą Dyrektor PDK. W tej chwili toczy się postępowanie w sprawie podatku od budowli z Geotermią Pyrzyce, jednak jestem przekonany, że spór ten zakończy się po myśli Gminy.

A.G-M: Skład osobowy Rady Miejskiej zmienił się znacznie, czy ma Pan koncepcję logicznej, zgodnej współpracy i zjednania radnych do wspólnych celów?
JMO: Jestem bardzo zadowolony z tych zmian i wierzę, że nie będzie już takich hamulcowych jak Ryszard Grzesiak, Miłosz Łuszczyk, Mirosław Budynek. Jest to doskonały moment do zaprezentowania bardzo dobrej współpracy między radą miejską, a burmistrzem.
Podkreślam, że skład rady jest zróżnicowany, są doświadczeni samorządowcy jak Gola, Jagiełło, ale jest tez grupa radnych zupełnie nowych. Wierzę jednak ta mieszanka rutyny, z młodością stworzy stabilną i merytoryczną radę.
Młodzi, są przedstawicielami swojego pokolenia, które coraz częściej upomina się o to, by współdecydować o swoim miejscu zamieszkania, środowisku i o przyszłości. Widzimy tutaj przysłowiową zmianę warty, o której zadecydowali nasi wyborcy.

A.G-M: Pięknie to brzmi, ale szanse na wygraną macie Państwo po połowie. Co będzie jak pan przegra z panią Podzińską?
JMO: Założę gospodarstwo ekologiczne i będę uprawiał marchewkę…

A.G-M: A ziemię pan ma?
JMO: Ale ja mówię poważnie. Oczywiście…

158 odpowiedzi na Olech świadkiem koronnym? Rośnie napięcie przed drugą turą wyborów

 1. TAK dla OLECHA pisze:

  Panie Marku jestem całym sercem z Panem, do boju, wygra Pan.

 2. Anonim pisze:

  No proszę, Podzińska wystraszyła sie innej redakcji niż Tańskiego i Ćwiklińskim. Bo jak tu iść na debate i nie znać pytań?

  • Anonim pisze:

   Tych ,których miała przekonać to przekonała prawda,a tak na marginesie kobiety jednak łagodzą obyczaje i jak wygra nikt nie będzie rozpisywać się o nieobyczajnych aferkach .W mojej ocenie nie budzi tyle podejrzeń ,jest kobieta jest osoba nie łączona z procesami w aferze korupcyjnej,nie jest też królewna (świadkiem koronnym w jakimkolwiek procesie ,a to jest bardzo ważne w ocenie osoby ubiegajacej sie o piastowanie stanowiska burmistrza Pyrzyc.
   Być moze są i tacy którym jest obojętne kto ich ma reprezentować,ale to już powinno dotyczyć tylko ich spraw prywatnych a nie osoba publiczna ,urzędnik państwowy,dobry gospodarz

  • ktoś pisze:

   święta racja!!!!!! no jak tu iść na debatę bez przygotowanych odpowiedzi na wcześniej znane pytania? poległaby tam na 100%;

 3. lek pisze:

  Zobaczcie swojego mareczka na tv aura ślepcy i głupcy

  • Anonim pisze:

   Tylko głupcy słuchają kryminalisty!

  • Anonim pisze:

   Sam sobie te bzdury lansowane przez mafię pyrzycką oglądaj. Cztery redakcje biznesmenów-polityków kreują swoją kandydatkę stosując przy tym brudne chwyty. Na kim zrobi wrażenie bełkoczący starzec, który właśnie z pierdla wyszedł. Dla kasy powie wszystko, nawet, że madonna jego matką jest. Ci biznesmeni-politycy zawiązali nieformalny związek i prą do władzy po profity. Obudź się „lek” weź lek i przejrzyj na oczy, bo cię papką karmią!!

   • lek pisze:

    Ty naiwny człowieku, tylko głupiec może twierdzić ze ten człowiek jest czysty.

    • Anonim pisze:

     czemu ja uważam ,ze jest czysty .Szczególnie po toalecie porannej.Jak można wątpić w higienę pana burmistrza – więcej wiary ludzie to jest chodząca prawość i niepokalana czystość

  • Anonim pisze:

   Chyba na kryminał tv. Jeden z wyrokiem nagrywa drugiego z wyrokiem. No na prawdę wiarygodne osoby! lek weź lek!

  • heniu pisze:

   TV Aura? Ta pyrzycka paratelewizja prowadzona przez chama z wyrokiem za pobicie dziecka na lekcji WF? To jeszcze istnieje?? Trzeba być faktycznie ślepcem i głupcem, żeby to oglądać…

   • Anonim pisze:

    no tak ,ale za nazywanie go tu i teraz chamem mozesz zapłacić słono ,więc spokojnie.

    • ej pisze:

     za chama jeszcze nikt nie zapłacił, heniu nie musisz się uspokajać. skoro za ” chama ( tego Heniu nie używaj :)) z wyrokiem za pobicie dziecka na lekcji WF?” to nie karają. w końcu prawdę Heniu pisze

  • Anonim pisze:

   od widoku tego słoneczka oczy bolą.

  • Anonim pisze:

   A w aurze redaktorek sądzony za pobicie dziecka?

  • Anonim pisze:

   W telewizji niezależnej-ha.ha ha!!!!!! śmiech na sali.

 4. jan niezbedny pisze:

  Marzenka sie przestraszyla… moze w innej gazecie jak „Julia„ bedzie mogla dac wywiad dlla Pyrzyckiego „Romeo„ z jego balkonu hahaha

 5. Anonim pisze:

  Panie Marku, Kocham Pana 😉

 6. ktoś pisze:

  Mareczku, wyhowałeś sobie żmiję na własnej piersi. Jak dobierałeś sobie zastępcę, to należało kierować się kompetencjami, a nie „słodkim” uśmieszkiem. Nie było innych kobiet w Pyrzycach na ten stołek? Teraz masz co masz.

  • Anonim pisze:

   teraz masz duże szanse,konkurencja żadna tylko nie uśmiechaj się bo ktoś inny posadzi cie o brak kompetencji w parzeniu porannej kawy burmistrzowi-do boju

 7. miastowy pisze:

  na olecha głosują same wieśniaki i menele! tylko pani Marzena morze przegonić to dziadostwo z Naszego Miasta!

  • Anonim pisze:

   O jakie to dla was typowe. Arogancja, nawoływanie do konfliktów i prześladowania tych którzy nie są po waszej stronie. A strzelać do nikogo nie chcecie?

  • Anonim pisze:

   a Pani Marzena jest z naszego miasta?

  • xxx pisze:

   żeby nie wieśniaki to bys nie miał co jeść i nie nazywał ludzi ze wsi wieśniakami bo ludzie ze wsi mają wiecej kultury niż ty widać po twoim spostrzeganiu a Marzenka też pochodzi z wioski i też jest wieśniakiem jak ty to mowisz

   • Anonim pisze:

    spokojnie dzisiejsza wieś w 90% nie prowadzi produkcji siewnej lub zwierzęcej to fakt.
    A Z TĄ KULTURA MIESZKAŃCÓW CZY TO ZE WSI ,CZY MIATA BYWA RÓŻNIE chamstwo i prostactwo jest po obu stronach na poziom nie ma wpływu miejsce zamieszkania.
    POZDRAWIAM mieszkanka wsi-jesli komuś poprawi samopoczucie i samoocenę wieśniara-ale dobrze mnie z tym.

  • .... pisze:

   Hey „miastowy” jeżeli chodzi o mieszkańców wiosek to proszę z szacunkiem,bo to my płacimy większość podatków o których Ty dziecko nie masz pojęcia.OLECH MA GŁOS

 8. lek pisze:

  I zaślepieni głupcy dalej swoje, ale to miasto jest ułomne, już nie tylko z burmistrza będą się śmiać tylko z wszystkich.

  • Anonim pisze:

   Dawno to robią po wybraniu sędziego na burmistrza.Pyrzyce pośmiewisko na cały kraj.Wyluzuj ,najlepsze przed Pyrzycami jak sędzia wygra II turę-będzie ubaw po pachy.

   • Anonim pisze:

    Wojtek i tak jesteś stracony, więc siedź cicho.

   • Anonim pisze:

    Czy ta wasza lokomotywa pełna kompromitacji w końcu się rozpędzi? Została zatrzymana już na I debacie burmistrzów. Nie wyszło dokopać Olechowi. Teraz rozmowa z Forbrichem nic nowego nie wnosi w tej sprawie. To wy nagłaśniacie bzdury, prowokujecie. Mieszkańcy mają was dość. Sami czyści nie jesteście, a osądzacie. Jak o coś chodzi to o stanowiska pracy, co nie?

 9. kosmyk pisze:

  Nie dajcie się oszukać! Sześć osób aresztowano!!! A jego jakoś nie! Dziwne! Wiedziałem,ze to zwykły kapus!!!

  • Anonim pisze:

   Przepraszam ,ale kto to jest kapuś?

   • Anonim pisze:

    Ta lokomotywa redaktorka ciągle w miejscu stoi, a miała być rozpędzona. Cienko bardzo cienko.Stary temat. Rozmowa z panem, który wyszedł z więzienia nic ciekawego nie wnosi. Więcej, dowiadujemy się, jak działali nasi działacze w klubach. wygląda na to, że to był problem w całej Polsce. Szukajcie nowych bo o Olechu już nuda i szukanie na siłę.Brawo dla Olech, bo nie odmawiał spotkań z przeciwnikami mimo ich negatywnego nastawienia. Na pierwszej debacie burmistrzów p. Marzenie dawano więcej szans i czasu na wypowiedzi niż pozostałym.

 10. sylwek pisze:

  Kapuś to ten co zakablował Rycha

  • Anonim pisze:

   Kryminalny bełkot! Jak ciebie okradną to siedź cicho bo będziesz kapusiem. A kryminalistom to na rękę. Zwów przyjdą i ciebie okradną. I wiesz kim dla nich będziesz? FRAJEREM!

 11. Anonim pisze:

  Pani kandydatka lansuje się z kryminalistami :za pobicie dziecka , za jazdę po pijanemu , za handel narkotykami , za wymuszenia rozbójnicze ,jumaczki . Jej byłego męża zabrało CBA ze starostwa wprost do aresztu . A ona święta oczywiście nie wiedziała co mąż robi ? A jak się odbija męża koleżance ?

 12. Anonim pisze:

  Może Pani kandydatka opowie o ROPAN

 13. Anonim pisze:

  Duklanowski moderuje posty za treść ! dopuszcza tylko te przeciw Olechowi – nie czytajcie tego badziewia , mieszał w Stargardzie poprzegrywał sprawy i wyleciał . Przyjechał do Pyrzyc i tu miesza

  • Anonim pisze:

   eeeeeeeeeeee, to jest remis po stronie pana burmistrza też stoi stary kyminał,wczym problem,nawet panowie są na tzw.TY-wali na ty do burmistrza jakby byli z jednej celi stare znajomki-i to jest kompromitujące pana burmistrza byle kto i wali na ty.

 14. Anonim pisze:

  stary kryminalista wyszedł z puchy i dołączy do grona sympatyków Pani MP ? Panie Tański i Duklanowski z ciekawością czekamy na te newsy z przed 12 lat !

 15. zpy pisze:

  I TAK WYGRA PAN MAREK OLECH WYGRA TE WYBORY OSOBIŚCIE I CAŁA Z JEDNYCH ULIC I WIOSEK JEST ZA OBECNYM BURMISTRZEM-DAMY RADE PANIE MARKU

 16. zpy pisze:

  Miastowy,wystrzelać to powinni ciebie BURAKU!!!!!!!

 17. Typowy wyborca pisze:

  Mnie zastanawia jedno- czego oczekują „polityczni przegrańcy” którzy po swojej porażce popierają BIAŁY ZĄBEK Z PLAKATU czyli Pania Marzenę 🙂

 18. jan niezbedny pisze:

  Nie ze wsi… Brzesko

 19. smiet12@o2.pl pisze:

  Pani Marzena pochodzi z Pyrzyc a obecnie mieszka w Brzesku

 20. jan niezbedny pisze:

  Miastowy zachowujesz sie jak podnurzek pani pieknej. 🙂

 21. anonim pisze:

  ojjj ludzie co wy ppiszecie sama nienawisc

 22. jan niezbedny pisze:

  Miastowy zachowujesz sie jak podnurzek pani pięknej…

 23. Nihil novi pisze:

  Co za bzdury-świadek koronny !
  Świadek koronny korzysta z ochrony Państwa, dostaje nową tożsamość, zmienia miejsce zamieszkania. Nowa praca i utrzymanie.
  Czy widać coś takiego w przypadku Olecha ?
  Wszyscy go znają, żyje i funkcjonuje jak normalny człowiek. Rodzina, praca, itd ….
  Bzdury wymyślają i pierdoły te pyrzyckie media, które mienią się sumieniem Pyrzyc.
  Nihil novi

 24. Anonim pisze:

  Pyrzyckie media słuchają co mówi opozycja, plotkarze i przeciwnicy, co poszliby na noże. Czym jest instytucja świadka, niech sobie każdy poczyta, choćby w wikipedii. Dobrze, że pytają, a nie noszą czerwony dywanik pod nóżkami pani MP.

 25. Typowy wyborca pisze:

  B Z D U R A !!!!!!!

 26. matka pisze:

  Szczyt wszystkiego, dzieci przychodzą do domu i mówią rodzicom ze ta pani zamknie szkołę i żeby na nią nie głosować, chamstwo i jeszcze raz chamstwo!

 27. Anonim pisze:

  Ale glupoty piszecie o MP żal mi was

 28. Cyrk pisze:

  tu jest tak Olechowo, że aż ciasno. Olech uczciwy? Żart roku 😀

 29. Typowy wyborca pisze:

  Podoba mi się wpis w Tygodniku P ->
  Czy to prawda, że Fryzjer popiera Podzińską za obiecane stanowisko dyrektora OSiR? ……Brawo Hiczkok – robi sie śmiesznie 🙂

 30. ............ pisze:

  Panie Marku trzymam za pana kciuki – uprawiaj pan marchew razem z wrońskim, darczukiem, dubickim i kędziorą !!!!

 31. widz pisze:

  właśnie obejrzałem rozmowę Ryśka z Ryśkiem. Wnioski: głos Fryzjera albo się zmienił ( mutacja?) albo nie ten „Rysiek”, poza tym słabo, słabo panie Tański – jak każdy pański wywiad. układanie odpowiedzi w pytaniu. W sumie co może powiedzieć skazany za korupcję bandyta o osobie, która nie chciała mu kasy pożyczyć?

 32. Anonim pisze:

  W końcu jakaś plantacja w Pyrzycach ruszy. Hihi……. Pani Marzeno jest Pani moja kandydatka i trzymam mocno kciuki. Prawda i inteligencja wygra Pani te wybory.powodzenia i głowa do góry.

 33. Anonim pisze:

  Olech w nowej radzie ma poparcie 12 radnych! Podzińska może liczyć tylko na kłótliwą Piotrowską, dwulicowego Majaka i Roksanę Herman. Nie ma z kim pchać się na stołek burmistrza. Tylko Olech!

  • pop pisze:

   Marzena P. kandydat na Burmistrza ? Zwykły tchórz! pani Marzeno bez ściągawki nie da rady ? Siedmiu na jednego to było OK? Sam na sam nie masz szans dziewczyno ! Pakuj perfumki ….i piwo dla pani P… i ciaoooo!!!

  • czytelnik info pisze:

   Przecież Ci radni z chwilą przegranej Olecha bez mrugnięcia okiem staną się radnymi Podzińskiej bo to będzie bardziej opłacalne.

 34. emil pisze:

  Marek trzymaj się,marchew kupimy w biedronce!a kierowniczka do buraków!

 35. Krystyna pisze:

  ILE JADU, ILE ŚLEPOTY, ILE NIENAWIŚCI…. BÓG NIE ISTNIEJE !!! i dlatego zasiadają w pierwszych ławkach w kościele.

 36. Anonim pisze:

  LUDZIE POMIJAJĄC ZA LUB PRZECIW . NIGDY DUKLANOWSKI TAŃSKI ĆWIKLŃSKI NIE NAPISALI NIC ZŁEGO NA STAROSTĘ , NIGDY NIC ZŁEGO NA GRZESIAKA ŁUSZCZYKA BŁAZEJEWSKIEGO I NIC NIGDY NA PYRZYCKIE PO . TOŁOCZKO WRĘCZAŁ TYLKO KWIATY I PUCHARY ZA NASZE PODATKI I NIC . STANKIEWICZ I BETYNA GRZESIAK POBIERAJĄ NIEBOTYCZNE PENSJE Z NASZYCH PODATKÓW DLACZEGO ? NIE WIEM ,BO NIE ROBIĄ NIC TAKIEGO BY TYLE ZARABIAĆ ,A POWIAT MA SIĘ TAK DOBRZE ZE JEST BARDZO ZADŁUŻONY I MUSI POMAŁU ZAMYKAĆ SZPITAL ,TEŻ ZRESZTĄ ZADŁUŻONY . JEDEN Z TYCH NIEZALEŻNYCH W NAZWIE MA OBSESJĘ KTÓRĄ Z PREZYDENTA STARGARDU PANA PAJORA PRZENIÓSŁ NA OLECHA , DRUGI STRACIŁ KONTRAKT NA MONITORING PYRZYC ZA KTÓRY BRAŁ GRUBĄ KASĘ , TRZECI STRACIŁ POCZYTNOŚĆ I NAŚLADUJE CHOREGO Z NIENAWIŚCI DO LUDZI . TERAZ WSKRZESILI KOMUNISTYCZNEGO TRUPA I TO JEST TA SENSACJA . PYRZYCCY BUDOWLAŃCY CHCĄ KASY , RESZTA STANOWISK I

 37. bubu pisze:

  Pani Podzińska napisała świętą prawdę w oświadczeniu przeczytajcie

  • PYRZYCZANIN pisze:

   rację, ale na pewno nie świętą tylko swoją, bo ile ludzi na świecie to tyle racji. A debaty po prostu się bała, bo jej przydupasy redaktorzyny (Ćwikliński, Tański i Kubicki – który twierdził i zamieścił w gazecie, że wybory są 19.11 br.)to co wyprawiają w stosunku do zainteresowanej. Lans, lans i jeszcze raz lans jej osoby. I tu jest Podzińskiej wygodnie. Pytanka dostanie, przygotuje się, co trzeba wyrzucić ze scenariusza – to wyrzuci i wszystko jasne. Ale pełnienie funkcji burmistrza to nie jest scenariusz wcześniej napisany, to życie i trudności z tym związane. Jak taka osoba może pełnić tę funkcję?! DLATEGO TEJ PANI MÓWIMY 3XNIE

  • bubu pisze:

   a dlaczego połowa moich komentarzy czeka na moderacje albo jest usuwana??? nieprzychylne????

 38. Joda pisze:

  Jak to się dzieje że gmina biedna zadłużona a ja czytam że podatki się obniża. Burmistrz mówi że to w celu rozwoju przedsiębiorczości tylko że miejscowi Biznesmeni mają blokadę z urzędu na inwestycje .
  Bierze się firmy z zewnątrz bo przyjadą sprawę załatwią i wszyscy zadowoleni i cicho sza .
  Olech z dobrym Gospodarzem ma tyle wspólnego co z uczciwością w stosunku do Pogorzelców.

  • Anonim pisze:

   TAK FIRMA TOMASZEWICZ CO BUDUJE DLA POWIATU DOM DZIECKA ZA KOSMICZNĄ SUMĘ POTEM POPRAWIA I CICHO SZA JAK MÓWISZ BO TO NA ZLECENIE STAROSTWA , POTEM OCIEPLA GIMNAZJUM ALE DAJE PRACĘ LUDZIOM Z PYRZYC TU JEDNAK CENA BYŁA JUŻ NORMALNA BO TO OLECH PILNOWAŁ

 39. Anonim pisze:

  JA BYM JESZCZE NAPISAŁ ŻE OLECH JAK BYŁ PRZEDSZKOLAKIEM TO SYPAŁ PIASKIEM W PIASKOWNICY ZEBRAŁ ŚWIADKÓW I ZROBIŁ REPORTAŻ W TV AURA DUKLANOWSKI ĆWIKLIŃSKI TAŃSKI DO DZIEŁA MACIE SENSACJĘ NA WASZĄ MIARĘ

 40. awarua pisze:

  Jeszcze cztery dni i koniec regi cyrku

 41. Anonim pisze:

  Pani Marzena Podzińska Burmistrz, Pan Betyna vice ,Pan Lipiński Starosta , Pan Tołoczko vice ,Fryzjer dyrektorem OSiRu , Sokół Pyrzyce liderem Ekstraklasy —– to rozumiem całą ręką tak !!!!! hahahahhhahahaha

 42. Anonim pisze:

  Toloczko i betyna wożą się jak taczki

 43. heh pisze:

  Nie zabrala meza kolezance tylko sam od zony odszedl. Widac jaki maz:))) haha

 44. Anonim pisze:

  Sama bym sie za niego wziela:)

 45. Beka! pisze:

  HAHAHA! Słucham wywiadu Tańskiego Z „Fryzjerem” i mam ubaw po pachy! To jest ta sensacja?! Tański tak długo drąży pytaniem, tak je zmienia, żeby tylko ten bidulka kryminalista powiedział to, co chce redaktorzyna… Olech nie pożyczył Fryzjerowi pieniędzy, to ten go stara się jakby oczernić, ale jakby tylko trochę, niby brał, ale ile to nie wiadomo, niby wystawiał lewe faktury, ale „o tym już wcześniej rozmawialiśmy”… Zero konkretów. Szkoda, że nie zakończył okrzykiem „Głosuj na Marzenę!” ale wtedy by wyszło na jaw, że Fryzjer popiera Podzińską za obiecane stanowisko na OSiRze 😀 LOL / beka 😀 Brawo Tański, brawo Forbrich! Lepszy kabaret niż „Ani Mru Mru”…

  • obecna pisze:

   Z czego się cieszysz imbecylu? Dla mnie to nie jest śmieszne ze ktoś brał łapówki, wystawiał lewe faktury, kradł i oszukiwał. Nie interesuje mnie ile tego było gdzie i za ile, ważne jest dla mnie ze coś takiego miało miejsce.To jest straszne

   • Beka! pisze:

    Wszystko się zgadza, tylko, że ta sensacja wygląda jak żywcem wyjęta z audycji Radia Erewań: „Czy to prawda, że w Moskwie rozdają Łady na Placu Czerwonym? Oczywiście, że prawda, ALE nie w Moskwie tylko w Leningradzie, nie na Placu Czerwonym tylko pod Ermitażem, nie Łady tylko rowery i nie rozdają, ale ukradli!” Brawo Tański! Radio Erewań wiecznie żywe!

   • Bogdan pisze:

    Tański próbując naprowadzić rozmówcę na temat korupcji w piłce nożnej i udziale Olecha w tej sprawie zaczyna bełkotać o gratyfikacjach za mecze. Przecież w tym sensacyjnym wywiadzie „Fryzjer” mówi o normalnych gratyfikacjach dla sędziów za sędziowanie meczów. Pan Redaktor jednak nie mówi konkretnie o łapówach i wszystko jest jakieś takie mętne, a w mętnej wodzie ryby biorą najlepiej, zresztą jak wszystko do tej pory w TP i PP. Następnie w tym kulawym wywiadzie przechodzą na Barlinek i lewe rachunki. „Fryzjer” w sprawie „Fryzjera” bełkocze a cóż on może wiedzieć w sprawie lewych rachunków w Barlinku!? Przecież nie jest tam żadnym świadkiem czy uczestnikiem a wiedzę ma na ten temat ze słyszenia. Zresztą sam mówi,że słyszał. Natomiast potem mówi jak to się robi czy robiło z lewymi rachunkami w ogóle. Na takie dochodzenie śledcze stać tylko taniego detektywa bełkota.

 46. alkoholik pisze:

  3xTak powodzenia Panie Marku

 47. tytan pisze:

  Nie zapominajmy, że pan Marek był jeszcze skazany prawomocnie wyrokiem Sądu Rejonowego (chyba w Gorzowie) za przestępstwo umyślne.
  Otrzymał karę w zawieszeniu, ale już skończył się okres próby i kiedy kandydował to skazanie uległo zatarciu.
  Obecnie może się okazywać zaświadczeniem o niekaralności, co nie oznacza, że fakt skazania jest prawdziwy.

 48. SK pisze:

  PANU JMO DZIEKUJEMY !!!!!!

 49. aaaaa pisze:

  A co wy tu pier….licie, ze zabrała męża, że taka zła. A Olech to nie zostawił żony i dzieci i co świety może, aureola nad głową. Bęcwały umiecie patrzec tylko w jedna stronę. NIKT INNY TYLKO PANI MARZENA. To jest najlepszy wybór.

 50. Bogdan pisze:

  Ten kto robi oszczędności zawsze jest niewygodny, albowiem musi gdzieś zabrać pieniądze. Na przykład monitorowanie Pyrzyc Olech zabrał Panu Piotrowi Ć 12000 zł miesięcznie razem w kadencji ok. pół miliona złotych. Jeżeli będzie to następna kadencja będzie to już 1 milion złotych. Inne oszczędności i masz przeciwników na zabój. Z tego widać, że się nie układa. Po objęciu funkcji zastępcy burmistrza przez Marzenę Podzińską, kierowniczką od spraw inwestycji została Pani Chołownia – Podzińska!? Pan Piotr Ć ma wyrok w sprawie mobingu i bicia dzieci w gimnazjum, tego TP nie opisuje.

  • Michaś pisze:

   Stary, nie wiem co bierzesz ale bierz połowe! 😀

  • bubu pisze:

   Bogdan pomyśl zanim coś napiszesz 🙂 Panią Hołownię (przez H a nie CH) zatrudniał jmo zanim zastępcą była Podzińska … sprawdź w kadrach 😛 a poza tym Pani Hołownia zna się na rzeczy i to jest właściwa osoba na właściwym miejscu

 51. zpy pisze:

  Pani kandydatka blondi lata po karniewie i prosi o głos,oczywiście oddamy ale nie na nią!

 52. Tadek pisze:

  Marzenka to ta pani co odbiła koleżance meża, wredna żmija i jeszcze sie teraz na taką dobrą panią lansuje, tylko o władze jej chodzi, jeszce ją poznacie jaka jest naprawdę.

 53. hehehe pisze:

  czytam Wasze komentarze i śmiech na sali jeden przez drugiego się wymądrza:D pierzecie kandydatom ich brudy 🙂 po jaką cholerę?? naważyli piwa sami wypiją nie ważne z kim sypiają ważne że im dobrze 😀 a ja Panie Marku trzymam kciuki za Pana i życzę POWODZENIA

 54. Anonim pisze:

  Ludzie bojkotujemy Aurę

 55. Śnieżynka pisze:

  Tadziu, a Mareczek, to niby taki święty i jego obecna żonka też- rozbite dwie rodziny w tym jedna osoba nie żyje- młody policjant.Teraz taki kochający mąż i tatuś. „Kto się modli pod figurą- to ma diabła za skórą” – psudokatolik. Jak Wy ludzie wierzący możecie na tą obłudę patrzeć. Na te filmiki z sielską rodzinką- siadanie sobie na kolanka.Przejrzycie na oczy i nie dajcie się omotać jego pięknym słówkom. Takich nie powinni do kościoła wpuszczać! A co dopiero dawać z ambony przemawiać- tak jak w Brzesku (święte miejsce – Sanktuarium). WYGRA UCZCIWY !!!!!

 56. Śnieżynka pisze:

  On nie tylko wygra on zostanie świętym:):) i będziecie chodzić do niego na msze niedzielne. hi, hi, hi:)

 57. Karolina pisze:

  Między dżumą a cholerą, lepszy Olech, swój i nie będzie już mieszał, a ta pani zrobi po swojemu rewolucję w kadrach, a ma niby sympatyków, no to się musi postarać.

 58. Anonim pisze:

  Można różne kłamstwa pisać na Olecha ale liczby nie kłamią

 59. Anonim pisze:

  Karolinko-strach Cię obleciał -pora się pakować,na twoje miejsce przyjdą ludzie kompetentni

 60. Anonim pisze:

  Po co ona się pcha ! Do Brzeska niech spieprza tam , gdzie jej miejsce!

 61. Anonim pisze:

  Marzena twoje miejsce Brzesko może w kampanii buraczanej się przydarz bo Pyrzyce nie potrzebują takiej baby która niszczy małżeństwa i zero doświadczenia co do rządzenia może w spodniach u obcych fagasów do obory

 62. Anonim pisze:

  tylko marek musi być burmistrzem już mamy nie wypal z Lipińskim na starostę narobi bałaganu i trzeba będzie znów robić czystkę po tym panu ma on super doświadczeni w długach trzeba porządnego gospodarza marek wygrywa koniec i basta

 63. Anonim pisze:

  Marzena weź się do roboty w twoim ukochanym Brzesku bo tam jest dużo pracy i to nie wiem czy potrafisz podołać

 64. Anonim pisze:

  ludzie nie macie czego się czepić na pana Olecha to wyciągacie rożne sprawy czepiacie się jak tonący brzytwy łącznie z Tańskim i całą elitą Marek wygra czy wam się to podoba czy nie

 65. Anonim pisze:

  Juz wam mareczek rozwali pyrzyce. Pozwalnia znow pol urzędu, posypia sie pozwy.

 66. Anonim pisze:

  Marzena wygraj proszę

 67. Anonim pisze:

  Uslyszawszy w urzędzie na wlasne uszy te grozby zwolnien

 68. wielbiciel wolnych mediów pisze:

  No i dobrze,powinien niektórych po wyborach wywalić na bruk.W pierwszej kolejności skarbniczkę,bo to ona z Podzińską jątrzyła.Dobrzy pracownicy pracowali i za Lipińskiego i za Olecha,a tych dobrych jest sporo.Ale jak to bywa,w każdym zawodzie znajdzie się nierób,który najwięcej krzyczy.Gdyby wygrała Podzińska(nie daj Boże),to dopiero będzie kołomyja i usadzanie na stołki paniuś od kawusi i panów całujących rączki.

 69. Joda pisze:

  Biorąc pod uwagę tępo spadania długu według powyższego to za jakieś 30 lat będzie bilans równał się ,,0” tylko wtedy w Pyrzycach i gminie zostaną tylko Emeryci, Renciści i Bezrobotni , nie ma co super PLAN.

 70. Anonim pisze:

  A Podzińska też na kocią łape siedzi ,a teraz do kościoła zaczęła latać i co taka świeta nawet dzieka nie wychowuje bo co za dużo obowiązków.Wstyd i jeszcze raz wstyd.

 71. halhal pisze:

  A TA CHOLERNA GWIAZDA PYRZYCKA GOLUCHOWSKA WSZEDZIE WLAZI JAK SMROD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.