Sęp Brzesko  2:4  Sokół Pyrzyce  – 22 września 2012 r., 16:00
1:2 Kuźmiński Krystian
1:3 Okraska Wojciech
1:4 Młodojewski Marcin
2:4 Tyburczy Piotr

Mecz, podobnie jak pojedynek derbowy pomiędzy Sokołem Pyrzyce a Wichrem Przelewice, rozpoczął się od szybkiego strzelenia przez gości dwóch goli. Pierwszą bramkę dla Sokoła zdobył Ireneusz Dubik pokonując bramkarza Sępa w sytuacji sam na sam. Prowadzenie podwyższył Piotr Kaczyński w rzutu wolnego. Piłkę uderzaną przez trenera Sokoła bezpośrednio na bramkę rywali między rękoma przepuścił Miszczuk stojący w tym między słupkami bramki gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się jednak wynikiem 1:2. Około 30 minuty po dwójkowej akcji Krystiana Kuźmińskiego i Daniela Piski ten pierwszy trafił do bramki Krystiana Piwińskiego.

Po przerwie goście kontynuowali zdobywanie bramek. Trzeciego gola dla pyrzyczan zdobył Wojciech Okraska, a następnie na listę strzelców wpisał się Marcin Młodojewski. Sęp Brzesko kończył mecz w dziesiątkę. Dwie złote kartki, a w konsekwencji czerwoną, zobaczył Chomik. Dodatkowo z powodu kontuzji boisko musiał opuścić również grający trener Sępa Brzesko Marek Lewandowski. Mimo to gospodarzom w samej końcówce udało się zmniejszyć rozmiar porażki za sprawa trafienia Piotra Tyburczego. Zawodnik ten już wcześniej mógł strzelić gola, ale z kilku metrów zamiast do pustej bramki Sokoła posłał piłkę wysoko nad nią. Podobnej sytuacji dla Sokoła nie wykorzystał Zaborowski trafiając zaledwie w słupek. Należy jeszcze odnotować trafienie gospodarzy w rzutu rożnego w poprzeczkę pyrzyczan.

Sęp Brzesko: Miszczuk Daniel – Zieliński Mateusz, Chomik Dariusz, Lewandowski Marek (Żółkiewicz Tomasz), Zarębski Dariusz – Zieliński Bartosz, Senderowski Krzysztof (Zarębski Eryk), Kołatkiewicz Paweł,  Tyburczy Piotr – Kuźmiński Krystian, Piska Daniel