Mobilna wersja portalu Pyrzyce.Info

Od dziś udostępniamy użytkownikom portalu Pyrzyce.Info możliwość przeglądania naszych stron w lżejszej mobilnej odsłonie na telefony komórkowe i smartfony.

Wersja ta wyróżnia się mniejszą wagą, co za tym idzie na telefonach ładuje się znacznie szybciej oraz zużywa mniej transferu, co pomaga w oszczędnościach. Wersja mobilna nadal zachowuje w pełni swoją funkcjonalność. Odczytywanie oraz dodawanie komentarzy nie sprawia żadnych problemów.

Mobilna wersja portalu Pyrzyce.Info ładuję się automatycznie, skrypt obsługujący rozpozna telefon i załaduje odpowiednią wersję strony. Wystarczy w przeglądarce wpisać: http://pyrzyce.info, http://pyrzyce.info/miasto lub http://pyrzyce.info/sport, a będziemy mogli się cieszyć dostępem do portalu info w każdym miejscu.

Wszelkie uwagi dotyczące pracy strony prosimy zamieszczać pod tym artykułem w komentarzach. Postaramy się je szybko naprawić.

3 odpowiedzi na Mobilna wersja portalu Pyrzyce.Info

  1. AGAT pisze:

    Trochę u mnie długo ładuje. Wnerwia czekanie ale działa.Nawet foty można oglądać.

  2. tatamatiego pisze:

    htc wildfire elegancko!!! tylko czy można się zalogować na mobilnej wersji??? aby np dodać newsa z terenu??? czy tylko komentarze???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.