Ogólnopolski Turniej zapasów w Krotoszynie

Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodziczek w Krotoszynie

Dominika Tyczka brązową medalistką

Dnia 8-9.05.2015 w Krotoszynie odbył się bardzo mocny turniej Ogólnopolski w zapasach. Liczba uczestników zaskoczyła samych organizatorów którzy nie byli przygotowani na taką ilość zawodników i zawodniczek a było ich ok 260. Można by rzec , że odbyły się małe nieoficjalne Mistrzostwa Polski brakło tylko zaledwie kilka klubów z Polski.

Na turnieju nie zabrakło zawodników i zawodniczek z Husaria Fight Team Kozielice którzy wybrali się wraz z trenerem Wojciechem Antczakiem w liczbie 5 osób 3 zawodniczki i 2 zawodników.

Wszyscy zawodnicy walczyli dzielnie co na pewno pozwoli wzmocnić ich słabości i na następnych turniejach pozwoli osiągnąć lepszy wynik.

Zaś bardzo dobrze spisały się dwie zawodniczki jedna z nich to Amelia Kuraszewska która przegrała bój o brązowy medal i zajęła 5 miejsce w kat 52 kg , zaś Dominika Tyczka przegrywając walkę półfinałową 16-14 na pkt , zmotywowana porażką nie dała większych szans w walce o brązowy medal i pewnie wygrała walkę przez położenie przeciwniczki na łopatki.