0:1 Bil Patryk
1:1 Tyburczy Piotr
2:1 Ogiejko Daniel
2:2 Ziajka Kordian

Zaledwie 18 zawodników dotrwało do końca derbowego spotkania miedzy Sępem Brzesko a Wichrem Przelewice zakończonego remisem 2:2. Sędzia Najkowski w pierwszej połowie wyrzucił z boiska dwóch zawodników Sępa, a po przerwie dwóch graczy z Przelewic.

Sęp Brzesko: Warejko Stanisław – Ogiejko Daniel, Zieliński Mateusz, Świątek Paweł, Filipowicz Patryk – Zieliński Bartosz, Sędrowski Krzysztof, Kołatkiewicz Paweł, Tyburczy Piotr – Kuźmiński Krystian, Zarębski Eryk

Wicher Przelewice: Piekarski Mariusz –  Bil Patryk, Kustra Dariusz, Urbański Dominik, Sołtysiak Marcin, Piotrowski Damian, Muskała Leszek, Baturo Marcin, Starzyński Maciej (70’ Bil Daniel), Antkiewicz Paweł – Ziajka Kordian

.

.……………………………………………………………

Polonia Giżyn  1:2  Sokół Pyrzyce – 07 października 2012 r., 14:00
1:1 – Dubik Ireneusz
1:2 – Kawczyński Adam

Sokół Pyrzyce: Augustyniak Rafał – Stankiewicz Tobiasz (75′ Kustosz Mieczysław), Domowicz Artur, Winiarz Maciej (45′ Panasiuk Damian), Okraska Wojciech, Malinowski Kamil, Kawczyński Adam, Kaczyński Piotr, Pluta Radosław, Mogielski Rafał, Dubik Ireneusz

15 odpowiedzi na 9 kolejka – Regionalna Klasa Okręgowa

1. tatamatiego pisze:

na zdjęciu nr 3 i 5 pierwszy od Lewej zawodnik Sępa ma na nazwisko Ostolski. Z przedstawionego tu składu nie wynika że wystąpił w tym spotkaniu. nie to żebym był złośliwy 😀

2. tatamatiego pisze:

Bramkę zdobył Tyburczy Piotr!!!
    W składzie Sępa jest parę błędów w nazwiskach piłkarzy ale da się przeżyć.
    Natomiast mam Pytanie do Kierownika Sępa
    tacy zawodnicy jak wspomniany wcześniej Ostolski i jeszcze Bulanowski, Miszczuk,Żółkiewicz to byli w protokół zawodów wpisani czy nie????

3. tatamatiego pisze:

noo!!! ładnie poprawione. Teraz tylko jakie zmiany i minuty bo jak mniemam Panowie Ostolski , Bulanowski, Miszczuk i Żółkiewicz nie grali od początku o ile wszyscy grali? Porządek musi być 😀

4. tatamatiego pisze:

SOKÓŁ PYRZYCE: Augustyniak, Stankiewicz(75 Kustosz), Domowicz, Winiarz (45Panasiuk), Okraska, Malinowski, Kawczyński, Kaczyński, Pluta, Mogielski

Bramki:

1-0 Polonia 10 minuta
    1-1 Sokół Dubik 15 minuta
    1-2 Sokół Kawczyński 85 minuta

5. tatamatiego pisze:

Augustyniak, Stankiewicz (75 Kustosz), Domowicz, Winiarz(45Panasiuk), Okraska, Malinowski, Kawczyński, Kaczyński, Pluta, Mogielski, Dubik 😀

6. slawek3300 pisze:

Ostolski, Bulanowski, Miszczuk,Żółkiewicz byli w protokół zawodów wpisani, ale zmiany to mógł by podać kiero z Brzeska

7. hehe pisze:

podobno sędzia bardzo się pomylił wyrzucając Pawła Świątka – śmierdząca sprawa

8. tatamatiego pisze:

Też właśnie coś czytałem. Że najpierw kazał mu wejść na boisko a potem dał kartkę że sam wszedł. Tak? to za to wyleciał z boiska?

9. slawek3300 pisze:

Generalnie to sędzia zrobił ruch jedną ręką skierowaną w dół. Tak jak by nakazywał zawodnikom kontynuację gry w spornej sytuacji. Akcja trwała. Zawodnik z Brzeska wszedł za linii bocznej (po kontuzji) . Wtedy sędzia przerwał akcję i pokazał drugą żółtą kartkę Świątkowi. W drugiej połowie ewidentna rehabilitacja przy wślizgu Piotrowskiego na piłkę. Tryburczy się przewrócił a był ok. metra dalej od piłki. Zamiast pajacować z tymi czerwami to lepiej mógł przerwać na jakiś czas mecz bo lało na maxa i boisko masakra.

10. tatamatiego pisze:

nie jestem sędzią ale ten ruch to chyba trzeba pokazać oburącz? Ten sędzia Pan Najkowski sędziował mecz Sokoła w Mieszkowicach i generalnie nikt nie miał do nich zastrzeżeń. Co do faulu na Bzyku to mógł się dać nabrać nawet jeśli rzeczywiście nie było faulu bo naprawdę umie się tak położyć każdy sędzia gwizdnie. A co z tym filmem rzeczywiście lipa? czy pare ujęć da rade zobaczyć? np zmiany:D

11. slawek3300 pisze:

Zmiany były raczej w II połowie i nie wiem dlaczego kiero z brzeska milczy, wtedy mocno lało i miałem dość nagrywania (teraz żałuje, że nie ustawiliśmy się w samochodzie). Co do czerw w 18′ Kuźmiński dostaje 2 żółtą za podważenie decyzji sędziego, w 28’ Świątek za wejście na boisko bez zgody sędziego, II pol dwa czerwa dla wichra pierwsza w 67’ Kustra, ponoć zawodnik z Brzeska go sprowokował słownie (a ten nie był dłużny używając słów: spi.. cwe…). drugie czerwo 75’ to fakt bzyku wie jak się wywalić i konsekwencji Piotrowski 2 żółta. Co ciekawe, ten zawodnik był szykowany do zmiany miał już wypisaną kartkę do zmian. Ostatnie 20 min, wtedy przestało padać były takie emocje ze wolałem oglądać niż nagrywać.