Szustak Adrian ze „Spartakus” Pyrzyce wicemistrzem Polski juniorów w zapasach styl wolny.

W dniach 19 -20 kwietnia 2013 r. w Krasnymstawie k. Lublina rozegrano Mistrzostwa Polski juniorów w zapasach styl wolny. LKS „Spartakus” Pyrzyce został uplasowany na IX miejscu w klasyfikacji klubowej (uczestniczyło 47 klubów) zdobywając 23 punkty do krajowego współzawodnictwa sportu dzieci i młodzieży.

Adrian Szustak uczeń I klasy Zespołu Szkół Nr 2 RCKU w kategorii wagowej 50 kg wywalczył tytuł wicemistrza Polski przegrywając w finale z zawodnikiem „Wikinga” Wolin Krzysztofem Wróblewskim.
          Również pozostali zawodnicy „Spartakusa” zaprezentowali się dobrze. Maciej Piwoni, uczeń III klasy Technikum Pojazdów Samochodowych w Zespole Szkół Nr 2 RCKU w kategorii 74 kg po ciekawych i trudnych walkach uplasował się na V miejscu, natomiast Piotr Soroka (kat. 55 kg) sklasyfikowany został na VII miejscu, a Maciej Stankiewicz – kat. 55 kg, na VIII miejscu.