Brązowy medal Jakuba Woźniaka w ogólnopolskich biegach przełajowych.

Dobrą formę po raz kolejny potwierdził Jakub Woźniak z Ludowego Klubu Sportowego „Spartakus” Pyrzyce, który w dniu 23 marca 2013r. w Kwidzynie podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych i ogólnopolskiego biegu przełajowego młodzików zajął trzecie miejsce na trasie liczącej 2000m.

Jakub po emocjonującym finiszu, na którym wyprzedził Dominika Lisowskiego z LKS Zantyr Sztum, ostatecznie zdobył brązowy medal. Jakub na co dzień jest uczniem Publicznego Gimnazjum w Kozielicach, a trenuje pod opieką trenera pyrzyckich biegaczy Dariusza Kufla. Ponadto w tej znaczącej imprezie debiutowała klubowa i szkolna koleżanka Jakuba – Magda Matyjasik, która w biegu na 2000m juniorek młodszych wypadła nieco poniżej oczekiwań, zajmując dalsze miejsce. Z lokatą również poniżej oczekiwań w tym samym biegu do mety dobiegła kolejna pyrzyczanka – Dominika Wiśniewska z klubu LKS „Pomorze” Stargard, zajmując dwudzieste czwarte miejsce. Dodać należy, że zawody odbywały się w trudnych zimowych warunkach, w przenikliwym zimnie, a trasa została wytyczona w kopnym śniegu. Warto odnotować, że zawody te stanowią nieoficjalne Mistrzostwa Polski Młodzików.

2 odpowiedzi na Brązowy medal Jakuba Woźniaka w ogólnopolskich biegach przełajowych.