Dwupoziomowe mieszkanie nad Miedwiem z ogródkiem

giżyn

giżyn

Wspaniałe miejsce dla kochających przyrodę – las, wodę, ciszę i spokój. Mieszkanie dwupoziomowe + piwnica w której łatwo można zorganizować dodatkowy pokój, pralnię lub pomieszczenie gospodarcze (wejście bezpośrednio z mieszkania).

Na parterze znajduje się salon i kuchnia. Podłoga – parkiet i wykładzina. Bezpośrednio z kuchni można zejść do czystej, suchej i ciepłej piwnicy. Z korytarza schody prowadzą na piętro, gdzie znajdują się kolejne 2 pokoje oraz łazienka z WC. Na podłodze – panele, ściany malowane.

Część mieszkalna jest ciepła, przytulna i słoneczna. Przynależy do niego murowany garaż i pomieszczenia gospodarcze, więc mamy tutaj dość miejsca na rzeczy mniej potrzebne na codzień czy sprzęty potrzebne do uprawiania swojego hobby.

Kiedy usiądziesz na ławeczce w ogródku przed domem zapomnisz o całym świecie. Otoczony jest gęstym żywopłotem, tworzącym niepowtarzalną atmosferę prywatności. W ogródku warzywnym tuż obok możesz wyhodować własne warzywa.

Łączna powierzchnia działek to ponad 250 m2.

Okolica

Kilka minut od domu jest sklep. Sąsiedztwo jest tutaj bardzo spokojne, ludzie na poziomie. Coraz chętniej oazę spokoju znajdują tu mieszkańcy Szczecina, Stargardu czy innych okolicznych większych miast.

Miejscowość Giżyn znajduje się między jeziorami Krzekna i Miedwie. Jest to idealne miejsce dla miłośników wędkowania, w okolicy znajduje się wiele ostoi dzikiego ptactwa (jest to obszar chroniony – Natura 2000). Wymarzone do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej a także sportów wodnych. Miedwie jest jednym z najczystszych polskich jezior.

cena: 175 000zł

kontakt:

Iweta Burda

tel. 793912111

Nieruchomość do nabycia WYŁĄCZNIE w naszym biurze. Zapraszamy do obejrzenia.

www.nieruchomosciexpert.pl

Oddział Stargard Szczecinski
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95  • reklama