2 pokoje w centrum

mdm

Możliwość zakupu w programie MDM z dopłatą do kredytu!
Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na 3 piętrze niskiego bloku w centrum miasta. Mieszkanie rozkładowe. Pokoje ustawne. Na podłodze deska. Ściany gładzone, malowane. Wymienione okna PCV. Łazienka w glazurze i terakocie. Czynsz w wysokości 200 zł w tym woda zimna, fundusz remontowy i wywóz śmieci. Ogrzewanie własne – elektryczne, możliwość zamontowania instalacji gazowej. Do mieszkania przynależy piwnica i strych. Termin wydania natychmiast.

cena: 95 000zł

EXPERT Nieruchomości to nowoczesne biuro prowadzące swoją działalność na rynku w obszarze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Ponieważ jesteśmy elastyczni, świadczymy kompleksowe usługi na terenie przez Państwa wyznaczonym. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów do spraw obrotu nieruchomościami, porad dotyczących korzystnych dla Państwa kredytów, jak i usług ubezpieczeniowych. Dzięki nam możesz zaoszczędzić swój czas i zyskać pewność tego, że zakup, lub sprzedaż, przez Ciebie dokonana, będzie przeprowadzona starannie, profesjonalnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Pomożemy Ci przejść przez wszystkie formalności. Każda transakcja jest dla nas nowym i indywidualnym wyzwaniem. Sprawimy, że unikniesz zbędnych stresów i nieporozumień.
www.nieruchomosciexpert.pl

Kontakt

Iweta Burda

tel. 793912111

Oddział Pyrzyce
ul. Dworcowa 23,
tel. 91 831 43 95

Oddział Stargard Szczecinski
ul. Wyszyńskiego 19B,
tel. 91 573 25 51

Opis nieruchomości ma charakter wyłącznie informacyjny i może podlegać aktualizacji. Powyższy opis nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 Kodeksu Cywilnego a jedynie zaproszenie do rokowań – zgodnie z art. 71 K.C.  • reklama